Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Dzisiaj jest dzień obrażania Baldura, Finala i ogólnie tego nikt nie kupuje @Bzduras walnij się w pierś i popatrz na gameplay'e Starfielda sobie. 

Napisanie, że gra jest od Square Enix a nie od Sony to obrażanie? Wypominanie postów z CW, którego z założenia nie bierze się na poważnie, a których nie wynoszę poza nie to sroga odklejka. Może odpocznij od forum bo ewidentnie się gubisz, chłopaku.

 

Jeszcze te odwetowe reakcje xD Nerwosol łyknij, dobrze robi na nerki i chemię mózgu

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, YETI napisał:

Gierka waży 90GB.

 

 

20230620_124325.jpg

image.png.21efdf91332ffbbd1704e059b5c06406.png

 

 

Jest i Lord Kupka :D 

 

  

2 godziny temu, Bzduras napisał:

Napisanie, że gra jest od Square Enix a nie od Sony to obrażanie? Wypominanie postów z CW, którego z założenia nie bierze się na poważnie, a których nie wynoszę poza nie to sroga odklejka. Może odpocznij od forum bo ewidentnie się gubisz, chłopaku.

 

Jeszcze te odwetowe reakcje xD Nerwosol łyknij, dobrze robi na nerki i chemię mózgu

Racja to nie CW, tylko temat o FF XVI, więc hypujemy dalej, aż do samej premierki :).

 

image.thumb.png.2e6c5b09ff11d38791fe444e10e292ea.png

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Przecież nikt nie broni hajpować, za to zarzucasz mi jakieś "obrażanie gry", podczas gdy od chyba pół roku (oprócz dzisiejszego neutralnego stwierdzenia obiektywnego faktu) nie napisałem posta na temat tego tytułu w tym temacie. Nie wołaj mnie tutaj więcej proszę bo nie prowadzę żadnej wojny ani kampanii przeciw FFXVI i nie chcę spamować w topicu, skup się na jaraniu gierką.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Schranz1985 napisał:

Jakbym oceniał grę po demku i lokacjach tam zawartych to bieda fhuj.
Natomiast po sieci latają filmiki gdzie wygląda to za(pipi)iście i walka z bossami też momentami robi wrażenie.
Jutro będą recki.
Choć w tej rakowej branży to raczej patrzę na opinie graczy .


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

Ale przestań już pisać te rakowe 'first impressions', bo co wejdę w ten temat to czuję się jakbym jakiegoś youtubera czytał co ma overreact na każdy aspekt w grze.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Hej, brał ktoś kiedyś z https://www.euro.com.pl/ ? Nigdy nie miałem z nimi problemów a teraz takie coś "Produkt sprowadzamy na indywidualne zamówienie od dostawcy. Po skompletowaniu wyślemy e-mail z możliwością wyboru terminu dostawy."

Raczej jutro nie zagram, ale mnie wychujali. Nawet maila nie wysłali tylko teraz na koncie zobaczyłem to.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Lochu napisał:

Hej, brał ktoś kiedyś z https://www.euro.com.pl/ ? Nigdy nie miałem z nimi problemów a teraz takie coś "Produkt sprowadzamy na indywidualne zamówienie od dostawcy. Po skompletowaniu wyślemy e-mail z możliwością wyboru terminu dostawy."

Raczej jutro nie zagram, ale mnie wychujali. Nawet maila nie wysłali tylko teraz na koncie zobaczyłem to.

Po co tam zamawiałes? W perfectblue masz taniej i gwarancje, że gra na premiere u ciebie. Zamów dziś w PB do 14, to na jutro bedziesz mial, a z euro anuluj/zwroć.

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...