Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ASX napisał:

a wyobraźcie sobie co by się działo gdyby mieli jeszcze jakąś mocną gierke na start :obama:

 

Zlitowali się nad konkurencją aby nie doprowadzić do monopolu. :pawel: 

 

no ale co by nie mowić, liczę żę będzie lepszy start niż XOne więc i większe zainteresowanie developerów sprzętami MSu

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.09.2020 o 13:22, Rozi napisał:

A jak mam Xboxa One S, to co mnie ma przekonać do kupna kolejnego Xboksa? Nie jestem grafikarzem. Czy wtedy nie jestem graczem 2020 roku?

Powodzenia w ogrywaniu Cyberpunka na XOS lub bazowym PS4  :pawel:

Przechodziłem RDR 2 na XO Fati tam momentami było bardzo słabo pod względem jakości obraz, nawet nie chce sobie wyobrażać jak CP będzie wyglądał na tych starych konsolach.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hum napisał:

Powodzenia w ogrywaniu Cyberpunka na XOS lub bazowym PS4  :pawel:

Przechodziłem RDR 2 na XO Fati tam momentami było bardzo słabo pod względem jakości obraz, nawet nie chce sobie wyobrażać jak CP będzie wyglądał na tych starych konsolach.

Kupię PS5 na święta, w czym problem?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Hum napisał:

Powodzenia w ogrywaniu Cyberpunka na XOS lub bazowym PS4  :pawel:

Przechodziłem RDR 2 na XO Fati tam momentami było bardzo słabo pod względem jakości obraz, nawet nie chce sobie wyobrażać jak CP będzie wyglądał na tych starych konsolach.

 

Serio Red Dead Redemption 2 miał takie słabawe momenty na XO? Na zwykłym PS4 wyglądało niesamowicie dobrze, więc troszkę jestem zdziwiony, bo raczej myślałem, że różnice są minimalne. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ludwes napisał:

 

Serio Red Dead Redemption 2 miał takie słabawe momenty na XO? Na zwykłym PS4 wyglądało niesamowicie dobrze, więc troszkę jestem zdziwiony, bo raczej myślałem, że różnice są minimalne. 

 

1080p Vs 820p. Różnica jest zapewne widoczna gołym okiem, zwłaszcza że facik nie ma skalera obrazu jak XOS (który sprawia że RDR2 na 4K wygląda całkiem skowyrnie).

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Zlitowali się nad konkurencją aby nie doprowadzić do monopolu. :pawel: 

 

no ale co by nie mowić, liczę żę będzie lepszy start niż XOne więc i większe zainteresowanie developerów sprzętami MSu

XO miał dobry start, sprzedawał się podobnie do ps4, mimo o 100$ większej ceny, niższej rozdzielczości, obowiązkowym kinect, tragicznym PRem z blokowaniem używek i always online. Trochę siła rozpędowa z blisko 90mln sprzedanych x360 zadziałała + spoko gierki jak na start.

Teraz baza graczy jest 2x większa na ps4 więc nie dziwi że w internecie plejsztejszon popularniejszy który będzie miał dużo łatwiejszy start + zawirowanie z nazwą nowego Xa, obstawiam że soniak jeszcze wyskoczy z czymś podobnym do XGP + konsole po 400$ i 500$

 

Może beka ale MS powinien aktywować kinecta dla casuali i imprezowe gierki, zobaczcie jakie to dalej ma branie na allegro :ninja:

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

myśle że nowe Xboxy spokojnie sprzedadzą się lepiej od Xboxa One, przede wszystkim Series S będzie najtańszym nextgenem co ma decydujące znaczenie, poza tym premiera odbędzie się w większej ilości krajów, a dodatkowo nie ma tego całego negatywnego PRu związanego z blokowaniem używek, drm, always online, a zamiast tego działa pozytywna propaganda gamepassa co nie przechodzi uwadze casuali. No i zwyczajnie nowy xbox to znacznie lepsza inwestycja, bo od razu dostajemy biblioteke tysięcy gier (dodatkowo w śmiesznie niskiej cenie) gdy xbox one startował zaledwie z kilkunastoma(?) tytułami.

 

Zawirowania związane z nazwą istnieją mam wrażenie tylko na forumku, ludzie codziennie kupują telefony, telewizory i inne sprzęty elektorniczne których nazewnictwo jest znacznie bardziej skomplikowane niż konsola Series X i S, więc myśle że jeśli ktoś ma przynajmniej  2 dzialające szare komórki to da sobie rade z wyborem konsoli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, creatinfreak napisał:

No bo marketingowcy ms zrobili swoją robotę bardzo dobrze mimo wpadki z halo.

Plus do tego ostatni raz kiedy konkurencja mówiła coś więcej o swoim nextgenie to było jakieś trzy miesiące temu. 

 

7 minut temu, ASX napisał:

Zawirowania związane z nazwą istnieją mam wrażenie tylko na forumku

Ta, tylko na forumku, dlatego na twitterze, gdy m$ ogłaszał "series s", w top trendach był "one s". ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...