Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

X-Kom? Pisałem o tym wcześniej. 

Zamawiałem dwie drukarki. Czas realizacji w obu przypadkach ponad dwa tygodnie. Ale wytrzymałem ponieważ mieli najtaniej a ja potrzebowałem drukarek już po urlopie więc poczekałem spokojnie.

Zamówiłem też Xiaomi Miband. Czas realizacji 4 tygodnie. Ale w tym przypadku czekałem tylko 4 dni i kupiłem w innym sklepie. Gdy dostałem powiadomienie o tym że moje zamówienie zostało skompletowane i jest gotowe do odbioru z płatnością przy odbiorze. Olałem sprawę. 

 

Współczuję szczerze tym co zamówili w X-Kom i liczą na terminowe dostarczenie ich konsol bo wiem jak to się skończy. Będzie dużo osób wkur$%#. A jeśli się okaże że jednak zrealizują zamówienia to odwołam moje słowa i przeproszę. Ale w tej chwili środkowy palec dla X-Kom bo ja nawet od nich tego kodu na 100 zł nie dostałem pomimo rejestracji na ich stronie.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, kubson napisał:

W Irlandii dopiero teraz ruszyły pre ordery czy to druga fala? Nie lepiej było wziąć z Amazon np? Miałbyś na premierę 

W życiu by mi nie przyszło do głowy ze będzie z GameStopem jakiś problem, to największy sklep z grami w Irlandii, w dodatku plotki o tym ze Microsoft nawiązał współprace z Gamestopem itd. 

Pre order złozony kilka minut po starcie pre orderów, pomimo że dopiero po 30 minutach pojawiła się "lista rezerwowa" 

Świadczy to albo o bardzo słabej dostępności albo jakimś masakrycznym zainteresowaniem.

No wk.u.rwiony jestem na maxa.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, eX4cT_PL napisał:

Zaczyna się, ja (pipi).ole!!!  Pre order złożony 2 minuty po uruchomieniu preorderów.

@MEVEK dostałeś jakieś info z Gamestopu?

 

spacer.png

Nic nie dostałem jeszcze. Sam musze sie prosić o informacje dzwoniąc, albo pisząc. Tydzień temu było spoko i gość mówił, ze sie załapie(pre-order z maja). Ale teraz, po tym Twoim poście zmiękła mi pałka. Jutro zadz ponownie i dam znac, co mi odpowiedzieli. Szykuje sie na podobna sytuacje.  Normalnie mi przykro  :empathy:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, u55r napisał:

 

Spokojnie.  U mnie jest dokładnie to samo a wpłacałem 22.09 kaucję w kwocie 100 zł, A dopiero w ten wtorek wpłaciłem resztę.

Najważniejszy jest status płatności a ten mówi opłacono więc jedyne co teraz trzeba zrobić to pójść 10.11 odebrać XBoxa a potem ścinać Angielskie głowy Nordyckim toporkiem. :xboss:

 

snap249.jpg

Wpłacałeś hajs jak kolega kilka stron wcześniej, na to samo konto co stówkę?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MEVEK napisał:

Nic nie dostałem jeszcze. Sam musze sie prosić o informacje dzwoniąc, albo pisząc. Tydzień temu było spoko i gość mówił, ze sie załapie(pre-order z maja). Ale teraz, po tym Twoim poście zmiękła mi pałka. Jutro zadz ponownie i dam znac, co mi odpowiedzieli. Szykuje sie na podobna sytuacje.  Normalnie mi przykro  :empathy:

Ja do nich pisałem i dopiero jak do nich napisałem to mi wysłali tego maila.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Bzduras said:

Wpłacałeś hajs jak kolega kilka stron wcześniej, na to samo konto co stówkę?

Tak.

Nie dostałem żadnego maila ze szczegółami odnośnie uzupełnienia płatności ale babeczka na infolinii powiadomiła że mogę wpłacić na to samo konto i płatność zostanie zaksięgowana. Status zamówienia zmienił się następnego dnia.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na moje, to te sklepy nie wiedzą kiedy dostaną konsole. Na EURO są pytania i odp sklepu są takie żeby się skontaktować z działem obsługi. 

Koleś pyta czy konsole będzie miał 10 czy 10 wyślą. Sklep odpowiada, że będą wysyłać zgodnie z zamówieniami, a jedynie zakup preordera za 100 daję 100% pewności konsoli na premierę. Ale nadal nie odp na pytanie czy 10 będzie konsola czy 10 wyślą. 

Powinni dostawać w tygodniu konsole żeby przez weekend pakować i w poniedziałek ogień! 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze dodam, że tam po 2 stronie siedzą ludzie co nie wiedzą co to Xbox, nie kumają szajby z premiera i sloganu "day one" Więc tak w zasadzie 10 się wyjaśni finalnie wszystko. 

Pamiętam jak u mnie kiedyś w firmie zatrudnili studentów. Nie wiedzieli co oferują ani jak jest pakowane, więc zamówienia na 10 palet słomek za 14k nikogo nie dziwiły. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Czoperrr napisał:

Dzwoniłem do Xkom i powiedziano mi, że konsole będą wydawane zgodnie z CHRONOLOGIĄ zamówień. Pani poinformowała mnie, że nie muszę nic wpłacać bo zamówiłem na początku preorderów i konsola ma być dla mnie na 10 listopada.

 

Aktualny status: W realizacji - realizujemy Twoje zamówienie.

Do mnie gość sam zadzwonił i powiedział że konsole zostały już rozdysponowane dla tych co opłacili zamówienie w wysokości 100 zł , spytał się czy chcę zostawić zamówienie po wpłacie 100 zł i zagwarantować sobie konsole z drugiego rzutu. Obym to ja miał nieostra i obyś dostał swoją konsolę ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...