Skocz do zawartości

Chyba się przesiądę na PC


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, Koleś88 said:

To korzystając z okazji zapytam. Premiera 3070 ma byc w pazdzierniku ale niby bedzie mega ciezko z dostepnoscia? Prawda to?

Te same plotki słyszałem, ale nie mam jak tego zweryfikować.
Byłoby śmiesznie, jak ludzie posprzedawali 2080ti za ponad 50% mniej i teraz 6 miesięcy będą musieli czekać.

Odnośnik do komentarza

Żeby nie było - gram na pc i lubię to.

 

Jak pc, to dla mnie tylko mysz i klawiatura. Na padzie to nie to samo.

 

Ostatni raz pc składałem w 2012 roku i znam tę magię (co innego, że wtedy niewiele później wyszło ps4)

 

 

Co myślicie o Epic Games Store?

 

Moim zdaniem dobra platforma. Ostatnio tylko jej używam: A Total War Saga Troy, Sludge Life i inne darmowe gry

 

A będzie jeszcze Bugsnax, Kena (mam na myśli dostępność, nie darmowa)

 

W sumie to ogrywam Control od października 2019. Na pc jednak gra się trochę mniej.

 

 

 

 

Edytowane przez beardo0
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Kaczi said:

@C1REX jaki masz ten TV i w jakiej rozdzielczości grasz?

Tv to nic specjalnego. LCD hisense. 

Kupiłem, bo był duży i tani, kiedy takie tv były drogie. 

 

W zależności od gier gram w różnych rozdziałkach. Przeważnie w 1440p. Indyki  i starsze gry w 4k60fps. Czasem nowsze, ale mniej wymagające też idą w 4k.

Mam 5700xt czyli OK, ale nie top end. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.09.2020 o 10:11, kanabis napisał:

I czy to wyjdzie taniej bo w multiplatformach bedziesz mial 60fps nie 30 niz samo ps5 to bym polemizowal czy to taka gra warta swieczki


Granie w 30 fpsach w 2020 roku? O ku,rwa jest w tym od chuya heroizmu, no ale jak się nie ma tego co się lubi to zawsze się znajdzie wytłumaczenie. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, bluber napisał:


Granie w 30 fpsach w 2020 roku? O ku,rwa jest w tym od chuya heroizmu, no ale jak się nie ma tego co się lubi to zawsze się znajdzie wytłumaczenie. 

Jak nie ma skoro mam koxa i ps4 pro? Na switchu jest te 60 fpsow o ktorych piszesz?

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, bluber said:


Granie w 30 fpsach w 2020 roku? O ku,rwa jest w tym od chuya heroizmu, no ale jak się nie ma tego co się lubi to zawsze się znajdzie wytłumaczenie. 

Nie przesadzajmy. Wiadomo, że 60fps lepiej mieć, ale dobrze zrobione 30 też jest OK. 

Horizon, spiderman i ghost of tsushima latają w 30 fps i gra się dobrze. 

 

W bloodborne i Witcher 3 na ps4 te 30 natomiast nie jest fajne i gra się jak na 15fps.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kanabis napisał:

Juz zamawiam. Przeciez nie bede gral w mega dopieszczone graficznie pozycje w 30 fps jak jakis frajer. Wazne ze 60 klateczek bedzie. To najwazniejsze

A dlaczego nie mieć mega dopieszczonych graficznie produkcji i 60+ klateczek za jednym zamachem? Witamy na PC ziomuś

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, bluber napisał:

 

Ja nawet nie mówie o konsolach tylko ogólnie, granie w 30 fpsach to przypał. 

Przypal to nie zagrac w dobra gre jak nie ma 60fps. 

Ale jest w tym jakis heroizm

Teraz, Bzduras napisał:

A dlaczego nie mieć mega dopieszczonych graficznie produkcji i 60+ klateczek za jednym zamachem? Witamy na PC ziomuś

No ok, chce tak. Ale w co ja bede gral w ten sposob skoro najwieksza przyjemnosc czerpalem w tej generacji w granie w horizon zd, death stranding, bloodborne, gowa i tlou 2? 

 

W rdr2?

 

O to chodzi. Chyba normalne ze kazdy by chcial dopieszczone produkcje z 60fpsami ale na takim ps4 te 60fps byly kosztem rozdzielczosci wiec dla mnie jest to slabe

Odnośnik do komentarza

Skoro największą przyjemność czerpiesz z gier ze znaczkiem Sony to musisz poczekać z rok-dwa. Dwie już są, reszta w drodze :)

A Death Stranding na PC graficzką zniewala, man. Na PS4 było pięknie, ale dopiero PC pozwoliło tej grze pokazać się z najlepszej strony - masz kozak grafę, ultrawide, 60+ klatek i co tam jeszcze dusza zapragnie. Aż żałuję, że grałem na premierę na slimce :(

