Skocz do zawartości

Chyba się przesiądę na PC


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, SpacierShark123 napisał:

zdecydowanie wole 30 klatek a bardziej dopieszczoną grafike niż 60 .

Oczywiscie ze tak. W prawie kazdej grze gdzie byl wybor wybieralem opcje grafiki. Nie po to kupowalem pro zamiast zwyklaka zeby grac z taka sama jakoscia grafiki jak na slabszej konsoli  Chyba tylko w niohu sobie wybralem klateczki. 

Ale teraz graja z wielka czcionka licznika fps w kąciku ekranu , inaczej jestes boomer

 

Zreszta kazdy gra tak jak chce, w co chce i czego innego oczekuje od wydajnosci konsol. 

 

 

Odnośnik do komentarza

chodzi mi po głowie przesiadka na kompa głównie za sprawą usług sieciowych Microsoftu, obecnie posiadam PS4 Pro i Oleda C8 65'' . Zastanawiam się czy jak w przyszłości złożyłbym kompa czy ten TV by się nada. Nie mam miejsca na biurko i monitor a ten TV jest świetny pod konosle i filmy tylko czy będzie od dobry pod kompa?.
Idealnie byłoby kupić dedykowany gamingowy monitor albo idąc w kompromis nowego oleda CX gdyż ten już posiada VRR oraz G-Sync tyle że to kolejny wydatek (65'' obecnie jakieś £2600) czyli prkatycznie cena nowego kompa....

....Na dzień dziejszy żadna z konsol jakoś mocno nie przekonuje i po zapowiedzi zielonych jak i niebieskich nie czuje zbytnio hypeu jak i poczucia że to nowa generacja oraz jakość gier. Wiadomo że dopiero devi uczą się nowego sprzętu, ale w PC jakość masz dośtępną od momentu uruchoemina gry jeśli masz odpowiednio dobry sprzęt 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, do tego wybrany przez siebie pad + Controller Companion, Steam Big Picture lub Playnite(jeśli ktoś używa wielu platform, emulatorów itp) startujący razem z systemem, dla dodatkowej wygody Wake on LAN z telefonu/smartwatcha (czyli włączanie bez ruszania dupska z kanapy/fotela) + usypanie zamiast wyłączania  i mamy praktycznie konsolę :P

Sam mam tak setup - stacjonarka stoi obok TV podpięta tylko do niego, prądu i sieci. Jeśli potrzebuję coś na niej wyklikać (update, konfiguracje itp) to łączę się po RDP z lapka (który z kolei robi też za sprzęt do pracy i grania poza domem lub w klasyki z mychą).

Edytowane przez jar3czek
Odnośnik do komentarza

Kurła, ja jeszcze kilka lat temu zazdrościłem konsolom bijatyk. A dzisiaj xD? 

 

Głupotą byłoby dziś nie grać na PC, skoro i tak w każdym domu komp musi być. Dla 3 exów Sony po 6 godzin każdy? Dzisiaj większość gierek to multiplatformy, a exy? Microsoft ewidentnie zapomniał, że PC i Xbox to 2 różne sprzęty. Sony chyba też chce iść w tym kierunku patrząc po Horizonie i zapowiedziach.

 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, gekon napisał:

Głupotą byłoby dziś nie grać na PC, skoro i tak w każdym domu komp musi być.

 

 

 

Jednak większość (strzelam) osób wykorzystuje PC w domu do oglądania internetu, poczty itp. pierdół, a na takiej konfiguracji już nie pograsz w nowe gry. Zatem fakt, że w domu jest PC nic nie znaczy, bo jeśli chcesz na nim porządnie pograć, to i tak musisz wydać sporo kasy.

Odnośnik do komentarza

Czyli, że konsola to rozrywka dla biedoty?;]

 

Jeśli chcesz porządnie pograć na konsoli to musisz wydać sporo kasy na lepszy TV i koło się zamyka. Jasne, można grać też PC-TV jak ja.

 

Ten argument z kasą na korzyść konsol nie jest już raczej aktualny od kiedy na przykład konsola nowej generacji ma kosztować z 3000 zeta a za konsolową gierkę chcą 300 zeta na premierę a ta sama gierka na PC kosztuje 120 zeta i za 2 miesiące będzie za darmo w Epicu.

A i tak za kompa, który uciągnie nowe gry w jakości takiej samej lub lepszej niż obecna generacja zapłacisz grosze.

 

Tak tylko argumentuję, nie chcę tu robić CW czy coś. 

 

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Czyli, że konsola to rozrywka dla biedoty?;]
 
Jeśli chcesz porządnie pograć na konsoli to musisz wydać sporo kasy na lepszy TV i koło się zamyka. Jasne, można grać też PC-TV jak ja.
 
Ten argument z kasą na korzyść konsol nie jest już raczej aktualny od kiedy na przykład konsola nowej generacji ma kosztować z 3000 zeta a za konsolową gierkę chcą 300 zeta na premierę a ta sama gierka na PC kosztuje 120 zeta i za 2 miesiące będzie za darmo w Epicu.
A i tak za kompa, który uciągnie nowe gry w jakości takiej samej lub lepszej niż obecna generacja zapłacisz grosze.
 
Tak tylko argumentuję, nie chcę tu robić CW czy coś. 
 
 

Trochę robisz. Sam zastanawiam się na pc ale to co piszesz o konsolach to trochę trollem zajeżdża. 3 exy po 6h? Które? TLOU 2, HZD, Spiderman, GoW, GoT?

3000 za nową konsole za 2400-2500 to tez roznica. Gry na premiere drozej niz 259 jak sie nie myle tez nie widzialem. Poza tym jesli ktos nie kolekcjonuje pudelek, to gierke kupuje, przechodzi i sprzedaje tracac 30-40zl moze na niej. Na pc nie ma znaczenia czy pudelko czy cyfra bo i tak wszystko do konta przypisuje, wiec nie da rady pogonic dalej.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten argument o cenach gier na konsole ktorekupujemy na premiere za max 250zl i po przejsciu (nie , nie po speedrunie) sprzedajemy za 180-200zl 

 

No ale na pc cyfrowa premiera ktorej nie odsprzedasz za 120 wiec taniej :dafuq:

 

 

Takze okej, masz mocny sprzet pc grasz w duzo lepszej jakosci niz na konsolkach, niezaprzeczalny fakt. Ale nie odklejajmy sie panowie tez za mocno

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...