Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Soban napisał:

Daj link i jakieś info o co kaman z tą konwersją do gpu? Trochę się już pogubiłem w tych cebula opcjach na nałądowanie gamepassa na sto lat za 200zl xd

EA play fajnie mieć do januszowej fify(nie zalezy mi i kumplom na najnowszej odslonie) i jakis starszych gierek do wstecznej(na ps4 to (pipi) obesrane bylo w tym abo access)

Jeśli nie miałeś GamePass Ultimate, to kupujesz Golda na rok/dwa/trzy, a później kupujesz miesiąc GPU za 4 zł/55 zł i wychodzi ten rok/dwa/trzy + miesiąc GPU.

 

Jeśli masz już GPU, albo miałeś, to doładowujesz sobie rok/dwa/trzy lata EA Play i masz 4/8/12 miesięcy GPU po konwersji.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, MYSZa7 napisał:

Jeśli nie miałeś GamePass Ultimate, to kupujesz Golda na rok/dwa/trzy, a później kupujesz miesiąc GPU za 4 zł/55 zł i wychodzi ten rok/dwa/trzy + miesiąc GPU.

 

Jeśli masz już GPU, albo miałeś, to doładowujesz sobie rok/dwa/trzy lata EA Play i masz 4/8/12 miesięcy GPU po konwersji.

A kiedy jest ta konwersja ea play do gpu? Bo widziałem tylko info o holiday. 

13 minut temu, u55r napisał:

Na stronie X-kom'u taka informacja. Kilka razy robiłem u nich zamówienia i za tych kilka razy realizacja zamówienia ciągnęła się niemiłosiernie długo. Dlatego u nich nie zamówię.

 

snap235.thumb.jpg.f99bba4688342affd29792c9ab03bc29.jpg

 

Też bym tam nie ryzykował, nawet za te 100 zeta. 

Odnośnik do komentarza

Pytałem się znajomego o te kody w xkomie to tylko powiedział, że to nie pierwsza taka wspaniała akcja marketingu. Chodzi o włączenie preorderów na ps5 ale nie wysłali kodów.


Z jednej strony bym kupił Xboxa z bonem, ale 11 wolne i mam obawy czy xkom będzie miał sprzęt 10 listopada.

Odnośnik do komentarza

wtedy chyba Sony wzięło ich  troche z zaskoczenia. Pamiętacie przecież że to Sony pierwsze zapowiedziało Playstation 4, a potem xbox musiał reagować z tym stawianem namiotu i prezentacją tvtvtv,  to Sony też nadawało ton i tempo całej dyskusji w 2013, premiere też mieli znacznie lepiej  obcykaną, w porównaniu do xbox one.

 

Teraz wygląda na to że odrobili pracę domową, wydają się znacznie lepiej przygotowani i rolę troche się odwróciły. Series S i X wystartują globalnie w 33 kracjach jednocześnie, dla porównania Xbox One miał premiere tylko w 12 państwach.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, creatinfreak napisał:

W zeszłej generacji czekaliśmy rok, tak więc mam lekkie obawy. Jeżeli chcą wystartować globalnie, a były/jest problem z covid to do Polski może być wysłane śladowe ilości Xboxów bo przecież tu Xbox nikogo.

No ale jak weźmiesz ze strony ms to przywożą z jakiś tamtejszych magazynów, więc co za problem z dostępnością, to nie konkurencja, która nie ogarnia logistyki w 21 wieku. 

7 minut temu, Soul napisał:

Ja swojego project scorpio zamówiłem i Xkom dostałem na czas także, Series X też tam zamówię ale pytanie warto się zabezpieczyć gdzie jescze polecacie złożyć preorder na oficjalnej stronie Xboxa?

Tylko, że zablokuje Ci kasę jak złożysz na stronie ms. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...