Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zamówiłem preorder w euro z Asisynem. Dodałem piknie do koszyka, opłaciłem Blikiem. Wsio pięknie. Dostałem potwierdzenia i doszło do mnie, że nie użyłem kodu na preorder:kaz:

Już pal 6 z tą stówę, no ale kod miał niby dawać 100% pewność day one.

 

No nic anulowałem jednego (teraz czekać na kasę do 14dni) i zamówiłem drugiego:xboss:

 

No i już e-mail od Euro. Że dyspozycja do banku o zwrot środków wydana i będę miał kasę za 2-5 dni. Solidna Polska firma! A pomyśleć, że mogłem kupić u Niemców inna konsolę, fuuuj.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, messer88 napisał:

Co to jest za kod w tym euro że takie zamieszanie, coś jak ta stówka z xkoma na preordery?


To taka kaucja za preorder. Np. za PS5 w MM trzeba było min 250 zł  kaucji wpłacić aby mieć preorder, inne sklepy chciały 100% przedpłaty aby zagwarantować Day one.

 

Euro zrobiło to w postaci kodu na za zawrotną kwotę 100zł, który potem obniży cenę konsoli. To nic innego jak przedpłata za preorder, żeby (ponoć) mieć 100% pewność odebrania 10.10

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

No tańsza, o pięć dych :kaz:

Pewnie brali więcej za PS5 przez prognozowane zainteresowanie - nie jest tajemnicą, że w Polsce Xbox nie ma łatwego życia wśród konsolomaniaków i sprzęty od Sony są zwyczajnie popularniejsze.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Czoperrr napisał:

Xkom nie brał a nawet odejmował stówkę, nie wiem dlaczego kombinujecie z innymi sklepami.

No może dlatego, że przez ten system i -100 zł może nie wystarczyć dla wszystkich konsol day one. Ciesz się, że tyle osób zamówiło gdzie indziej :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj byłem w Media Markt i pytałem ich jak będzie z dostępnością w dniu premiery, to gość mi odparł że raczej kiepsko i żeby się nie nastawiać, że będą mieć coś ponad to co pójdzie w preorderach. 

 

Chociaż nie brałbym tego jako pewnik, bo w tych marketach pracują straszne głąby. Gość nawet nie wiedział, że będą 2 różne wersje konsol. 

Nawet mi proponował żebym od razu kupił koksa, bo to w sumie to samo i podobne gry na tym odpale:facepalm:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Też mam mieszane odczucia co do fachowości personelu sprzedającego różne sprzęty ale raz to nie można się na wszystkim znać, a dwa to on jest od sprzedaży a nie doradzania czy udzielania informacji ;) sklep ma zarabiać, a konsument płacić ;)

 

Myślę, że na kraj poszło więcej konsol niż 2000 szt. M$ przygotował więcej egzemplarzy niż Sony. Jeszcze można dobierać preordery w euro, coś musi być na all acecss, na promocje do tv LG i może jeszcze w jakiś konkursach.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że nie muszą się na wszystkim znać, ale pytałem gościa z działu konsol, a nie dużego AGD. 

Typ pojęcia nie miał, ze będzie jeszcze coś takiego jak Series S. 

Wg jego wiedzy jedyną nadchodzącą konsolą nowej generacji jest PS5. 

Nie był też w stanie udzielić żadnych konkretnych informacji odnośnie tego, co konkretnie będzie w zestawie tego preordera. Czy to goła konsola, czy z jakąś grą. Pełna wy(pipi)ka i odesłał mnie na stronę internetową bym się tam wszystkiego dowiedział. 

 

Także jeśli do takiego sklepu trafi przysłowiowy janusz, to serio wyjdzie z One S myśląc, że kupił next gena xD

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Michał102 napisał:

Wiadomo, że nie muszą się na wszystkim znać, ale pytałem gościa z działu konsol, a nie dużego AGD. 

Typ pojęcia nie miał, ze będzie jeszcze coś takiego jak Series S. 

Wg jego wiedzy jedyną nadchodzącą konsolą nowej generacji jest PS5. 

Nie był też w stanie udzielić żadnych konkretnych informacji odnośnie tego, co konkretnie będzie w zestawie tego preordera. Czy to goła konsola, czy z jakąś grą. Pełna wy(pipi)ka i odesłał mnie na stronę internetową bym się tam wszystkiego dowiedział. 

 

Także jeśli do takiego sklepu trafi przysłowiowy janusz, to serio wyjdzie z One S myśląc, że kupił next gena xD

Prędzej wyjdzie z plejstejszyn. ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.10.2020 o 14:08, balon napisał:

Dziś zamówiłem preorder w euro z Asisynem. Dodałem piknie do koszyka, opłaciłem Blikiem. Wsio pięknie. Dostałem potwierdzenia i doszło do mnie, że nie użyłem kodu na preorder:kaz:

Już pal 6 z tą stówę, no ale kod miał niby dawać 100% pewność day one.

 

No nic anulowałem jednego (teraz czekać na kasę do 14dni) i zamówiłem drugiego:xboss:

 

No i już e-mail od Euro. Że dyspozycja do banku o zwrot środków wydana i będę miał kasę za 2-5 dni. Solidna Polska firma! A pomyśleć, że mogłem kupić u Niemców inna konsolę, fuuuj.


Ufff już wczoraj wieczorem był hajs, czyli po kilku godzinach od anulowania. Niesamowity sklep.


Także już oficjalnie nie jestem posiadaczem dwóch Xbox series X oraz dwóch gier Asisyn Viking:wujaszek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...