Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Lockdown mi nie przeszkadza dopóki kurierka będzie działać :) Bardziej boję się czy nie wprowadzą zakazu przemieszczania się bo jak XSX przyjedzie kurierem tak po PS5 prawdopodobnie będę musiał udać się do Kalisza bo nie robiłem preorderu czekając aż w Euro wystartują, a nie wystartowały do tej pory XD Dobrze że w najstarszym polskim mieście jedna osoba ma 6 preorderów złożonych w kilku sieciówkach :notbad:

Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem 22 września w x-kom. Sam preorder wystartował z 30 minutowym opóźnieniem więc koło 9:30 z tego co słyszałem. Ja swoje zamówienie opłaciłem dokładnie o 10:37. Liczę, że dostanę konsolę jako jeden z pierwszych. Zamówione na paczkomat, bo ciśnienia nie mam na konkretnie 10.11, a poza tym na czacie pisali, że 10 dopiero zaczynają realizację zamówień, więc i tak bym nie dostał. Pozostaje cierpliwie czekać do tego 12-13.11.

Odnośnik do komentarza

W euro padło pytanie co się stanie jak będzie lockdown. Sklep odpisał

 

Witam, w chwili obecnej sklepy fizyczne funkcjonują standardowo. W przypadku zmiany sytuacji będziemy się kontaktować z propozycją rozwiązania
 
A na pytanie czy konsole będą wysłane przed 10 żeby były na premierę odpisali tak:
 
Aktualnie zamówienie przedpremierowe planujemy spienić w dniu premiery.
 
 
Zamiast spienić pewnie spełnić.
Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wredny napisał:

Chyba, że im się poyebauo i ekspres do kawy dostaniesz :kaz:
U mnie jeszcze żadnych wieści - zamówione i opłacone u nich, ale jeszcze zero kontaktu w sprawie ustalenia terminu dostawy.

Ja bym się do nich odezwał, patrząc po swoich znajomych kupiłem preorder jako ostatni, a juz dostałem email z możliwością wybrania terminu dostawy. Więc już tylko czekam na 10 listopada po odbiór w sklepie. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Frredy napisał:

Ja bym się do nich odezwał, patrząc po swoich znajomych kupiłem preorder jako ostatni, a juz dostałem email z możliwością wybrania terminu dostawy. Więc już tylko czekam na 10 listopada po odbiór w sklepie. 


No ale w Euto to tyczy się o dostawę kurierem. Jak odbierasz osobiście dostajesz e-mail/SMS że towar jedzie/jest do odbioru w dzień dostawy i wsio. 
 

@Wredny spoko mam tak samo.


Spokojnie każdy będzie miał w domu nowego klocka 10 lub 12.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Frredy napisał:

Ja bym się do nich odezwał, patrząc po swoich znajomych kupiłem preorder jako ostatni, a juz dostałem email z możliwością wybrania terminu dostawy. Więc już tylko czekam na 10 listopada po odbiór w sklepie. 

1 godzinę temu, balon napisał:

spoko mam tak samo.

 

Właśnie przed chwilą dostałem SMS - termin odbioru w sklepie 10.11.2020 - oby nie było lockdownu do tej pory :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...