Skocz do zawartości

Chyba się przesiądę na PC


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Kanabis, wiem, że z racji profilu biznesu musisz naganiać ludzi na PlayStation i najlepiej takie z napędem, ale u mnie w domu PS4 zbiera kurz przez większość czasu. Co miało wyjść z tych mitycznych eksików to już wyszło, skończy się Tsushimę i sprzęt spełni swoje zadanie.

A konsolowy exclusive = taki, który nie wyszedł na PC. No jest tego trochę, biorąc pod uwagę wsteczną XOX enhanced.

Odnośnik do komentarza

No ale ja sie wypowiadam z punktu widzenia mojego a nie mojego biznesu. Np aktualnie mam drugi raz xone wiec to nie jest tak ze ja jestem jakims prosonowcem. Tym bardziej ze obie poprzednie generacje w wiekszosci spedzilem z xboxem i x360. Nie wiem , pewnosci nie mam ale z tego co slyszalem wszystkie ex exy konsolowe xboxa typu gears/halo/forza sa na pc. Wychodzic na pc takze beda wiec ten argument kompletnie byl imo bez sensu. 

Ze wsteczna pewnie i racja, nie wiem bo co mialem ograc na poprzednie generacje to ogralem. Takze ten aspekt mnie kompletnie nie interesuje. 

Osobiscie nie wyobrazam sobie nie zagrac w kolejne czesci days gone, horizona, god of wara, tlou, uncharted, bloodborne, death stranding czy co tam jest wychodzi tylko na ps. 

 

No i ja sie odnosze do nowej generacji. Ps5 + pc to jest moim zdaniem idealne rozwiazanie dla gracza a nowy xbox + pc bez sensu. 

Wiadomo ze ps4 nie ma sensu juz trzymac. Sam sie pozbylem bo wlasnie po tshusimie uwazam ze generacja ps4 nieoficjalnie sie zakonczyla.

 

Chyba ze sie nie zrozumielismy i masz na mysli ze zostawiasz xoxa,pc i kupujesz ps5 :)

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, C1REX napisał:

- Gry są o wiele tańsze

Nope, używki nowych gier na pchlim już nisko chodzą, są promki na pss itp.

10 godzin temu, C1REX napisał:

- PC ma piraty.

Zgoda, łatwiej jest niż na konsolach.

 

10 godzin temu, C1REX napisał:

- Lubię bijatyki i w nie lepiej się gra na PC. Lepsze połączenia i mniej absurdalnie długich loadingów.

No spoko ale puste lobby nie zachecą, no i cziterzy.

10 godzin temu, C1REX napisał:

- Gry jednak chodzą lepiej. Niby grafa się nie liczy tak bardzo, ale jak gra oprócz o wiele lepszego wyglądu ma jeszcze 2-4x więcej fps, to jednak gra się wyrażnie lepiej. Do tego krótsze loadingi w porównaniu do ps4.

No spoko, ale to wysupłać siano musisz. Poza tym bijatyki są w 60 fps.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, kanabis napisał:

No ale ja sie wypowiadam z punktu widzenia mojego a nie mojego biznesu. Np aktualnie mam drugi raz xone wiec to nie jest tak ze ja jestem jakims prosonowcem. Tym bardziej ze obie poprzednie generacje w wiekszosci spedzilem z xboxem i x360. Nie wiem , pewnosci nie mam ale z tego co slyszalem wszystkie ex exy konsolowe xboxa typu gears/halo/forza sa na pc. Wychodzic na pc takze beda wiec ten argument kompletnie byl imo bez sensu. 

Ze wsteczna pewnie i racja, nie wiem bo co mialem ograc na poprzednie generacje to ogralem. Takze ten aspekt mnie kompletnie nie interesuje. 

Osobiscie nie wyobrazam sobie nie zagrac w kolejne czesci days gone, horizona, god of wara, tlou, uncharted, bloodborne, death stranding czy co tam jest wychodzi tylko na ps. 

 

No i ja sie odnosze do nowej generacji. Ps5 + pc to jest moim zdaniem idealne rozwiazanie dla gracza a nowy xbox + pc bez sensu. 

Wiadomo ze ps4 nie ma sensu juz trzymac. Sam sie pozbylem bo wlasnie po tshusimie uwazam ze generacja ps4 nieoficjalnie sie zakonczyla.

 

Chyba ze sie nie zrozumielismy i masz na mysli ze zostawiasz xoxa,pc i kupujesz ps5 :)

To tak samo ja wypowiadam się ze swojego punktu widzenia - PS4 nie ma mi już nic do zaoferowania oprócz Tsushimy i może Yakuz (dopóki i tych nie przeportują na PC), za to XOX jak najbardziej. A nowe konsole, no powiedzmy, że michałek opad i nie chce wstać przez ten marketing okopowy, trzymanie wszystkiego na ostatnią chwilę i "nie, ja pierwszy nie, ty pierwszy". Kupi się PS5 na koniec życia konsoli, ogra te kilka gierek od Sony i tyle.

Odnośnik do komentarza

Komu w dzisiejszych czasach chce się bawić w piraty?

Kupujesz, masz 2h na sprawdzenie czy fajne, a potem grasz dalej lub refund (tak to działa na steam).

Nie pamiętam kiedy wydałem na jedną grę więcej niż 70 zł. Na gtx970 wszystko działa i da się grać. 

