Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

Po logo poznaję, że https://antyweb.pl/final-fantasy-xvi-recenzja

Pojebane, że legitne wady gry, jak (ponoć) repetytywne side questy, tona niewidzialnych ścian, nudne mechaniki jak - idź, podnieś świecidełko, walcz, idź - spotykają się z taką obroną i jebaniem Schranza za punktowanie tego.

I to piszę jako ktoś, kto przeszedł chyba każde FF od jedynki włącznie (poza 14ką online). Tylko że na opinie innych to wkurwiałem się jak miałem może z 18 lat i w jakimś pisemku o grach redaktor zjechał od góry do dołu FF7 - wtedy miałem ochotę wjechać do redakcji, ale byłem młody i pełen testosteronu (xd). Teraz to wyjebane - albo gra się spodoba, albo nie, ale jak jest oklepana i ma wady to warto wspomnieć chyba?

 

edit:
@Shen widzę drugi klaunowy rozi. Przez takich typów odechciewa się w ogóle cokolwiek pisać w temacie o grach, bo pozostaje tylko walonko wzajemnej adoracji widzę.

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dopóki się samemu nie zagra w dana grę to i tak niewiele się wie, nie raz miałem tak, że osobiste odczucia mocno się rozmijały z recenzjami bądź opiniami w necie tyle, że czasami można wtopić kasę dlatego osobiście kupuje raczej gry, które mi odpowiadają pod względem umiejscowienia, to jest punkt wyjścia, lubię gry w klimacie fantasy wiec FF XVI zamówiony i nie sądzę żebym się zawiódł, gry na poziomie Wiedźmina 3 w takim klimacie już i tak raczej nie będzie. Gorzej jest z działaniem w trybie wydajności, są już analizy, 60 fpsow to tam jest może jak się w niebo patrzy. Szkoda, że nie dali trybu 120hz/40 fps, jednak sporo zmienia.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, _Red_ napisał:


Pojebane, że legitne wady gry, jak (ponoć) repetytywne side questy, tona niewidzialnych ścian, nudne mechaniki jak - idź, podnieś świecidełko, walcz, idź - spotykają się z taką obroną i jebaniem Schranza za punktowanie tego.
 

 

A moze po prostu te wady o których piszesz (Ty i szranc) są na tyle mało istotnie wpływające na rozgrywkę i ogólny odbiór gry że nie psują zabawy.

 

Na teraz ponad 90% pozytywnych opinii VS wyjęte dwa zdania z recki przez szanca. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jesteście nie wiarygodni.
Ja już gram na yt a wy dopiero czekacie na paczkę/ biegacie po tym obesranym bagienku z dema.

A tak serio.
Wqrwia że kolejny raz duży tytuł będący dodatkowo exem dropi fhuj i to przy korytarzowej strukturze i nie najlepszej grafice.
Day 1 patch też widać że klasa, choć podobno nie był potrzebny ....
Mają rozmach SEwysyny.




  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

4 minuty temu, LiŚciu napisał:

 

A moze po prostu te wady o których piszesz (Ty i szranc) są na tyle mało istotnie wpływające na rozgrywkę i ogólny odbiór gry że nie psują zabawy.

 

Na teraz ponad 90% pozytywnych opinii VS wyjęte dwa zdania z recki przez szanca. 

 

 

Może tak, może nie. Nikt nie mówi, że to powstrzymuje przed przejściem gry. Tak samo jak noszenie drabin co 10 min w TLOU nie psuje ogólnie gry (bo jest doskonała), ale można wspomnieć, że jakaś mechanika jest nadużywana albo oklepana. Mnie np. mierzi motyw śledzenia postaci w grach (Assasiny, Judgment). Gdybym np. wiedział, że większość questów w jakiejś grze to tailing mission, to bym pewnie podszedł z rezerwą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, _Red_ napisał:

Może tak, może nie. Nikt nie mówi, że to powstrzymuje przed przejściem gry. Tak samo jak noszenie drabin co 10 min w TLOU nie psuje ogólnie gry (bo jest doskonała), ale można wspomnieć, że jakaś mechanika jest nadużywana albo oklepana. Mnie np. mierzi motyw śledzenia postaci w grach (Assasiny, Judgment). Gdybym np. wiedział, że większość questów w jakiejś grze to tailing mission, to bym pewnie podszedł z rezerwą.

Wiesz, co innego wymienić wady po pograniu w gierkę własnoręcznie i jakoś uargumentować swoje zdanie czy uzasadnić odczucia, a co innego rzucać gównem na oślep bez kontaktu z grą i liczenie na to, że coś się przyklei do ściany.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Guzik prawda. W GOW:R klauny leciały na lewo i prawo za krytykę (poparta argumentami o obserwacjami), pomimo kilkunastu godzin na liczniku.

 

Dorośli ludzie, a czasem wymiana opinii to jak to granie w szachy z gołębiem.

 

1 minutę temu, Pix napisał:

W niektórych zagranicznych recenzjach przyczepili się, że obsada to głównie biali ludzie. 

Dlatego właśnie będę do końca życia wspierał chińskie giereczki. Mają całkowicie wyjebane na próby przypodobania się temu wyjącemu towarzystwu :banderas:

 

Aż dziwne, że Barret był jedną z głównych postaci już w latach 90, gdy cała ta poprawnosc nie była aż tak dosadna. W Kingdom Come też kojarzę tego typu krytykę xD No jak to brak Afroamerykanów na średniowiecznym terenie Czech.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ogqozo napisał:

88 samo w sobie raczej poniżej oczekiwań, ale FF7 Remake miał nawet nizej i był najlepsza duża grą na PS4, więc raczej jestem optymistyczny. Recenzje które wspominają o wszystkim tylko nie o historii i reżyserii mnie mniej obchodzą w tym przypadku.

Na meta 88, ale na oc 91. Więc chyba można powiedzieć, że bardzo dobre oceny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...