Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Specjaliści = wingsuity.

Każdy będzie specjalistą na początku. Tak myślę.

W którejś części wszyscy byli snajperami, nawet memy chodziły.

Albo snajperzy brali czołg, wypierdalali na skraj mapy, gdzie zajmowali dobrą kampę, a czołgi stały odłogiem przez tych palantów.

W "piątce" , która swoje za uszami ma na szczęście ta patologia się nie odtworzyła dzięki pewnym zabiegom twórców. 

Tu czekam z kasą ( nawet wliczając ten sezonowy pakiet ) wciśniętą pod spodek pod doniczką w kuchni na poddaszu.

 

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie martwi to 128 graczy na next genach bo to nie ilość graczy decyduje o tym jak dobrze się gra, tylko konstrukcja mapy a w poprzedniej ssała mocno,gdzie w bf1 było świetna.

W bf5 bywały takie mapy że na 64 chłopa nie widziałeś nikogo,gdzie w bad company 2 na PS3 gdzie było tylko 24 było to super zrobione.

Mam nadzieję że tego nie spierdziela i nie będziemy mieli spamu granatów i takiego odczucia, że każda mapa to takie metro.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mi mniejsza ilość map względem poprzedniej części (o jedną mniej niż BFV i o dwie mniej niż BF1 :potter:) nie przeszkadza, w praktyce wychodzi później, że i tak grałem głównie  na maks 2-3 mapkach, bo reszta kompletnie do mnie nie przemawiała. Jednak wiadomo, że lepiej mieć wybór, ale ta mniejsza ilość map kompletnie mnie nie rusza.

 

 

2 minuty temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Te sezony to są jakieś płatne dlc? Czy gra będzie rozwijana za free ?

Co Ty wiesz o wojnie, pajacu?

 

Spoiler

:kaz:

 

 

EDIT: Teraz widzę, że Rozi tez o tym napisał xDDD

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jako weteran Bf3/4, który na liczniki w odbydwu grach ma przegrane około 6 tysięcy godzin, jestem zachwycony trailer’em Battlefield 2042. Początek kiedy żołdacy spadają z jakies góry, to wypisz wymaluj szczyt Damavandu Z Bf3. Ściąganie dog tag’ow, „randezook” z jet’a, coś pięknego. Ten trailer nam mówi, ze twórcy wiedza na czym polegał „fun” z poprzednich części i starają się to nam zaoferować w nowej części. :)  Teraz tylko czekać na Gameplay 13 czerwca. Oby było grubo! :) 

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...