Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.10.2020 o 13:14, SG1-ZIELU napisał:

Ja wziąłem golasa bo mam w co grać ale z tego co patrzyłem najlepsze budle to z assassin's , zawsze można puścić na alledrogo .

Pytanie czy te gierki będzie można puszczać dalej. Przykład CP2077 mówi o tym, że gry są przypisane do danej konsoli, nawet nie jest to kod.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś kupował konsolę w EURO na raty? Miałem zaczekać z kupnem ale mają jeszcze fajną opcję raty24 x 0% a pierwsza rata płatna dopiero w marcu. To by mi pasowało jednak przy zakupie, przy potwierdzeniu nie mogę zmienić na takie raty, a zamiast tego od razu wskakuje 40 rat x 0%. Nie ma opcji tego zmienić. 

 

@marbel007

Poważnie? Myślałem, że wyleczyli się już z tego pomysłu. Mogę jakiś link do tego?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, marbel007 napisał:

Pytanie czy te gierki będzie można puszczać dalej. Przykład CP2077 mówi o tym, że gry są przypisane do danej konsoli, nawet nie jest to kod.

Gra nie jest przypisana do konsoli. Jak sam nie chcesz "zrealizować kodu", to ktoś inny może zalogować się swoim kontem i przypisać do niego.

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś kupował konsolę w EURO na raty? Miałem zaczekać z kupnem ale mają jeszcze fajną opcję raty24 x 0% a pierwsza rata płatna dopiero w marcu. To by mi pasowało jednak przy zakupie, przy potwierdzeniu nie mogę zmienić na takie raty, a zamiast tego od razu wskakuje 40 rat x 0%. Nie ma opcji tego zmienić. 
 
[mention=14839]marbel007[/mention]
Poważnie? Myślałem, że wyleczyli się już z tego pomysłu. Mogę jakiś link do tego?
Ja kupowałem w euro na raty płatne od marca, ustawiłem 20 rat. Poszło bez problemu, po chwili miałem akceptację kredytu.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, prz3mus napisał:

Ja kupowałem w euro na raty płatne od marca, ustawiłem 20 rat. Poszło bez problemu, po chwili miałem akceptację kredytu.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

W którym momencie wybierałeś jak płacić masz na raty? Na stronie produktu zmieniłem na odpowiednią liczbę rat, a jak jestem już w podsumowaniu w koszyku to mam automatycznie zmienione na 40 rat. Dalej też nie mam jak tego zmienić i nie pokazuje się żadna opcja z płatnością ratalną. W sposobie płatności mam do wyboru tylko przelew/karta albo blik. Następny krok to już termin dostawy. Nie wiem o co chodzi. Korzystam z zestawu, gdzie dostaję taniej kod na GPU więc nie wiem czy chodzi o to, że mam najpierw opłacić kod, a potem wjedzie opcja płatności ratalnej.

Odnośnik do komentarza
Też jestem ciekaw bo ja robiłem preordera z wpłata 100 zł by mieć pewność dostępności i tam pisało że dopiero bliżej premiery wybieram formę wysyłki i płatności
Też brałem najpierw preorder za 100. Jak aktywowali kody to złożyłem zamówienie z opcją ratalną. Nie pamiętam dokładnie jak to wyglądało ale składałem zamówienie, była opcja RATY chyba trzy opcje do wyboru i tam suwaczek do ilości rat. Nic skomplikowanego nie było, żadnych tajnych przycisków itp

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Też brałem najpierw preorder za 100. Jak aktywowali kody to złożyłem zamówienie z opcją ratalną. Nie pamiętam dokładnie jak to wyglądało ale składałem zamówienie, była opcja RATY chyba trzy opcje do wyboru i tam suwaczek do ilości rat. Nic skomplikowanego nie było, żadnych tajnych przycisków itp

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

A ja głupi myślałem że mogę to dopiero zrobić bliżej premiery chyba coś czytałem o 4 październiku
Odnośnik do komentarza

Już do nich napisałem wczoraj. W międzyczasie sprawdziłem opcję bez dodatkowego kodu na GPU. W takim wypadku pojawiają się raty.

 

edit:

Zadzwoniłem i o dziwo szybko udało się pogadać z konsultantem. Aby skorzystać z promocji musiałbym zapłacić od razu całość albo zrezygnować z kodu na GP, bo strona mnie nie przepuści... W punkcie też nie da się tego załatwić. Coraz więcej tych znaków... ;)

Edytowane przez Elitesse
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Elitesse napisał:

 

@marbel007

Poważnie? Myślałem, że wyleczyli się już z tego pomysłu. Mogę jakiś link do tego?

