Skocz do zawartości

Super Mario 3D All-stars


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, beardo0 napisał:

Skąd takie info?

 

Ten Mario 64 nie wygląda zbyt dobrze. 

 

Gameplay przynajmniej daje radę czy też się zestarzał?

 

Gameplay się aż tak nie zestarzał, jest trochę szukania jak w SMO, ale dużo platformowania jak w SMG. Choć ja po tym co odwalili traktuję SM64 jako ciekawostkę. Pozostałe dwa Mariany dają radę, bo przecież SMG wcale się nie zestarzało, a SMS widzę, że wygląda spoko (na trailerze).

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

 

6 godzin temu, Ins napisał:

Nie miałem zamiaru brać jak najszybszej ale był jakiś błąd w sklepie al.to i zamówiłem 2 dni temu za 145zł. Cena całkiem ok w porównaniu do oficjalnej ale IMO nadal za duża 

Niechcem ale muszem. Straszne Nintendo!

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, beardo0 napisał:

@Rozi ciebie za przeproszeniem właśnie wydymało activision, czy co tam Tonego Hawka wypuściło

Bardzo kiepskie porównanie.

 

Ale już pomijając ten chybiony wątek, to nie jest problemem, że Nintendo udostępnia te gry. Nie jest nawet problemem, że za tak surowe "remastery" żądają takiej, a nie innej kwoty. Wątpliwości budzi sposób w jaki to robią i wywierają presję "kupujcie szybko, bo zaraz nie będzie".

Odnośnik do komentarza

No mogli zrobić na silniku Mario Odyssey czy coś, ale i tak wiedzą czy tam mają wyliczone, że puszczą gry w takich wersjach i się sprzedadzą w milionach

 

Porównanie trochę na siłę, ale tekstury i postacie ostre jak żyleta :D

 

Wiem, że Tony Hawk jest kultowy etc, ale za taki sam gameplay i układ znajdziek z bardzo ładną grafiką dałbym max 60 zł

 

A ten ost oryginalny to już się go tyle osłuchałem, że znam na pamieć większość, więc też nie mam po co wracać bardzo

 

No, ale podsumowując jednych przenosi w czasie Tony Hawk, a innych Mariany

 

 

 

 

Edytowane przez beardo0
Odnośnik do komentarza

@beardo0 widać, że nie wiesz o czym piszesz ;]

 

Remake Tony'ego jest pod wieloma względami inny od oryginałów (choćby wspomniany przez Ciebie soundtrack, który teraz jest jakieś 6-7 razy dłuższy i z nowymi utworami), przeprojektowany w wielu aspektach (tak, znajdźki są w innych miejscach) i odpowiednio unowocześniony, by zapewnić zabawę na dłużej (m.in. system czelendżów).

 

14 minut temu, beardo0 napisał:

taki sam gameplay

Tak, założenia gameplayowe są takie same, ale technologicznie to przepaść i w tego rimejka się po prostu gra o kilka poziomów przyjemniej.

Wyobraź sobie Mario 64 na silniku Odyssey, aby sobie to trochę lepiej zobrazować.

14 minut temu, beardo0 napisał:

Wiem, że Tony Hawk jest kultowy etc, ale za taki sam gameplay i układ znajdziek z bardzo ładną grafiką dałbym max 60 zł

A ile jesteś w stanie dać za kultowego Mariana 64 z takim samym gameplayem, układem znajdziek i odrobinę wygładzoną grafiką?

Odnośnik do komentarza

Meh nazywanie tego remasterem to słaby trolling enhanced portami w najlepszym wypadku. Odpalam skompilowanego M64 z dopiszczonym modelem Mario na 3dsie i wygląda to o niebo lepiej od tych filmików.

 

Nikt przecież nie miał realnych oczekiwań, że zrobią remaki ale praktyki tymczasowej sprzedaży czy (gdyby faktycznie tak było) cyfrowa zawartość w pudełku to już nowa generacja plucia w konsumenta.

Odnośnik do komentarza

Nie no na bank wszystko jest na karcie, to był trolling wcześniej. Niech ino dadzą w późniejszym czasie SMG2, najlepiej w pudełku, i jeśli chodzi o mnie wszystkie grzechy zostaną im wybaczone. SMG1 przeszedłem 2 razy, drugi raz przed premierą sequela, którego skończyłem tylko raz.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...