Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Fanek said:

 

Co Cie skłoniło do takiej decyzji?
Myślałem że byłeś szczęśliwy na PlayStation

Tak, jestem Ale.

Sprawa wygląda tak że od początków posiadania konsol byłem wierny Sony. Xboxa Olewałem i nie interesowała mnie ich biblioteka. Ale z czasem okazało się że takie Metro 2033 wyszło na Xboxa a na PS3 już nie. I po przeczytaniu książek byłem napalony. Potem doszedł Wiedźmin 2 na Xboxa a na PS3 też już nie. I z czasem na wychodziło tych gier i na X360 i na XboxOne, które chciałbym pograć że postanowiłem kupić Series X, która pozwoli mi bez problemów uruchomić we wstecznej wszystkie gry. Do tego będę mieć konsole do gier 9 generacji.

 

PS5 kupie dla jej exów. Dla Uncharted 5, GT7, dla Horizon 2 i pewnie wielu innych ciekawych gier, ale to dopiero w 2021. Wydaje mi się to logiczne rozwiązanie. 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, u55r napisał:

Tak, jestem Ale.

Sprawa wygląda tak że od początków posiadania konsol byłem wierny Sony. Xboxa Olewałem i nie interesowała mnie ich biblioteka. Ale z czasem okazało się że takie Metro 2033 wyszło na Xboxa a na PS3 już nie. I po przeczytaniu książek byłem napalony. Potem doszedł Wiedźmin 2 na Xboxa a na PS3 też już nie. I z czasem na wychodziło tych gier i na X360 i na XboxOne, które chciałbym pograć że postanowiłem kupić Series X, która pozwoli mi bez problemów uruchomić we wstecznej wszystkie gry. Do tego będę mieć konsole do gier 9 generacji.

 

PS5 kupie dla jej exów. Dla Uncharted 5, GT7, dla Horizon 2 i pewnie wielu innych ciekawych gier, ale to dopiero w 2021. Wydaje mi się to logiczne rozwiązanie. 


Mam dokładnie to samo i taką samą strategię obrałem - XBOX był olewany, więc teraz będzie co robić, a PS4 zostaje i na niej będę wracał do gier wciąż nieukończonych z obecnej generacji.

@u55r - Metro 2033 jest na PS4 i to w formie eleganckiego remastera graniczącego z remake'm.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MLeKSk napisał:

Powiedzcie mi proszę drodzy Forumowicze, jak wygląda realizacja zamówień w oficjalnym sklepie Microsoftu? Kurier przyjeżdża w dniu premiery czy dzień wcześniej? 11 listopada jest święto, więc chciałbym zamówić tam, gdzie miałbym pewność odbiory konsoli tego 10 listopada, albo i dzień wcześniej.

Kupowałem raz, a była to Forza Horizon 3, dużo osób dostało w dzień premiery, moja zrobiła sobie wycieczkę po Litwie i dostałem tydzień później. Na dzień wcześniej nigdzie bym się nie nastawiał :lapka:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MLeKSk napisał:

Powiedzcie mi proszę drodzy Forumowicze, jak wygląda realizacja zamówień w oficjalnym sklepie Microsoftu? Kurier przyjeżdża w dniu premiery czy dzień wcześniej? 11 listopada jest święto, więc chciałbym zamówić tam, gdzie miałbym pewność odbiory konsoli tego 10 listopada, albo i dzień wcześniej.

Ja, kilka razy zamawiałem i wysyłali tak kilka dni wcześniej więc na luzie jakby chcieli to dostarczyliby że 2 dni wcześniej ale dostawałem zawsze w dniu premiery. 

Odnośnik do komentarza

Przed zajawką X’a byłem raczej za ps5 ale teraz na 99% wybiorę XSX. Media Expert mi pasi, bo to w sumie jedyny taki sklep u mnie na wsi a nigdy nie mnie zawiedli (przynajmniej z gierkami) więc zapewne preorder wleci. Ps4 pro zostawię sobie żeby ograć zaległe exy i gierki a ps5 zapewne za rok-dwa jak wyjdzie trochę exów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...