 

"Xbox Digital Direct to pomysł, który dla niektórych będzie ciekawą opcją, ale dla wielu może okazać się prawdziwym problemem. Microsoft zrezygnował z kodów na gry w zestawach Xboksa One X (i pewnie w przyszłości z Xboksa Series X), a zamiast tego – dołączone produkcje (ale również zdrapki) będą aktywowane automatycznie po dokonaniu konfiguracji konsoli. Zawartość będzie przypisana do konta"

 

https://www.ppe.pl/news/146570/microsoft-kontrowersyjna-zmiana-xbox-bez-kodow-na-gry-w-zestawie.html

 

Myślę, że koledzy, którzy wzięli tę edycję potwierdzą.a

Odnośnik do komentarza

Złożyłem preorder (euro.com) kilka minut po pojawieniu się takiej możliwości. Dostałem maila z informacją o przesłaniu kodu na konto klienta. Opłacenie całości wymagane na tydzień przed premierą - zapomniałem o sprawie. Dyskusja w tym temacie skłoniła mnie do zajrzenia na konto klienta i... Nie mam kodu! :obama: Reklamacja złożona. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Aleks napisał:

Złożyłem preorder (euro.com) kilka minut po pojawieniu się takiej możliwości. Dostałem maila z informacją o przesłaniu kodu na konto klienta. Opłacenie całości wymagane na tydzień przed premierą - zapomniałem o sprawie. Dyskusja w tym temacie skłoniła mnie do zajrzenia na konto klienta i... Nie mam kodu! :obama: Reklamacja złożona. 

Tam jest w tej grafice informacyjnej "najpóźniej od 4 listopada wybierz oczekiwaną formę płatności" także dziwne to sformułowanie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Bielik napisał:

Tam jest w tej grafice informacyjnej "najpóźniej od 4 listopada wybierz oczekiwaną formę płatności" także dziwne to sformułowanie.

Cytat

Otrzymany Preorder – kod rabatowy zostanie aktywowany najpóźniej do 4 listopada 2020, czyli na tydzień przed premierą, o czym przekażemy informację drogą mailową.

Kruwa rano sprawdzę czy przechodzi

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Bielik napisał:

Tam jest w tej grafice informacyjnej "najpóźniej od 4 listopada wybierz oczekiwaną formę płatności" także dziwne to sformułowanie.

 

Też mnie to zdziwiło - wygląda na literówkę, ale kij ich tam wie. 

Ja bym wolał opcję zapłaty przy odbiorze w wybranym sklepie, ale ciężko się tam połapać w tych niuansach. 

Odnośnik do komentarza

https://i.imgur.com/5qszNHk.jpg

tak to wygląda, kod rabatowy po prostu jest najpóźniej do 4 listopada aktywowany.

Koledzy obeznani w ratach, można trochę na ściemniać we wniosku? XD

Obecnie jak murzyn oficjalnie pracuje na 1/8 etatu i myślę, że te oficjalne zarobki nie za bardzo by przeszły :reggie:

Historię kredytową jakąś tam mam bo niedawno spłaciłem 5k rat. 

 

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bielik napisał:

https://i.imgur.com/5qszNHk.jpg

tak to wygląda, kod rabatowy po prostu jest najpóźniej do 4 listopada aktywowany.

Koledzy obeznani w ratach, można trochę na ściemniać we wniosku? XD

Obecnie jak murzyn oficjalnie pracuje na 1/8 etatu i myślę, że te oficjalne zarobki nie za bardzo by przeszły :reggie:

Historię kredytową jakąś tam mam bo niedawno spłaciłem 5k rat. 

 

1/8 etatu? To w ogóle legalne? :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bielik napisał:

https://i.imgur.com/5qszNHk.jpg

tak to wygląda, kod rabatowy po prostu jest najpóźniej do 4 listopada aktywowany.

Koledzy obeznani w ratach, można trochę na ściemniać we wniosku? XD

Obecnie jak murzyn oficjalnie pracuje na 1/8 etatu i myślę, że te oficjalne zarobki nie za bardzo by przeszły :reggie:

Historię kredytową jakąś tam mam bo niedawno spłaciłem 5k rat. 

 

 

We wniosku jak brałem zawsze coś na raty, to leje wodę, że utopić się idzie, także raczej nikt tego nie sprawdza, bo w życiu problemu z ratami nie miałem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...