Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie, nie chcę ratek.

Na początku chciałem wziąć PS5 za gotówkę, a XSX na abonament, bo mam trochę zaległości z Xone (sprzedałem w połowie generacji), do tego dużo nowego dobra w GP.:xboss:
 

No ale Sony robi to tragicznie. Wrócę do niej jak coś się tam zacznie dziać. 

 


 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Voytec napisał:

NiTo nie chcesz rat a abonament tak? Przecież to na to samo wychodzi. 


Nie no nie chcę żadnych umów na konsole :sapek:

Myślałem jedynie o tym w kontekście jakbym brał także PS5 od początku. No ale dziś się już finalnie przekonałem, że nie rozpocznę 9generacji z Sony.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, balon napisał:

Dobra preorder w Euro za 100 złożony. Idealnie Forza Horizon, Ori2, dobro z GP, konsola idealnie na „długi weekend”, do tego nie trzeba u Niemca w MM kupować. IDEALNIE :banderas:

Jak zazdroszczę tym, którzy jeszcze nie grali w Ori2.. unikatowe doświadczenie :banderas:. I pewnie jeszcze bedzie upgrade na XSX :fsg:

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Voytec napisał:

xD Bo 4 roda już nie miałem pieniędzy naprawić a potem kupiłem rok później PS3. 

 

Ja jestem w tym gronie graczy których wczesna awaryjność X360 od konsoli odrzuciła. 

Kurcze 2 pierwsze xboxy łącznie 3 rody .Dopiero na koniec chyba ostatnie dwa lata 3 konsola Slimka która do premiery ps4 żyła.

Powiem szczerzę wkurzyło mnie to strasznie ale nigdy nie miałem dość bo widziałem w tym mase zabawy.

A co będzie jak ta generacja nowa zawiedzie na starcie ;) ?

Odnośnik do komentarza
Najpierw wyścig w FH4 :shotgun::banderas:

Jak za starych dobrych czasów z DC na ps4 ;). Exclusivy wyścigowe xbossa i community wielkości tego z ps4. To będą dobre czasy.
Wreszcie dotychczasowe klapy zobaczą skok jakościowy w obcowaniu ze sprzętem elektronicznym wysokiej klasy. Ja przeżyłem spory szok jak wymieniłem premierową ps4 na XOX ponad 2 lata temu i cieszę się z obecnego obrotu sprawy, bo jedyne czego mi brakowało, to większego ruchu na forum xboxowym.
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...