Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MYSZa7 napisał:

Nigdy nie kumałem tego jarania się wielkością map. Te największe zawsze mnie odrzucały, jak nie miałeś pojazdu to drałowanie z buta pół godziny to pierwszej flagi nigdy nie było jakąś wielką frajdą.

Chyba dlatego tak lubiłem bc2 i trochę mniej bf3 na ps3 bo mapki w porównaniu do głównych gier z tej serii były stosunkowo małe. Chce bc3 :frog:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Daddy napisał:

Ten płacz o singla w BF  :yao:

Gdzie ten płacz? W necie widzę głównie pozytywne głosy na temat tej decyzji, a i sam, jako uparty singlowiec jestem zdania, że nowy BF tylko w multi to dobry ruch, bo tam siedzi mięsko tej serii.

Odnośnik do komentarza

Battle Passy to już w większości grach w gatunku gaas jest, no tego nie wyplenisz, bo ludzie bardzo chętnie kupują, baa, to nie jest nawet drogie. Ja tam to bez problemu kupiłem, m. in. The Division 2 i RDO. A w tym RDO to możesz i za darmo sprawić sobie battle passa, ale to jest trochę czasochłonne. 

Odnośnik do komentarza

Ale te battle passy to jakieś gówna kolorowe typu skórki do broni i ciuszki żeby cie było łatwiej dostrzec z daleka. Najważniejsze czyli mapy będą za free. Poza tym jeżeli gra siądzie to nie widzę problemu żeby raz na jakiś czas kupić passa jeżeli będzie w nim coś co ci się podoba. W takim BF3 ma 600h na PS3 i ponad 200h na PC, czy żałuję kasę wydaną na premiumy i składki na własne serwery(oj a trochę kasy poszło wtedy :) )? Nie.

 

W takim 2011 na ps3 za grę ponad 200zł i 180zł za premium które dzieliło społeczność bolało bardziej niż dzisiaj nawet to cztery i pół paki za grę w wyższej wersji w której prawdopodobnie spędzę setki godzin.

 

Nie wspominając o tym że można się z kimś zaufanym zgadać i zrobić zrzutkę :kaz:   i kupić tanich zdrapek.

 

 

Teraz, qraq_pk napisał:

10 EUR za battlepass do darmowej gry jak fortnite czy Apex to spoko. Płacić ciężkie pieniądze do gry za 70 ojro to troszkę już nie halo

jak nie kupisz to i tak dalej będziesz mógł grać :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dla kogoś kto gra w te gierki non stop, to battle pass będzie kupowany, niezależnie od ceny, bo gracz ma jakąś tam formę motywacji do zdobywania pierdół. Jedynie dobrym battle passem do zdobywania, zrobiło R* gdzie bez płacenia możesz zdobyć, no masz alternatywę, albo kupujesz szybko sztabki złota i masz, albo ciułasz sobie i za darmo.

 

Nie widziałem w innych grach, żeby bp był darmowy, no ale 10 euro to i tak nie majątek.

 

@qraq_pk Co do pełnej ceny gry, no bywa i tak, ale chodzą głosy, że ta gra może wylądować w GP i za 55 zł masz prawie darmo.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figuś napisał:

jak nie kupisz to i tak dalej będziesz mógł grać :lapka: 

Prawda, ale chodzi o ogólne oczekiwania takiego producenta. 

Ostatnio próbują krecić dramę serwisy że skórki do Apexa kosztują 18 dolców. No gra za darmochę, nic nie musisz płacić a tu komuś przeszkadza że są bogaci frajerzy co im nie szkoda dać 18 za skórkę. 

5 minut temu, Faka napisał:

Dla kogoś kto gra w te gierki non stop, to battle pass będzie kupowany, niezależnie od ceny, bo gracz ma jakąś tam formę motywacji do zdobywania pierdół. Jedynie dobrym battle passem do zdobywania, zrobiło R* gdzie bez płacenia możesz zdobyć, no masz alternatywę, albo kupujesz szybko sztabki złota i masz, albo ciułasz sobie i za darmo.

 

Nie widziałem w innych grach, żeby bp był darmowy, no ale 10 euro to i tak nie majątek.

 

@qraq_pk Co do pełnej ceny gry, no bywa i tak, ale chodzą głosy, że ta gra może wylądować w GP i za 55 zł masz prawie darmo.

Jak grę lubisz to można rzucić tą dyszkę za bp. No nie majątek, zależy co dają. 

A ja tego batelfielda to i tak ogram jak stanieje poniżej stówki jeżeli okaże się megahitem albo jak dadzą w ps+. Mam w co grać online, nie trzeba kolejnej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...