Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ocelot napisał:

Chodzilo mi raczej o konsekwencje wynikajace z niesplacania kredytu. Nie wiem jak to przebiega, ale komornik albo cos?

 

Dobrze mówisz. Kiedyś też wolałem dozbierać trochę kasy i kupić dany produkt (po drodze jest szansa, że stanieje) niż maiłabym go brać na oprocentowane raty, przepłacać, a w razie czego szarpać się z komornikiem za jedną ratę. W realiach rat 0% i umowy o pracę na stałe kompletnie zmieniłem swoje podejście. Przecież to prawie jak za darmo ;) Już teraz spłacam pokaźną ratę za TV, który kupiłem więc nie mógłbym czegoś jeszcze dobrać aby budżet się spinał. Co innego za te kilka miesięcy. Kończę jedne raty i wchodzą drugie, już mniejsze. Staram się też mieć jakąś rezerwę gotówki na czarną godzinę aby w razie czego móc spłacić wszystko albo przynajmniej jakąś większą część. Ten TV mogłem wziąć za gotówkę i jeszcze trochę by mi zostało. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.10.2020 o 20:26, eX4cT_PL napisał:

Ja do nich pisałem i dopiero jak do nich napisałem to mi wysłali tego maila.

Tylko to dostalem z automatu. Wynika, ze juz wysylaja zgloszenia :ohboy:

 

Cytat

We have begun sending out communications to all customers who have pre-ordered the new Xbox and Playstation consoles. These communications have been sent via email and also in some instances via text message.
We would also recommend checking spam folders as this communication may have been flagged depending on your inbox settings.
These communications will confirm whether you are in the Day 1 allocation or in the queue for further allocations of consoles to be determined at a later date.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, eX4cT_PL napisał:

To to wiadomość z automatu jest, jeśli do tej pory nie dostałeś maila z gamestopu nie wróżę że dostaniesz konsole w tym roku.

Jakie konsole zamawiałeś i kiedy?

PS5 w maju. Nie popuszczę im. Zrobię wojnę i napisze skargę :mevek: 

Edytowane przez MEVEK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, MEVEK napisał:

PS5 w maju. Nie popuszczę im. Zrobię wojnę i napisze skargę :mevek: 

Wczoraj widziałem post ze ktoś zamówił PS5 3 miesiace przed oficjalnymi pre orderami i nie załapał się.

 

” my order was place 3 months before official preorder in the shop and im not getting my ps5 and they dont know when i will have it but ofc i can cancel my preorder with full refund (thanks gamestop). So it looks like everyone who made preorder after official announcment will not get ps5. Very bad, very bad practice to do preorders for preorders. Very poor communication now (no communication). I know its covid but hey covid is there for last 8 months and will be with us for another while. Its not March when it was surprise for all of us. I have a feeling that gamestop deal with the problem realy poor compare to other shops.”

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Dalhi said:

To na stronce Rtv Euro AGD kup konsolę, kod aktywacyjny który dostałeś użyj jako kod rabatowy i cena powinna spaść o 100 zł.

Do mnie też dzwonili i w zasadzie zrobili to co opisałem za mnie, ale skoro z Tobą się nikt nie kontaktował to możesz sam się obsłużyć.

Ja na przykład kodu do tej pory nie mam mimo że zamówienie składałem zaraz po tym jak otworzyli preordery. :frog:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, _Shaman_ napisał:

Ja na przykład kodu do tej pory nie mam mimo że zamówienie składałem zaraz po tym jak otworzyli preordery. :frog:


Ale na co kodu? Kod się kupowało za 100 zł i dopiero potem zamawiało się wklepując kod. Jeżeli zapłaciłeś 100 zł i nie dostałeś jeszcze kodu to reklamuj po normalnie już od dawna każdy go ma.  

Odnośnik do komentarza

Kurde no i nie wiem co zrobić. Zaraz opłace preorder i nie wiem czy brać kuriera czy odbiór osobisty. Zamówiłem w euro rtv, które jest wolnostojące tzn. nie w galerii handlowej, tylko samodzielna hala. Takich może nie zamkną. Z drugiej strony niewiadomo czy wyślą tak żeby doszło na 10 czy dopiero 10. 11 wolny, fajnie by było spędzić dzień jak Pan Spencer przykazał. Ktoś coś doradzi ? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Michał102 napisał:

Cóż doradzać, jesteśmy skazani na łaskę kaczafiego i trza czekać na decyzję jaśnie pana :whyyy:

Ja jestem optymistą. Nawet jak będzie lockdown kurierzy będą pracować sklepy internetowe też. Mam nadzieję że tak jak mi powiedzieli w mailu odbiór pod sklepem albo wysyłka zamówienia. W najgorszym wypadku poczekam 2 czy 3 dni na wysyłkę dłużej. Niestety wpływu na to teraz nie mamy... 

Odnośnik do komentarza

W Polsce zamknęli tylko cmentarze na weekend. Galerie handlowe nie są już zagrożone. Dodatkowo te protesty kobiet sprowadzają ból głowy rządowi wiec nie wierzę już w lockdown. I czekam na otwarcie MM w następny wtorek. Mam zamiar osobiście odebrać swoja konsole tuż po otwarciu marketu.

Odnośnik do komentarza
W Polsce zamknęli tylko cmentarze na weekend. Galerie handlowe nie są już zagrożone. Dodatkowo te protesty kobiet sprowadzają ból głowy rządowi wiec nie wierzę już w lockdown. I czekam na otwarcie MM w następny wtorek. Mam zamiar osobiście odebrać swoja konsole tuż po otwarciu marketu.
Kumplowi powiedzieli że odbiór osobisty konsoli dopiero po 14 . Pewnie sami dostają konsole dopiero po 10 i nie chcą ludzi zaraz po otwarciu
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, u55r napisał:

W Polsce zamknęli tylko cmentarze na weekend. Galerie handlowe nie są już zagrożone. Dodatkowo te protesty kobiet sprowadzają ból głowy rządowi wiec nie wierzę już w lockdown. I czekam na otwarcie MM w następny wtorek. Mam zamiar osobiście odebrać swoja konsole tuż po otwarciu marketu.

 

Jak dla mnie to te protesty będą doskonałym pretekstem do wprowadzenia pełnego lockdownu właśnie za tydzień albo dwa.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...