Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

17 hours ago, Frredy said:

W x-kom kto nie wpłacił  jeszcze 100 zł może liczyć na konsolę dopiero z drugiego rzutu w połowie listopada, czyli zapasy zostały wyczerpane.

Dzwoniłem do Xkom i powiedziano mi, że konsole będą wydawane zgodnie z CHRONOLOGIĄ zamówień. Pani poinformowała mnie, że nie muszę nic wpłacać bo zamówiłem na początku preorderów i konsola ma być dla mnie na 10 listopada.

 

Aktualny status: W realizacji - realizujemy Twoje zamówienie.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

x-kom na pytania o termin wysyłki zamówienia z 22.09 na premierę odpowiada:

dziękuję za wiadomość. Ilość sztuk w pierwszej dostawie jest ograniczona. Mimo szczerej chęci nie jestem w stanie podać na tą chwilę przybliżonego terminu realizacji.

 

Są totalnie nieogarnięci. Konsola w całości opłacona i ze statusem W realizacji (Właśnie przygotowujemy Twoje zamówienie).

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Komar napisał:

Do mnie dziś MM dzwonił i potwierdzał (??) zamówienie mimo, że od samego początku było w pełni opłacone.

 

Zapewnili też, że mają plan B czy C na wypadek pisowskiego lockdownu.

Jak wygląda u Ciebie status zamówienia w profilu? Mialem wczoraj jakies nieodebrane połączenie i wygląda na to ze tez z MM, zapłaciłem calosc od razu, a w panelu zamowienia mam

Cytat

Status Zamówienie złożone

Płatność Kaucja gwarancyjna (przelew online)

Status płatności Opłacono

I trochę ta kaucja gwarancyjna niepokoi,  bo to brzmi jak te 100zl, którą większość tutaj wpłacała, a nie cala kwota.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jarken napisał:

x-kom na pytania o termin wysyłki zamówienia z 22.09 na premierę odpowiada:

dziękuję za wiadomość. Ilość sztuk w pierwszej dostawie jest ograniczona. Mimo szczerej chęci nie jestem w stanie podać na tą chwilę przybliżonego terminu realizacji.

 

Są totalnie nieogarnięci. Konsola w całości opłacona i ze statusem W realizacji (Właśnie przygotowujemy Twoje zamówienie).

 

ja mam taka samą sytuację jedyne co to potwierdzają że zamówienie było jednym z wcześniejszych ale żadnych konkretów nie są w stanie podać. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Soul napisał:

U mnie to samo, wczoraj poszedł przelew, Konsola plus AC valhala  :)


No witam w klubie Asisyna i RTV EURO z odbiorem w sklepie :hi:

 

Śmiechy chichy ale Valhala w 4k/60 ks może się naprawdę mega prezentować i być bardzo milusia do grania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę zaczynam żałować, że nie wziałem bundla. Chociaż nie trawię Assassina (ostatnia część, którą skończyłem była dwójka, trójka mnie znudziła, w resztę nie grałem) to pierwszym tytułem, który odpaliłem po zakupie X360 był Assassin pierwszy. Historia zatoczyłaby koło :)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Czoperrr napisał:

Chociaż nie trawię Assassina (ostatnia część, którą skończyłem była dwójka

To są już całkiem inne gry łączy je nazwa, sandbox, ostrze i czasami kaptur. Gierka mocno kręciła w aRPG. Do tego pierwszy raz na konsolach będzie 60 k/s.

No i jak ktoś lubi śnieżne oraz mroźne klimaty lub/i mitologię nordycką to wg mnie must have.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Figuś napisał:

Tym bym się nie sugerował, ja Cyberpunka 2077 mam kompletowanego od 19.06.2019 ELO :lapka:

 

Mam wykupiony preorder więc nie mogą postąpić inaczej. Nawet termin dostawy mogłem sobie wybrać. Myślę, że gdyby pojawił się problem z dostępnością to pojawiłby się tam iny komunikat typu "brak na magazynie", "było kupić playstation", "przegrałeś życie, następna dostawa w marcu 2021" etc. Choć z drugiej strony nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło, a jak kupiłem coś co było w ofercie, a potem się okazało że tego nie ma to kontaktowali się ze mną proponując inny produkt.

O dostępność konsoli jestem spokojny. Na stronie gazeta.pl trafiłem na artykuł, w którym jest informacja (rzekomo ze źródła ;) ), że M$ na rynek polski na premierę zagwarantował nawet "100 tyś. egzemplarzy obydwu konsol". Nie widziałem takiej informacji na żadnym portalu branżowym ale biorąc pod uwagę fakt, że będą oferować w naszym kraju All Access, konsole są jeszcze dostępne w sklepach i chcą zabrać kawałek tortu Sony to jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza

Gadałem z chłopem na czacie w xkomie i mi powiedział z kolei ze premiera jest 10tego wiec wyślą tego dnia, co oznacza ze odbiór będzie 12 listopada.

 

nie wiem czy można wierzyć typowi z czatu ale tak czy inaczej lekka kpina. Ktoś pytał jak w euro będzie z wysyłka?

Odnośnik do komentarza
Gadałem z chłopem na czacie w xkomie i mi powiedział z kolei ze premiera jest 10tego wiec wyślą tego dnia, co oznacza ze odbiór będzie 12 listopada.
 
nie wiem czy można wierzyć typowi z czatu ale tak czy inaczej lekka kpina. Ktoś pytał jak w euro będzie z wysyłka?
Ja mam kuriera 10 listopada
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MaZZeo napisał:

Gadałem z chłopem na czacie w xkomie i mi powiedział z kolei ze premiera jest 10tego wiec wyślą tego dnia, co oznacza ze odbiór będzie 12 listopada.

 

nie wiem czy można wierzyć typowi z czatu ale tak czy inaczej lekka kpina. Ktoś pytał jak w euro będzie z wysyłka?

Wczoraj dzwonił do mnie typ z Euro i gdy zapytałem się kiedy będą wysyłać konsole odpowiedział to samo (wysyłka 10 a odbiór 12) więc podziękowałem i wybrałem odbiór w sklepie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...