Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Wooyek napisał:

 

We wniosku jak brałem zawsze coś na raty, to leje wodę, że utopić się idzie, także raczej nikt tego nie sprawdza, bo w życiu problemu z ratami nie miałem. 

Porządek w BIK i nie ma problemu.

 

Była nagła sytuacja i dobierałem kredyt z zamknięciem poprzedniego i tak mi zamknęli że wisiało mi w BIKu 14zł niespłacone przez 500 dni i był problem jak chciałem wziąć coś na szybkie raty 0% typiare z BGŻ myślałem że zabiję.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Wredny napisał:

 

Też mnie to zdziwiło - wygląda na literówkę, ale kij ich tam wie. 

Ja bym wolał opcję zapłaty przy odbiorze w wybranym sklepie, ale ciężko się tam połapać w tych niuansach. 


Można będzie sobie  wybrać jak chcesz zapłacić i gdzie odebrać. 

Odnośnik do komentarza

Bielik kilka postów wyżej wrzucał jak to euro sobie wymyśliło 

https://m.imgur.com/5qszNHk

 

Inna sprawa to jak oni będą to weryfikować? Pojawią w sklepie pozycje tylko dla preorderowców i jak nie wpiszesz kodu to nie będzie można zamówić?

 

Ale mam piękną listę gierek do ogrania na start za 40 zł, przepraszam FH3 kupiłem nówkę za drugie 40 zł... 

Ori2

Forza Horizon 3

Forzs Horizon 4

Forza Motorsport 7

Doom Eternal

Alan Wake (ostatni i jedyny raz na premierę) - piękna gra 

Medium

Halo 5

Gears 4 i 5

Gears Tactic

Sea of Thieves

Super Lucky Tale

Blair Witch 

Sea od Solitude

 

Każdą gierkę miałem na liście :xboss:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie tam jest to tak dziwnie napisane. No ale wydaje mi się, że go będzie można użyć dopiero po 4 listopada/jak zostanie przez nich aktywowany (najpóźniej do 4 listopada).

 

Czy ktoś już w Euro dodał  konsole do koszyka, wpisał kod i wybrał płatność oraz formę odbioru/dostawy?

Odnośnik do komentarza

Chciałbym powiadomić, że mogę dodać do koszyka Xbox Series X :banderas:

 

Szkoda tylko, że nie mogę dodać tego gamepassa za 96zł na 3 m-ce, bo jeśli go dodam, to wtedy nie mam gdzie wpisać kodu na zniżkę z preordera sexa. Chyba że coś robię źle. 

 

Ni chu.ja nie idzie wpisać tego kodu z preordera, bo okienko na kod jest zajęte przez kod do zniżki gamepassa, dziwne. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
Chciałbym powiadomić, że mogę dodać do koszyka Xbox Series X :banderas:
 
Szkoda tylko, że nie mogę dodać tego gamepassa za 96zł na 3 m-ce, bo jeśli go dodam, to wtedy nie mam gdzie wpisać kodu na zniżkę z preordera sexa. Chyba że coś robię źle. 
 
Ni chu.ja nie idzie wpisać tego kodu z preordera, bo okienko na kod jest zajęte przez kod do zniżki gamepassa, dziwne. 
Znajomy ma tak samo bo dziś sprawdzał , dla informacji to taka że jeszcze wczoraj nie przyjmowało mu tego kodu za preordera.
Odnośnik do komentarza

 

31 minut temu, Wooyek napisał:

Mi normalnie kod przyjęło i odliczyło 100zł, ale zaś gamepassa wziąć nie mogę, wtf? :[

 

Wczoraj miałem podobny problem jak chciałem kupić konsolę na raty i dorzucić tego game passa. Dzwoniłem nawet na infolinię, gdzie dostałem z du.py informację, że muszę kupić od razu za gotówkę jak chcę z tym zniżkowym kodem na gamepassa... Bzdura. Zgodnie tym co napisali na stronie to w takim przypadku i w przypadku skorzystania z preordera oni mają przypisać kod uprawniający do zniżki do naszego konta. Powinni wysłać informacje o przyznaniu kodu, a kodów jest 5 tysięcy wiec dla każdego powinno starczyć ;)

 

No i też zdecydowałem się na zakup. Kupiłem preorder ale chcę poczekać bliżej premiery z dobraniem sprzętu. Może pojawią się inne zestawy, gry i możliwość ubezpieczenia produktu. Jakoś po historii z x360 jestem nieufny do ich sprzętów ;) Zawsze też mogę anulować preorder.

 

 

Odnośnik do komentarza
No właśnie tam jest to tak dziwnie napisane. No ale wydaje mi się, że go będzie można użyć dopiero po 4 listopada/jak zostanie przez nich aktywowany (najpóźniej do 4 listopada).
 
Czy ktoś już w Euro dodał  konsole do koszyka, wpisał kod i wybrał płatność oraz formę odbioru/dostawy?
Tak, ja dostałem kod zaraz po zamówieniu tego preordera za 100. Kilka dni później był już aktywny i mogłem zamówić i opłacić konsole kartą lub raty. Zamówiłem, bank zaakceptował kredyt, wybrałem termin dostawy na 10.11 i tyle.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka



  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Wooyek napisał:

Szkoda tylko, że nie mogę dodać tego gamepassa za 96zł na 3 m-ce, bo jeśli go dodam, to wtedy nie mam gdzie wpisać kodu na zniżkę z preordera sexa. Chyba że coś robię źle. 

