Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, nikt said:

Częściej trzeba kupować na Argentynie, Meksyku czy innych Węgrzech - to na 100% pomoże i przyśpieszy lokalizacje u nas.

Myślę, ze  ustawienia konsoli maja większe znaczenie. Meksykanie kupujący gry w stanach i grający po hiszpańsku zwiększają szanse na hiszpańskie tłumaczenia moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, C1REX napisał:

Myślę, ze  ustawienia konsoli maja większe znaczenie. Meksykanie kupujący gry w stanach i grający po hiszpańsku zwiększają szanse na hiszpańskie tłumaczenia moim zdaniem. 

No chyba nie, zwiększanie czegokolwiek w tej branzy jest mocno zalezne od płynącego hajsu. Jak nie bedzie przychodu w PL to (pipi) dostaniemy. 

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, pawelgr5 said:

No chyba nie, zwiększanie czegokolwiek w tej branzy jest mocno zalezne od płynącego hajsu. Jak nie bedzie przychodu w PL to (pipi) dostaniemy. 

A jaka różnica skąd idzie kasa? Mają w statystykach ile graczy gra po polsku i nie ma znaczenia gdzie kupiona. Nie wierzę, że sprzedaż gier w samej Polsce uzasadnia polskie tłumaczenia.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, C1REX napisał:

A jaka różnica skąd idzie kasa? Mają w statystykach ile graczy gra po polsku i nie ma znaczenia gdzie kupiona. Nie wierzę, że sprzedaż gier w samej Polsce uzasadnia polskie tłumaczenia.

You Must Believe:)

 

Ustawienie języka konsoli jest bez znaczenia, liczy się rozmiar rynku. Tłumaczenia na dany język wiąże się z dodatkowymi kosztami, jeśli rynek nie rokuje na wystarczającą sprzedaż danego tytuły, nikt tych kosztów specjalnie, żeby uszczęśliwić niewielką liczbę graczy nie poniesie.

Edytowane przez tedi007
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Jakie jest lore, bo chyba coś mi umknęło?

"Teraz pora na komentarz do dostępności konsol MS. 150 tysięcy wydaje się absolutnie nierealne. Spodziewam się ok 1.7-2 mln. dostępnych konsol MS na launch day i pierwszy tydzień, ok 4-5 do końca roku max.  150k stanowiłoby ok. 7-9% procent dostępnych konsol na jeden rynek (!!!), dodatkowo rynek mały ( PS4 potrzebowało roku, żeby sprzedać taką ilość, a marka ma zupełnie inny status w PL), więc jestem bardzo sceptyczny co do liczb."
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...