Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, DoktorStrange89 napisał:

pytanie do osób, które zamawiały bezpośrednio na ms store: czy zostały już wam pobrane pieniądze na zamówienie ? zamówienie złożyłem praktycznie od startu pre-order, ale teraz już zwątpiłem czy dostanę konsolę na premierę.

MŚ pobiera kasę około tydzień przed premierą.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, DoktorStrange89 napisał:

pytanie do osób, które zamawiały bezpośrednio na ms store: czy zostały już wam pobrane pieniądze na zamówienie ? zamówienie złożyłem praktycznie od startu pre-order, ale teraz już zwątpiłem czy dostanę konsolę na premierę.

U mnie jest napisane ze ms pobierze zlota Bozie jak beda wysylac konsole

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, DoktorStrange89 napisał:

pytanie do osób, które zamawiały bezpośrednio na ms store: czy zostały już wam pobrane pieniądze na zamówienie ? zamówienie złożyłem praktycznie od startu pre-order, ale teraz już zwątpiłem czy dostanę konsolę na premierę.

Jeszcze nie ale ostatnio było jakieś info, że niedługo mają pobierać, pewnie w przyszłym tygodniu. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SetoPL napisał:

Rozmawiałem z kolegą co jest kierasem w RTV AGD każdy tam się obawia lockdownu, ale nic na razie oficjalnie nie wie. Będzie wiadomo w niedzielę wieczorem. Dwa XSX mi jednak odłoży żebym na dzień premiery mógł wziąć, ale jak zamkną sklep to tylko kurier

 

Drugi na zapas?

Odnośnik do komentarza

Ja tam nikogo nie chce straszyć, ale sytuacja robi się coraz gorsza, wylewałem wczoraj frustrację że nie załpałem się w pierwszej fali pre orderów i po części obwiniałem Gamestop bo można było u nich robić preordery dużo wcześniej niż była o tym informacja oficjalna a tu okazuje się.

 

spacer.png

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Też w Euro wybrałem termin odbioru. Szacowana data odbioru: 2020-11-10 po godzinie 14:00. 

 

Zwróciłem uwagę na jeden szczegół. Preorder rozliczany jest jako rabat. Wartość produktu 2149 zł. Ciekawe co będzie na fakturze i w przypadku ewentualnego zwrotu/reklamacji?

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, eX4cT_PL said:

Ja tam nikogo nie chce straszyć, ale sytuacja robi się coraz gorsza, wylewałem wczoraj frustrację że nie załpałem się w pierwszej fali pre orderów i po części obwiniałem Gamestop bo można było u nich robić preordery dużo wcześniej niż była o tym informacja oficjalna a tu okazuje się.

 

 

A ta Irlandia to nie miała być wyspa mlekiem i miodem? 

A tak na poważnie to oglądam od jakiegoś czasu opinie odnośnie Gamestop Ameryka i oni tam już słabo działali jeszcze przed ogłoszeniem daty sprzedaży Xboxa Series S i PS5 digital. Bo gdy już obie firmy ogłosiły że ich konsole będą też sprzedawane bez czytnika płyt i sprzedaż gier będzie odbywać się cyfrowo to akcje GameStop poszły w dół. I mówiło się że to jednak będzie definitywny gwóźdź do trumny. Co prawda deal z Microsoftem nieco im pomoże ale i tak na długo to się nie zda. Bankructwo Gamestop'u jest nieuniknione bo ich model biznesowy przestał się sprawdzać a sieć przynosi same straty. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Aleks napisał:

 

Zwróciłem uwagę na jeden szczegół. Preorder rozliczany jest jako rabat. Wartość produktu 2149 zł. Ciekawe co będzie na fakturze i w przypadku ewentualnego zwrotu/reklamacji?


No to jest zakręcone deko. Jak rezygnujesz to zwracają Tobie o te 100 zł mniej. Na te 100 zł musisz wyplenić formularz zwrotu + reklamacja jakaś tam i dopiero oddadzą.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu pisałem, że wziąłem konsolę na raty. Dziś dzwoni do mnie gość z EURO i pyta czy nie chcę teraz opłacić zamówienia... Wytłumaczyłem, że przecież dwa czy trzy dni temu wziąłem konsolę na raty przez internet - "aha, no rzeczywiście jest opłacone". Przełożony kazał im obdzwaniać wszystkich preorderowców i pewnie nie sprawdził tego. Już myślałem, że zaproponuje mi ubezpieczenie ale zonk. Ma być dostępne dopiero na premierę i będzie można w jakiś sposób je dobrać na infolinii albo przez kontakt z nimi. Co ważne to powiedział, że sprzęt ma być 10 listopada u mnie w domu. Zobaczymy jak będzie ;)

Odnośnik do komentarza

Apropo zakupow na raty i np. 6 miesiecy nie placenia owych rat, tak jakos mi sie pomyslalo ze jesli ktos dzisiaj nie ma kasy i liczy ze odlozy za 6 miesiecy, to moze lepiej na razie po prostu odpuscic... Corona niby nas mlodych omija, ale jej skutki ekonomiczne nie. I jesli to (pipi) dalej bedzie szalalo, to nie jeden moze stracic prace. Takie raty za 6 miechow moga wyjsc wtedy 'drozej' niz ktos myslal...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

To są odroczone raty, płacisz dopiero 1 ratę w maju. Nie wiem kto jak brał, ale tam była chyba nawet opcja 30 rat. Co dawało jakieś 70zł z groszami. 

Nie kumam co ma drożej wyjść. 

To są normalne raty, żaden czas na spłatę itp. Umowa nie trwa 20/30 miesięcy tylko 36. Te dodatkowe 6 to nie płacenie. Nie ma dodatkowych kosztów, więc nie przepłaca się. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...