Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

 

4 godziny temu, 20inchDT napisał:

Dostaniesz kod na 2 lata gpu. Max to 3 lata, czyli jak obecnie masz abonament na wiecej niz rok, to poczekaj z wbiciem.

 

To zmienia postać rzeczy. Wiadomo coś więcej jak długo ważny jest ten kod? Mam już prawie trzy lata GPU ale jakbym mógł tyle poczekać z jego wykorzystaniem to może skusiłbym się na nextgena wcześniej niż zakładałem. Myślałem, że sprzęt będzie sprzedawany z już automatycznie dodanym GPU.

 

35 minut temu, Mantis napisał:

W sumie niemal na 99% jestem pewien, że dają normalnie pudełko z grą, bo wypowiadają się o tym jako zestaw, plus na zdjęciach pokazują pudełko z grą. 

 

Najprościej byłoby tam przedzwonić albo napisać ;) Ja jak kupowałem xboxa z bodajże z dwoma grami z serii Battlefield to się na tym srogo przejechałem.

Odnośnik do komentarza

Przy XOne często były zestawy, że już na pudełko konsoli było widać jakie są gry w zestawie, wtedy zawsze one były w formie kodu. Przy PS4 normalnie dawali gry w pudełkach. Teraz jednak jest oryginalne pudełko od konsoli i osobno fotki pudełka gry. Więc myślę, że jednak gra będzie osobno. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mantis napisał:

Przy XOne często były zestawy, że już na pudełko konsoli było widać jakie są gry w zestawie, wtedy zawsze one były w formie kodu. Przy PS4 normalnie dawali gry w pudełkach. Teraz jednak jest oryginalne pudełko od konsoli i osobno fotki pudełka gry. Więc myślę, że jednak gra będzie osobno. 

Xbox Polska potwierdził ze to wersja fizyczna AC

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, marcin33 napisał:

Ktoś jeszcze brał Series X w RTV Euro AGD jako preorder za 100zł? Myślę nad ratami, dlatego zdecydowałem się na takie rozwiązanie, chociaż system z jakimś kodem rabatowym wydaje się dziwny. Mam nadzieje, że nie będzie jakiś problemów.

 

Ja brałem. Nie widzę problemu z tym rozwiązaniem. Stówkę odliczą Ci przy premierze, resztę na raty i nara. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Ja również zdecydowałem się na RTV Euro AGD, właśnie z uwagi na rezerwację za 100, do premiery sporo czasu a wolałem nie wykładać pełnej kwoty. Tym bardziej że to będzie mój pierwszy Xbox.

Reszta przy kasie w sklepie... chyba że się będą upierać przy przelewach. 

Mam już GPU na prawie dwa lata, jest tam trochę tytułów z mojej kolejki do ogrania.

Mam teraz ps4, wcześniej PS3 ale na trójce mało grałem... przegrywała z PC.

Peceta do gier nie mam już, PS4 też się pozbędę, zostały dwa eksy do ogrania i zobaczymy czy będę zadowolony.

Szczerze przyznam że po zapowiedzi wydania Football Managera na klocka trochę się jaram, przy każdej odsłonie mam po 100 godzin uzbierane. Gra na padzie rozwalonym na łóżku między poduchami przed TV to może się udać. Oby wycięli te bzdetne interakcje z mediami i nieco uprościli rozgrywkę, tęsknię za surowymi championship managerami, najwięcej frajdy dawały.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.