Skocz do zawartości

Super Mario 3D All-stars


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam trochę inne podejście do Niny.

Nie że byle upchnąć gierkę i kosić frajerów.

Tylko że oj to dużo roboty i yoshi ni będzie hopsał jak Miyamoto czy inny Iwata sobie zażyczył - nie, ukryjmy grę i nie przyznawajmy się że powstała.

Albo ją wypuśćmy na 70 rocznicę pierwszego Mario.

 

Na twitterze też ktoś fajnie twierdził, że Niny lubi takie limitowane dystrybucje i już ponoć z Metroidem kiedyś tak robili. Że to trochę taki japoński zwyczaj/tradycja.

 

Inna sprawa - ogłaszać premierę gry dwa tygodnie przed wyjściem - pudełkowej, o takim, mimo wszystko, kalibrze, to chyba tylko Niny potrafi.

 

A za dwa tygi Galaxy wejdzie. :banderas:

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Shen napisał:

Te galaxy to nie sa do siebie podobne i tak?

 

Są, to kontynuacja na tych samych zasadach, z nowymi pomysłami, power-upami, Yoshim w trzech wersjach. Powiedziałbym, że pierwsza część ma bardziej klimatyczny hub, za to sequel ma Yoshiego i nowe pomysły.

 

Dodam jeszcze, że jeśli ktoś nie grał nigdy w SMG1 i mu bardzo podejdzie to później da się ogolić na SMG2 za 60e, ja też się dam ogolić. Kocham te dwie części najbardziej.

 

U mnie w sklepie dziś rano preordery się skończyły, dobrze że wczoraj wieczorem zajrzałem na forum, bo Nintendo wyskoczyło znienacka z tą zapowiedzią.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 

Są, to kontynuacja na tych samych zasadach, z nowymi pomysłami, power-upami, Yoshim w trzech wersjach. Powiedziałbym, że pierwsza część ma bardziej klimatyczny hub, za to sequel ma Yoshiego i nowe pomysły.

 

Dodam jeszcze, że jeśli ktoś nie grał nigdy w SMG1 i mu bardzo podejdzie to później da się ogolić na SMG2 za 60e, ja też się dam ogolić. Kocham te dwie części najbardziej.

 

U mnie w sklepie dziś rano preordery się skończyły, dobrze że wczoraj wieczorem zajrzałem na forum, bo Nintendo wyskoczyło znienacka z tą zapowiedzią.

 

Dobra, to skoro zdrowy grałeś - to co tam z tym Yoshim jest? Jakieś dziwne sterowanie pokombinowane? Bo spekulacje na twitterach były, że właśnie ruch Yoshim jest bardzo trudny do przeniesienia.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Basior napisał:

Dobra, to skoro zdrowy grałeś - to co tam z tym Yoshim jest? Jakieś dziwne sterowanie pokombinowane? Bo spekulacje na twitterach były, że właśnie ruch Yoshim jest bardzo trudny do przeniesienia.

 

Nie sądzę, to tak naprawdę 3 dodatkowe power upy z czego pamiętam, Yoshi balon, czy Yoshi rozpędzony. Skoro ogarnęli wszystko w jedynce to i w dwójce powinni. Wydaje mi się, że chodzi o kasę. I tak jak niektórzy pisali sequel wyjdzie w późniejszym czasie, być może nawet w pełnej cenie.

 

Ja to widzę tak, teraz wezmą za każde Mario 20e, a SMG2 może będzie za 39e, więc stówkę będą mieli w kieszeni. Tak to by mieli 60e, po 15e za każdą część. Biznes is biznes.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Tak na chłodno dziś patrząc- imo odyebali najmocniej z sm64. Że to nie jest remake tylko takie psie równo to masakra, Ja na pewno nie będę grał bo po prostu platformowki z lat 90 w 3d się tak przeokrutnie zestarzaly że szkoda nerwów. Galaxy 1 dla mnie lepsza niż dwojka, sunshine nie grałem także ciekaw jestem tej części i chętnie sprawdzę. Ogolnie za 40 baksow jeszcze bym to może i bronił, ale po fullu i jeszcze z iditycznymi wytycznymi o limitowanym nakladzie to beka okrutna.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, XM. napisał:

Tak na chłodno dziś patrząc- imo odyebali najmocniej z sm64. Że to nie jest remake tylko takie psie równo to masakra, Ja na pewno nie będę grał bo po prostu platformowki z lat 90 w 3d się tak przeokrutnie zestarzaly że szkoda nerwów. Galaxy 1 dla mnie lepsza niż dwojka, sunshine nie grałem także ciekaw jestem tej części i chętnie sprawdzę. Ogolnie za 40 baksow jeszcze bym to może i bronił, ale po fullu i jeszcze z iditycznymi wytycznymi o limitowanym nakladzie to beka okrutna.

Z drugiej strony, przejdziesz i odsprzedaż z niewielką stratą o ile w ogóle. Ja w ogóle się nie przejmuje cenami pudełkowych gier na Switcha, bo po prostu nie tracą..

