Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Już czytam na reddicie,że większość narzeka na tych specjalistów, Battlefield chociaż jest grą casualowa miał taką swoją immersję ,czy to ruscy czy Amerykanie mieli swoję mundury gdzie mogłeś ich rozpoznać i każdy był zwykłym wojakiem a tu teraz jakiś Kanadyjczyk z dupy ,jakaś Maria z Niemiec XD Władek z Sosnowca xd

Ja rozumiem,że to sukcesie modern warfare I po tym jak Activision chwali się zyskami z tych skinów, EA również chce mieć zysk.

Męczą mnie już ci bohaterowie wszędzie,każdy musi być jakimś avengersem.Jakby nie mogli dać umiejętności zwykłemu wojakowi.

Pół biedy jak te typy będą w jednej ekipie ale znając życie to pół serwera będzie wyglądało jak Władek pół jak Maria i mamy jakaś totalna paranoję,gdzie ci sami strzelają do tych samych.

Hype mi trochę opadł,moze beta przekona mnie,że to będzie wyglądać kompletnie inaczej.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Że brak singla, to tym lepiej. W V w sumie jeszcze nie ruszyłem, a poza Bad Company, nigdy te single nie robiły.

 

Trochę się obawiam tego podziału 128 graczy na next genach, 64 na past genach - nie jestem pewien, czy baza graczy będzie na dłuższą metę wystarczająca do zapełnienia tych 128 o każdej porze. Oby posiadacze nowych konsol mogli jakby co grać na serwerach starszej generacji.

 

Setting kwestia gustu, dla mnie osobiście zawód, już się pogodziłem z teraźniejszością, ale przyszłość mnie w strzelankach wyjątkowo mało jara.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Mustang napisał:

Setting kwestia gustu, dla mnie osobiście zawód, już się pogodziłem z teraźniejszością, ale przyszłość mnie w strzelankach wyjątkowo mało jara.

Nie będzie jakiejś dalekiej przyszłości tylko to co obecnie + roboty i pojazdy które są obecnie w fazie projektów/ testów.

Odnośnik do komentarza

No dobra, zobaczy się jaki wyjdzie gameplay. Niemniej generalnie preferuję historyczne realia.

 

Co do wielkości map - wielka, pustawa mapa jest nudna, za to wielka mapa z kilkoma charakterystycznymi miejscówkami, z których każda już staje się oddzielnym polem bitwy, już jest fajna. Lipa będzie na mapach zrobionych pod 128 grać w 64.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Mustang napisał:

Co do wielkości map - wielka, pustawa mapa jest nudna, za to wielka mapa z kilkoma charakterystycznymi miejscówkami, z których każda już staje się oddzielnym polem bitwy, już jest fajna. Lipa będzie na mapach zrobionych pod 128 grać w 64.

Mapy będą zapewne odpowiednio pomniejszone do 64 graczy. Tak było w przypadku Battlefielda 3, gdzie niektóre obszary danej mapy było dostępne tylko dla wersji pecetowych, gdzie grało 64 graczy. Na ówczesnych konsolach, gdzie było tylko 32 graczy(albo 24?) była niewidzialna ściana, bądź postawione obiekty, które blokowały przejście.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...