Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie że każda scena w tym trailerze to oczko do fanów. Większość kojarzy mi się z akcjami z poprzednich części. 

No ale brak singla, 7 map i 300zl? Czy tylko mi się to nie poodba i za chwilę będziemy płacic po 100 dolcow. A jeszcze battle passy, dlc, pewnie skórki. Aż dostaje padaczki jak słyszę jacy to devi są biadni. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figuś napisał:

Kurwa zawsze było narzekanie po co w ogóle ten singiel w BFie robią, teraz płacz bo go nie ma

Ale nie narzekam na brak. Wiesz ze znaczące koszta produkcji to właśnie singiel. Cenna powinna być niższa. Takim sposobem pokazujemy wydawcom że godzimy się za mniejszy content przy wyższej cennie. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Figuś napisał:

299zł na pss oznacza jakieś 239w pudełku, za multi w którym prawdopodobnie spędzisz setki godzin z mapami za free w patchach

 

Najśmieszniejsze, że dla wielu rzeczywiście te 300 zł to za dużo bo nie ma singla, ale jakby ten 3 godzinny paździeż zawarli to już spoko.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Szymek said:

Ale nie narzekam na brak. Wiesz ze znaczące koszta produkcji to właśnie singiel. Cenna powinna być niższa. Takim sposobem pokazujemy wydawcom że godzimy się za mniejszy content przy wyższej cennie. 

Dlaczego uważasz, ze brak singla, to mniejszy content? Myślisz, ze gigantyczne mapy, dopracowane do perfekcji, zbalansowane, z zaawansowaną grafiką i fizyką sprawiają, że zawarość gry jest mniejsza? Wiadomość, ze nie ma singla jest CUDOWNA! Bo to oznacza totalne skupienie się na multi, na jego szlifowaniu i polerowaniu. Widać ekipa DICE chce dostarczyć nam epicki doswiadczenie Bf/4 na stedydach. Nic tylko się absolutnie cieszyć, a nie marudzić bo nie będzie jakiejś gównianej kampani. Kto kupuje Battlefield'a zmyslą o kampani! Są tacy wariaci? :)

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, walek napisał:

Dlaczego uważasz, ze brak singla, to mniejszy content? Myślisz, ze gigantyczne mapy, dopracowane do perfekcji, zbalansowane, z zaawansowaną grafiką i fizyką sprawiają, że zawarość gry jest mniejsza? Wiadomość, ze nie ma singla jest CUDOWNA!

Ale żeście na mnie wesli :obama:

Też chciałbym w to wierzyć i mam nadzieję że tak będzie. Ale nie gram w gry dwa lata żeby nie wiedzieć że marketing i PR to połowa sukcesu. Równie dobrze może być ze gra będzie mieć problemy przy starcie jak 3 czy 4. Teraz mogą mówić ładnie, pięknie a za pół roku się przekonamy (vide obietnice CP77) A co jeśli nie dowiozą i z 7 map 2 będą fajne i po miesiącu już będziesz znudzony? 

Oczywiście jak dowiozą i będzie miód jak przy Bad Company to pierwszy to napisze :)

Może za bardzo ostatnio sceptycznie podchodzę do gierek ale nie chciałbym aby np takie Halo albo CoD było za 300 bez singla, innych trybów i z 7 mapami. Już nie będę wspominał ile chajsu zarobią na battle passach i mikro :)

W sumie to mógłbym napisać że chciałbym więcej map i po dyskusji ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...