Brakuje tyko exów z ps4. 

Edit: no dobra, kupiłem rdr2 na premierę na steam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, aph napisał:

No spoko, ale to wysupłać siano musisz. Poza tym bijatyki są w 60 fps.

Eh kocham takie argumenty, są jak odbijanie piłeczki. Bo porządny telewizor i konsola za darmo na drzewie rośnie.  Odpalisz takie Destiny 2 z fovem na maxa, myszkiem w łapie i za Chiny nie będziesz chciał wracać do tych zbieraczy kurzu z HDD i płatnym abonamentem. Bijatyki i czasy ładowania to jest zbrodnia.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Koleś88 napisał:


Jak wystarczyłby Ci 55’ to miałbym na sprzedaż 8-miesięcznego oleda LG 55C9 w dobrej cenie (zmieniam na 65”). To tak tylko przy okazji napisałem.

Właśnie mam Samsunga 55 cali i dlatego wymieniam na 65 cali bo za mały. 

Odnośnik do komentarza

@aph

 

Konsole mają jeszcze używki, ale w UK nie są one wcale takie tanie i wole mieć cyfrowe dla wygody. 

 

Cyfrówki na PC chodzą za mega małe pieniądze, bo i duża konkurencja sklepów. Tak jak pisałem kupiłem tekkena7 ze wszystkimi dlc za około 7 funtów, kiedy na ps4 całość to około 90funtow bez znizek. Na pc zawsze gdzieś jest zniżka. 

 

Piraty się przydają, jeśli chcę przetestować grę przez dzień. Steam daje 2 godziny. Na ps4 jakbym chciał spróbować nowego captain tsubasa, to 50funa za los na loterie i oby gra podeszla, bo inaczej kasa w błoto. 

Odnośnik do komentarza

Dobry monitor 21:9 to jest sztos. Sam wolę zainwestować w coś takiego niż w nowy TV. 

 

Ja już nie wracam do konsol w najbliższym czasie, chyba ,że wyjdzie sztos który do tego mnie skusi. Jakoś mam mega satysfakcję z złożenia PC i zmieniania czegoś pod siebie. Plus od dzisiaj jestem posiadaczem GPD win 2 także mam wspólną bibliotekę stacjonarną i przenośną. Przynajmniej jeśli chodzi o mniej wymagające tytuły. 

 

Obecny czas dla PC to równie dobre lata co złota era 1995-2005 grania na PC.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Ukukuki napisał:

Dobry monitor 21:9 to jest sztos. Sam wolę zainwestować w coś takiego niż w nowy TV. 

Nie umiem już grać na monitorze. Jakoś przyzwyczaiłem się do grania na konsoli przez ostatnie naście lat i kurna nie umiem. Wiem że można pada w łapę i grać ale jakoś tak źle mi się gra. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, mozi napisał:

Nie umiem już grać na monitorze. Jakoś przyzwyczaiłem się do grania na konsoli przez ostatnie naście lat i kurna nie umiem. Wiem że można pada w łapę i grać ale jakoś tak źle mi się gra. 

 

Jak gram sam to mi się nie chce na TV, chyba ,żę gram z kimś to wtedy tylko kanapa i TV.  A tak to pad i siedzę przy biurku xd Chyba ,że gierka to FPS albo RTS to wtedy tylko myszka. 

 

18 minut temu, grzybiarz napisał:

Tiaaa, każdy teraz mówi ze nie wraca do konsol - u schyłku generacji i po ogłoszeniu nowych kart graficznych. Wyjdzie ps5 to zobaczymy :)

 

Dla samego kupienia to nie, wolałbym już roczną kartę wymienić. Jedyne co mnie może skusić to nowa gra od From Software jako ex. 

Odnośnik do komentarza

Żyjemy w czasach, gdzie coraz częściej możemy sobie pozwolić na konsolę+pc. 

Ja osobiście uwielbiam gry konsolowe i w te głównie gram na PC ostatnio. W 90% gram na TV 65' + pad lub stick. Na klawierce grać nie lubię, ale mam wybór w razie czego.
W 100% na PC się przesiadać nie będę, bo nie muszę, ale jak mam wybór to coraz cześciej wybieram znacznie lepszą wersję na PC za znacznie mniejsze pieniądze lub nawet za darmo.

Jak ktoś lubi dużo grać, to PC może zaoszczędzić kasę. Tego akurat się nie spodziewałem.



Do tych, co rozważają PC - poczekajcie do stycznia lub lutego by się ustabilizowała sytuacja z PS5, z grami na nią i z dostępnością nowych kart nvidii. 

Sporo też ludzi ma już PC z tanią kartą graficzną i tylko czeka na wymianę, kiedy przyjdzie dobry moment. Słaba kata i tak jest lepsza graficznie niż aktualne konsole.
 

 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Koleś88 napisał:

Ja też zacząłem się zastanawiać nad zakupem PC, chociaż wcale PS5 nie skreslam, ba, na ps4 jeszcze mam mnostwo zaleglosci.

Gf 3070 za 2300-2400 troche mnie nakrecil. Jesli bym sie zdecydowal to zapewne nie chcialbym przekroczyć 5k a to raczej niemozliwe z 3070 na pokladzie c’nie?

 

mozliwe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...