Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Banan91PL napisał:


Sto złoty dla pracującej osoby to nie jest nie wiadomo ile a jeste trzeźwo myśląca osoba i wole na spokojnie kupić w sklepie na premierę albo później póki co mam xox i myśle ze jeszcze pociągnie

A mi się nie chcę stać w sklepie w kolejce jeszcze w te covidy. 

Kurier dostarczy. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kudlaty88 napisał:

Eee bez paniki ja sobie poczekam z peorderem...bo kufa nie wiem co brac ta sS mnie kusi a z drugiej sX ladniejszy. A moze wziaść Xa w all access i konkretny monitor do tego ach ciezkie jest zycie swiadomego gracza XDXD

 

Zależy czy jesteś komsolowym Januszem od gejpasa, czy świadomym Konsumentem? odpowiedź sobie sam. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Banan91PL napisał:


Spokojnie nie będzie szajby ze ludzie będą w kolejkach stać póki co nawet nie ma żadnych dobrych gier na start puste gole konsole

Nawet nie chodzi o to tylko jakoś mam farta i zawsze jakieś kolejki są jak jestem w tych marketach. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Faka napisał:

Przede wszystkim ja zrobiłbym marketing ms po miastach, wywieszając w uj wielkie bannery z gamepassem i z liczbą gier, jaką sobie możesz pograć, ludzie już by zaczęli biec. Nie wiem czemu tak żałują hajsu na taki marketing.

 

Ludzie nie pobiegną nawet jak nas zasypią info z każdej strony. Każdy komu tłumaczyłem zasady funkcjonowania gamepassa pytał czy dostajemy te gry na własność. Ludzie wolą wydać 250zl i mieć tą pewność, że nikt im tego nie odbierze. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Dud.ek napisał:

 

Ludzie nie pobiegną nawet jak nas zasypią info z każdej strony. Każdy komu tłumaczyłem zasady funkcjonowania gamepassa pytał czy dostajemy te gry na własność. Ludzie wolą wydać 250zl i mieć tą pewność, że nikt im tego nie odbierze. 

 

Chyba nie wiesz po ile teraz gry będą kosztowały? Z resztą, gry w cyfrze to żadna własność jak kupujesz, tylko korporacji, niestety.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Elitesse napisał:

Wygląda na to, że sklepy nie wyczerpały możliwości przyjmowania pre-orderów. Przynajmniej nie widzę takich doniesień medialnych jak w przypadku ps5. Jestem ciekaw z czego to wynika - mniejszej popularności xboxa w PL czy jego większej ilości zapewnionej do sklepów.

Nikt raczej z tego powodu płakał nie będzie, zawsze mogą przerzucić nadmiar do innego regionu. 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Moldar said:

Oczywiste, że się ludzie rzucili po konsolę sony, połowa ludzi dalej nie wie co to gamepass i po co to komu.

Połowa i tak gra tylko w Fifę i GTA. Ewentualnie CoD. Mam paru takich znajomych. Jak jednego namówiłem na zakup RDR2, to nawet nie skończył prologu i wrócił do Fify.

 

Co do tematu - jeszcze parę tygodni temu w ogóle nie miałem hype, ale ostatecznie X zamówiony. Gdyby gry nie były kompatybilne, to jeszcze długo ogarniałbym backlog, ale tak to nie ma na co czekać.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, lpcl napisał:

Nikt raczej z tego powodu płakał nie będzie, zawsze mogą przerzucić nadmiar do innego regionu. 

 

Może w M$ Polska ktoś uroni kilka łez ;) ale na dłuższą metę może mieć to przełożenie na zmniejszenie zainteresowania naszym rynkiem przez M$ co może skutkować brakiem dobrych lokalizacji czy późniejszym wprowadzaniu nowych usług do PL. Gdybyśmy znali bardziej szczegółowe dane to łatwiej byłoby budować swoje opinie nt. popularności konsol w Polsce. Dziwne, że żadna redakcja branżowa się jeszcze tym nie zajęła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...