Jak skorzystać z promocji?

 

NA EURO.COM.PL

  • Dodaj do koszyka prezentowaną poniżej konsolę XBOX.
  • W trakcie dodawania do koszyka na specjalnej warstwie wybierz odpowiedni produkt
  • W koszyku cena XBOX GAME PASS na 3 m-ce (Nr kat.(PLU):6201672) abonamentu zostanie obniżona automatycznie o 40 %.
  • Dokończ składanie zamówienia i ciesz się tańszym zakupem!
  • Kupujesz przez telefon? Zadzwoń pod numer 855 855 855.

W SKLEPIE STACJONARNYM

  • Wybierz prezentowaną poniżej konsolę XBOX oraz XBOX GAME PASS na 3 m-ce.
  • Zgłoś się do doradcy w sklepie.
  • Doradca naliczy stosowny rabat na wybrany abonament.

Kupujesz na raty?

  • Dodaj do koszyka jedną z poniższych konsol.
  • Zarejestruj swoje zamówienie w koncie klienta w przypadku zakupu w sklepie (przy zakupie w sklepie internetowym, zamówienie jest rejestrowane automatycznie), a my w ciągu 21 dni roboczych wyślemy na podany w koncie klienta e-mail jednorazowy kod rabatowy na XBOX GAME PASS ULTIMATE!

 

https://www.euro.com.pl/promowane,d10.bhtml?promocja=xbox-game-pass-40-taniej-promocja&link=kafel_listing

 

Czasami mnie przeraża jakie ludzie problemy z czymś prostym

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Easyyyy
 

Dla mnie w ogóle nie jest to problem. Odpowiadałem bardziej za kolegę co pisał wyżej.
Z drugiej storny przy tak zaawansowanym eCommerce jakie ma euro trochę beka, że nie mają więcej niż jednego pola na kody promocyjne i trzeba na infolinie dzwonić, gdzie pewno studenciak nic nie będzie wiedział. 

Odnośnik do komentarza

Z obsługą na infolinii to trochę loteria - raz dostałem niepełne info, ale teraz już było lepiej. Jeżeli komuś się nie pali i jest w stanie poczekać to niewykluczone, że mogą pojawić się inne zestawy bliżej premiery. Bliżej premiery będzie też wiadomo co z ubezpieczeniem produktu, a jak ktoś już teraz zakupi towar i będzie chciał rozszerzyć sobie gwarancję to będzie musiał kontaktować się z ubezpieczycielem. 15 października kończy się promocja na odroczone raty 0% do marca ale w jej miejsce powinno pojawić się coś nowego. 

 

Zwróciliście uwagę, że w EURO gwarancja na produkt wynosi 12 miesięcy kiedy w innych sklepach 24? Pojawiło się nawet o to pytanie na ich stronie produktu. Obstawiam, że to omyłka.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Figuś napisał:

Jak skorzystać z promocji?

 

NA EURO.COM.PL

  • Dodaj do koszyka prezentowaną poniżej konsolę XBOX.
  • W trakcie dodawania do koszyka na specjalnej warstwie wybierz odpowiedni produkt
  • W koszyku cena XBOX GAME PASS na 3 m-ce (Nr kat.(PLU):6201672) abonamentu zostanie obniżona automatycznie o 40 %.
  • Dokończ składanie zamówienia i ciesz się tańszym zakupem!
  • Kupujesz przez telefon? Zadzwoń pod numer 855 855 855.

W SKLEPIE STACJONARNYM

  • Wybierz prezentowaną poniżej konsolę XBOX oraz XBOX GAME PASS na 3 m-ce.
  • Zgłoś się do doradcy w sklepie.
  • Doradca naliczy stosowny rabat na wybrany abonament.

Kupujesz na raty?

  • Dodaj do koszyka jedną z poniższych konsol.
  • Zarejestruj swoje zamówienie w koncie klienta w przypadku zakupu w sklepie (przy zakupie w sklepie internetowym, zamówienie jest rejestrowane automatycznie), a my w ciągu 21 dni roboczych wyślemy na podany w koncie klienta e-mail jednorazowy kod rabatowy na XBOX GAME PASS ULTIMATE!

 

https://www.euro.com.pl/promowane,d10.bhtml?promocja=xbox-game-pass-40-taniej-promocja&link=kafel_listing

 

Czasami mnie przeraża jakie ludzie problemy z czymś prostym


Przypomniało mi się, że mam ziomeczka w Euro. Sprawdził mi temat. Na dzień dzisiejszy nie ma możliwości, żeby skorzystać z tego rabatu na game pass przy preorderze XD 

 

Możliwość dostani konsoli day one w pl traktują już jako promocję samą w sobie i promki się nie łączą hhehe

 

No nic może to jeszcze zmienią. Narazie albo preorder albo tańszy game pass, ale ryzyko że konsoli nie starczy na premię :)

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...