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, XM. napisał:

Tak na chłodno dziś patrząc- imo odyebali najmocniej z sm64. Że to nie jest remake tylko takie psie równo to masakra, Ja na pewno nie będę grał bo po prostu platformowki z lat 90 w 3d się tak przeokrutnie zestarzaly że szkoda nerwów. Galaxy 1 dla mnie lepsza niż dwojka, sunshine nie grałem także ciekaw jestem tej części i chętnie sprawdzę. Ogolnie za 40 baksow jeszcze bym to może i bronił, ale po fullu i jeszcze z iditycznymi wytycznymi o limitowanym nakladzie to beka okrutna.

Albo że nie ma widescreena.

Tzn. mnie ogólnie Mario64 wali totalnie. Odpalę, może pogram i tyle. Dizajn plansz i tak byłby pewnie odwzorowany więc yolo.

Sunshine no ok.

Dla mnie to Galaxy to jest to co zawsze chciałem zagrać.

Odnośnik do komentarza

W ogóle z tego co pamiętam to sterowanie w dwójce było bardziej intuicyjne/łatwiejsze niż w jedynce. Więc to na pewno nie kwestia sterowania. I w późniejsze wydanie samej dwójki też szczerze wątpię, bo by o niej przynajmniej wspominali pokazując wszystkie poprzednie części.

Spoiler

xD

Kurde i premiera już za 2 tygodnie (a były plotki, że dopiero na święta) :banderas:  I jak dla mnie to prawie jak premiera trzech nowych platformówek - sm64 i sunshine nigdy nie grałem, a galaxy ostatnio jakieś 12lat temu. 

Odnośnik do komentarza

Ja się w SM64 nagrałem, niektórzy twierdzą, że ta gra się nie zestarzała, więc może ktoś się ucieszy. SMS nigdy nie przeszedłem, choć miałem na Gacku, no ale wtedy wolałem grać w Residenty i Metroidy. Za to Galaxy moim zdaniem jest boskie, te power upy z pszczołą i ze sprężynką :). Szkoda SMG2, gdzie dochodzi świder, czy Yoshi balon. Obie części kozaki. Z masą pomysłów.

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, hennepin napisał:

Co jest takiego w Sunshine, że sporo osób uwielbia tę odsłonę a część nienawidzi? Nigdy nie grałem w żadną część z tej kolekcji, wiem, że 64 jest wychwalane ale czy po takim czasie nie odrzuci mnie grafika, 3d się paskudnie starzeje.

 

Myślę, że wtedy większość po prostu liczyła na SM128, kontynuację SM64, a to Mario było inne, tak jak Galaxy, 3D World, czy SMO, więc każdy ma swoją ulubioną część. Podobnie było z Zeldą WW, biorąc pod uwagę poprzednie części, czy słynne demo techniczne na Gacku. Moim zdaniem bardzo dobrze, że Nintendo eksperymentuje z tymi seriami, dzięki czemu nie mamy typowych tasiemców. Nawet pomimo tego, że niektóre części lubię mniej.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Ja się dalej zastanawiam. W Galaxy i SM64 grałem na WiiU (jeśli ktoś jest ciekawy - nie, nie wyrzucili z eShopu - 80 i 40 złociszy). Jedyne co by mnie zainteresowało to Sunshine. Ale o ile Galaxy nadal wygląda ładnie, to Sunshine już mniej, o SM64 lepiej nie wspominać. Te gierki potrzebowały rimejków (patrz dobry przykład: Spyro Reignited Trilogy). Pełnokrwisty remake Sunshine brałbym od razu, a tak to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Damk napisał:

Ja się dalej zastanawiam. W Galaxy i SM64 grałem na WiiU (jeśli ktoś jest ciekawy - nie, nie wyrzucili z eShopu - 80 i 40 złociszy). Jedyne co by mnie zainteresowało to Sunshine. Ale o ile Galaxy nadal wygląda ładnie, to Sunshine już mniej, o SM64 lepiej nie wspominać. Te gierki potrzebowały rimejków (patrz dobry przykład: Spyro Reignited Trilogy). Pełnokrwisty remake Sunshine brałbym od razu, a tak to nie wiem.

Ooo. A to Galaxy 2 też jest?

Ale to wtedy trzeba pewnie dokupywać te wiiloty i ustawiać to całe ustrojstwo?

 

Dobra, doczytałem - trzeba :(

Edytowane przez Basior
..
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, devilbot napisał:

Tak jak pan XM powiedział powiedział pokpilli SM64. 

Przecież mogli dać kontent z remastera na NDSa gdzie są np dodatkowe grywalne postacie np Wario czy Yoshi czy dodatkowe zadania na gwiazdy. 

I zrobić dwie wersje z ds arranged i z n64 oryginal. Mogli dużo, ch.ujki...

 

 

Ta wersja z DS-a była remasterem, czy rimejkiem?

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...