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Skoro największą przyjemność czerpiesz z gier ze znaczkiem Sony to musisz poczekać z rok-dwa. Dwie już są, reszta w drodze
A Death Stranding na PC graficzką zniewala, man. Na PS4 było pięknie, ale dopiero PC pozwoliło tej grze pokazać się z najlepszej strony - masz kozak grafę, ultrawide, 60+ klatek i co tam jeszcze dusza zapragnie. Aż żałuję, że grałem na premierę na slimce
 
 

Druga sprawa jaki komp to pociągnie na ultra z 60 klateczkami.
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.09.2020 o 03:18, C1REX napisał:

Nie sądziłem, że takie czasy nastąpią, ale chyba przesiadam się na granie na PC.  Zatrzymam pleja do exów i do coop, które mają za dużo cheaterów na PC. 

 

Dlaczego rozważam zmianę?
 

- Gry są o wiele tańsze - zwłaszcza jak się wie, gdzie kupować. Lubię grać i kupuję głównie cyfrowe. PC niby droższy, ale ps4+gry jest w moim przypadku o wieeeeele droższe niż PC + te same gry w tańszej wersji.

- PC ma piraty. Co prawda nie lubię grać na piratach, ale czasem ściągam je do testów jako demo.

- Lubię bijatyki i w nie lepiej się gra na PC. Lepsze połączenia i mniej absurdalnie długich loadingów.
- Gry jednak chodzą lepiej. Niby grafa się nie liczy tak bardzo, ale jak gra oprócz o wiele lepszego wyglądu ma jeszcze 2-4x więcej fps, to jednak gra się wyrażnie lepiej. Do tego krótsze loadingi w porównaniu do ps4.
- Wsteczna kompatybilność. Nawet jakieś mega stare gry działają i do tego często mają jakieś mody, które mocno poprawiają grafę. 

- Emulacja. Jak się dowiedziałem, że switch dostaje zestaw trzech mario, to trochę mi się zachciało tego sprzętu. Szybko sobie jednak przypomniałem, że już dziś mogę te gry sobie za free na PC ściągnąć. Do tego gry arcade, psx,ps2, psp, dramcast, nes, snes. No jest w co grać.
- Więcej opcji sterowania w grach. Wszystkie pady, kierownice, klawiatury, myszki działają.

Nie nazwałbym tego zmianą ale ja półtora roku temu kupiłem gamingowego laptopa i jestem mega zadowolony. Najczęściej gram właśnie na kompie + Switch, PS4 już od dawna się kurzy. Cenie sobie mobilność i możliwość grania wszędzie, czego ps4 mi nie zapewnia. Gry chodzą fantastycznie, nawet na ustawieniach medium wyglądają często lepiej niż na PS4, do tego biblioteka jest niesamowita no i to co napisałeś wsteczna komp. + niskie ceny gier. W dodatku "exclusivy" np. teraz ogrywam Black Mesa - moderski remake Half-Lifa 1 - po prostu coś fantastycznego. W dobie samograjów od Sony na kompie mam zdecydowanie więcej interesujących mnie tytułów, chętnie wracam po klasykę  nawet ostatnio pograłem w zremasterowanego Baldura. Na next geny czekam z umiarkowanym entuzjazmem, prawdopodobnie prędzej kupię Switcha PRO niż PS5, chyba, że wyjdzie Silent Hill na premierę..

Odnośnik do komentarza

W sumie podobnie było u mnie. W październiku ubiegłego roku wjechała blacha i pożegnałem sie z prosiakiem i koxem a na koniec roku zawitał pstryk. Od tamtej pory majac na pokladzie 2060s i ryżego 3600@4.2 ogrywam co lepsze produkcje w tym momencie w 1440p. Stojąc kolejny raz przed tym samym wyborem łykałbym identyczny setup w ciemno. Grzecznie czekam na nowe karty nvidia i wieści z frontu ninny, chociaż w przypadku bebechów zapowiadanego pstryka to sie na nic szczególnego nie napalam. Pewnie dołożą ten swój mega.nie.doje.bany eshop w 4k i sie na tym skończy ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bluber napisał:


Granie w 30 fpsach w 2020 roku? O ku,rwa jest w tym od chuya heroizmu, no ale jak się nie ma tego co się lubi to zawsze się znajdzie wytłumaczenie. 

Co wy macie z tymi 60 klatkami , na PC jak najbardziej nie daje rady grać poniżej tych 60 bo sterowanie myszką jest jednak troche inne niż gałeczką ale na padzie ogrywając na ps4 chociażby God Of War czy teraz Tsushime ani razu nie miałem problemu z klatkarzem. Wiadomo gry wyścigowe i sieciowe poniżej 60 to katorga ale 30 w grach typowo nastawionych na singla jest idealne , zdecydowanie wole 30 klatek a bardziej dopieszczoną grafike niż 60 .

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.