Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No xox też było taniej ale wtedy brałem chyba w mm. 

W ogóle wczoraj oglądałem materiał df z konferencji sony i ten Amerykaniec mówił, że w EUR konsole strasznie drogie, w usd to byłoby prawie 600, tak więc jeśli chodzi o gierki to też będą na zachodzie mieli ból dupy. 

No i gdyby nie GP to też pewnie tutaj jechalibyśmy po ms, a tak spencer Mesjaszem branży. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Ja ogram Cyberpunka na moim Cyberpunkowym koxie i wymieniam na series s. Obecnie, ciagne indory z gamepassa, czasem jakaś dużą gre. Do tego kupuje dosłownie kilka gier roczne które są dla mnie najbardziej interesujące. Ciekawi mnie co sie bedzie dzialo z cena mojej wersji konsoli, czy nie spadnie jakos diametralnie, bo teraz moglbym sprzedac z niewielka stratą w stosunku do ceny nowej. 

Odnośnik do komentarza
36 minutes ago, Dud.ek said:

Ja ogram Cyberpunka na moim Cyberpunkowym koxie ...
Ciekawi mnie co sie bedzie dzialo z cena mojej wersji konsoli, czy nie spadnie jakos diametralnie...

Jeśli masz limitowaną wersję Cyberpunk, to może nawet zyskać na wartości. Oczyiście nie więm tego na 100% i nie jest to rada. Po prostu takie rzeczy z czasem chodzą po kosmicznie wysokich cenach dla kolekcjonerów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież Xbox nie istnieję jako tako u nas :) Może nie ma tragedii jak w Japonii, ale nie jest to konsola w co 3 domu :) Pamiętam jak kupowałem grę w Saturnie jeszcze i koleś w dniu premiery przy mnie wyciągał z kartonu. 30 pudełek PS4, 5 sztuk było na XO :) Wątpię żeby coś się zmieniło i mało kto to śledzi żeby teraz się skusić na konsole Ms. Nie licząc kilku nawróconych z forum gdzie skusiło ich ogranie gierek w ramach GP, to biegu po pudełka jak po PS4 nie obstawiam. 

Odnośnik do komentarza

Xkom nie polecam. Trzy razy zamawiałem u nich i trzy zamówienia realizowali niemiłosiernie długo ponad 14 dni. A to były sprzęty biurowe drukarki etykiet i jedna laserowa bo akurat mieli najtaniej i z dostępnością ktorych nie powinno być problemów. Dlatego sprzęt który chce mieć natychmiast wole juz zmówić z odbiorem albo w RTV Euro albo MExpert. A teraz z tym bonem rabatowym to tez jaja bo nic nie dostałem. 

A teraz nauczony doświadczeniem z tym co się działo z preorderm na PS5 bede od rana polować na kilku stronach razem ze sklepem M$

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, u55r napisał:

Przewiduje ze jutro az tylu graczy nie rzuci się na konsole M$ co na konsole sony i bez problemu zamówię sobie XBoxa Series X. Albo naiwny jestem. Jutro w pracy na takim sobie średniej prędkości łączu będę klikać sklepy. 

Dziś w podcaście u Rocka było info od ms polska, ze na premierę ma być 150k konsol u nas (100 series x, 50 series s). 
 

nie zabraknie 
 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Starh napisał:

Dziś w podcaście u Rocka było info od ms polska, ze na premierę ma być 150k konsol u nas (100 series x, 50 series s). 
 

nie zabraknie 
 

 

Start konsoli w dniu premiery z pokaźną ilością konsol, Xbox All Access, xCloud, pełna obsługa XGPU..

Dobrze być traktowany jak kraj pierwszego świata :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...