Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

no raczej powiniśmy się cieszyć że w Polsce wciąż można kulturalnie zrobić preorder, to lepsza opcja niż to co działo się na zachodzie gdzie preordery błyskawicznie się wyprzedały, a ludzie ustawiali się w kolejkach przed otwarciem gamestopów xd

mam nadzieje że w dzien premiery ludzie którzy nie zrobili preorderów też będą mogli spokojnie wziąć xboxa z półki, zamiast brać udział w uwłaczającej ludzkiej godności wyścigu do palety

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ginn napisał:

w X-kom wymagana jest kaucja przy preorderze? Czy mogę zamówić z płatnością w dniu odbioru?

 

Nie jest wymagana, ja zamówiłem z płatnością przy odbiorze. Tylko jestem ciekawy czy w takim wypadku pierwszeństwo w realizacji zamówienia będą mieć osoby, które opłaciły z góry. Ale jak widać to sporo jest tych Xboxów, więc myślę, że nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zamówiłem XSX w Media Expert, bo bałem się, że będzie jak z PS5 i wolałem zamówić w pierwszym sklepie gdzie się uda. Dzisiaj jednak zamówiłem w RTV Euro AGD wraz z Assassynem, a z tamtego preordera zrezygnowałem, co by nikomu konsoli nie blokować. W Euro też od razu opłaciłem całość. PS5 też już zamówione i opłacone. Jedynie z czasem trzeba będzie jakąś grę zamówić. Pewnie wybiorę Spider-Mana, bo nie mam zamiaru płacić po 360 zł za grę. Będę czekał na gry używane, z drugiej ręki. Niemniej trzeba coś z konsolą mieć na premierę, a Spider jest tańszy. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Logan napisał:

Tak, chodziło mi All Access,148 zł miesięcznie. Rozumiem że lepiej brać konsole a  GPU kupować osobno, kombinując :)


 

Wolalbym kupić ten all access i mieć spokój 2 lata. 
Te kombinacje :facepalm: Wejdz na Kolumbijskie konto, jak miałeś wcześniej, to załóż konto na kuzynkę, ustaw konto, potem wróć. A idź pan w c***j.... Jak mnie coś interesowało to wykupiłem na miecha i spokój. 

Odnośnik do komentarza

 

Odpowiedź Sony 

 

„Marvel's Spider-Man: Remastered jest ulepszoną wersją gry Marvel's Spider-Man, która została dołączona do Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition na PlayStation 5. Ponadto gracze, którzy zakupią Marvel's Spider-Man: Miles Morales na PlayStation 4, mogą bez dodatkowych kosztów uaktualnić wersję Marvel's Spider-Man: Miles Morales na PS5 i następnie mogą skorzystać z płatnej aktualizacji, aby pobrać Marvel's Spider-Man: Remastered.

Obecnie nie ma planów, aby zaoferować Marvel's-Spider-Man: Remastered jako samodzielną wersję. Gracze z kopią Marvel's Spider-Man na PS4 mogą kupić Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition, aby doświadczyć Marvel's Spider-Man: Remastered na PS5. Marvel's Spider-Man dla PS4 będzie również wstecznie kompatybilny z PS5.”

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...