Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, balon napisał:


Przypomniało mi się, że mam ziomeczka w Euro. Sprawdził mi temat. Na dzień dzisiejszy nie ma możliwości, żeby skorzystać z tego rabatu na game pass przy preorderze XD 

 

Możliwość dostani konsoli day one w pl traktują już jako promocję samą w sobie i promki się nie łączą hhehe

 

No nic może to jeszcze zmienią. Narazie albo preorder albo tańszy game pass, ale ryzyko że konsoli nie starczy na premię :)


no ale już Figus pokazał ze w takim wypadku ci co maja kod pre order potem po zakupie samej tylko konsoli dostaną kod zniżkowy na samego game passa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, MaZZeo napisał:


no ale już Figus pokazał ze w takim wypadku ci co maja kod pre order potem po zakupie samej tylko konsoli dostaną kod zniżkowy na samego game passa


No właśnie nie. Ziom mi sprawdzał w centrali. To tylko tyczy się obecnie rat. Pewno to zmienią, ale narazie twarde stanowisko, że nie. 
 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.10.2020 o 18:14, Aleks napisał:

Złożyłem preorder (euro.com) kilka minut po pojawieniu się takiej możliwości. Dostałem maila z informacją o przesłaniu kodu na konto klienta. Opłacenie całości wymagane na tydzień przed premierą - zapomniałem o sprawie. Dyskusja w tym temacie skłoniła mnie do zajrzenia na konto klienta i... Nie mam kodu! :obama: Reklamacja złożona. 

Ciąg dalszy - dostałem odpowiedź na maile (czekam jeszcze na reakcję na reklamację). Euro twierdzi, że kod wysłali. Problem w tym, że nie na mój adres. W wiadomości od nich dostałem kod, który wysłali na ten nieznany mi adres. Po wprowadzeniu kodu - 'Przepraszamy, ten kod promocyjny utracił już ważność.' Ładny burdel. 

Ktoś jeszcze nie dostał tego kodu z Euro.com? 

Odnośnik do komentarza

Ja dostałem, ale teraz mam problem z płatnością.
Chciałem już dzisiaj sobie SEXa zamówić, wpisałem kod, odjęło stówkę, ale nie mogę zaklepać płatności w sklepie, tylko online.
Myślę sobie "trudno, w sumie i tak już jestem tą stówką uwiązany, więc zapłacę teraz", ale bank zamulił i nie doczekałem się na kod autoryzacji SMS - na stronie EURO "płatność niedokończona", na infolinii babka mi odświeżyła, żebym mógł powtórzyć czynność (w międzyczasie dostałem zaległe SMSy z banku, po czasie), zrobiłem jeszcze raz i sytuacja się powtórzyła - zadzwoniłem do Euro znowu, tym razem jakiś gostek, ta sama procedura, ale albo dłużej trwa, albo coś zyebau, bo wciąż w zamówieniu nie mam guziczka "Płatność".
Czekam jeszcze ze 20 minut i znów będę dzwonił.
K#rwa, jakie cyrki, zamiast dać normalnie możliwość zapłaty w sklepie...

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Aleks napisał:

Ja rozumiem, gdyby to była darowana stówa jak w x-kom. Dwa - większe obawy mam o to, że ten preorder miał być gwarancją dostępności na premierę. Teraz nie jestem tego pewien. 

Ja brałem ze strony ms dlatego mnie to nie martwi. 

29 minut temu, Wredny napisał:


Zapłaciłem za pre-order - według Ciebie mam teraz anulować i wyrzucić stówkę w błoto?

Nie no 100 cebulionów nie w kij dmuchał. 

Bez urazy ale czy ty nie jesteś tym świrem, który ostatnio kupuje nałogowo stare gry na xboxa w full cenach? 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem juz kilka razy, za pierwszym razem babka elegancko przywróciła mi opcję "Płatność", ale wtedy zawinił bank, który nie wysłał SMSa.
Później dwa razy dzwoniłem i za każdym razem "Już powinno być OK", po czym sytuacja bez zmian i nie mam opcji płatności dokończyć.
Mają infolinię do 21:00, więc jeszcze raz im pomęczę bułę.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:


No właśnie nie. Ziom mi sprawdzał w centrali. To tylko tyczy się obecnie rat. Pewno to zmienią, ale narazie twarde stanowisko, że nie.

 

Wydaje mi się, że nawet w ich regulaminie jest info, że osoby kupujące dodatkowo passa otrzymają kod rabatowy.

Ta cena za Assasina jest jakaś podejrzana. Oby nie skończyło się jak z Unity... Ale też mam ten zestaw na oku.

 

@Wredny stówa nie przepadnie, bo zawsze można reklamować towar przez stronę i zwrócą wtedy hajs. Jak się rozmyślę i zrezygnuję z zakupu to tak zrobię. Zastanawiam się czy nie dadzą jeszcze jakiejś ciekawej opcji na black friday albo na święta. Albo wtedy dopiero wykorzystam kod jak będzie się jeszcze działo jeżeli to ma być tak, że do preordera jest przywiązana konsola ;) też miałem kiedyś podobny problem z płatnościami i też zawinił bank...

Edytowane przez Elitesse
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Wredny napisał:

Wreszcie poszło - XSX oficjalnie opłacony :obama:
 

xsx zamówienie.png

Teraz jeszcze znaleźć jakieś bezprzewodowe słuchawki, które nie kosztują połowy ceny konsoli... :nosacz2:

Hyper cloudy czy inne na przewodzie słuchawki wystarcza. Masz dolby atmos for headphones (zdania są podzielone ) i to dodaje jeszcze troszkę ale nawet bez tego jakość dźwięku słuchawek dobrych po kablu daje radę. Tak jak na PS4 podłączasz do pada i uwaga ważne : kup enlopy x 4 z ładowarką za ok 90 zł i ciesz się że bateria ci wytrzyma ponad 12 h ze słuchawkami podłączonymi do pada a jak się skończy w sekundę wymienisz na nową. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...