Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

Jaranko \o/ Co za dzien 6h temu odebralem zegarek a jakos 3 godziny temu uswiadomilem sobie ze... wait a minute ta gra wychodzi w czwartek a nie w piatek jak wszystko xD

 

Preorder ✔️ 

4 pak Monstera bez cukru ✔️ 

"Byk" wyprowadzony na spacer 2x ✔️ 

Pringlesy ✔️ 

Ofi kupujacy pierwsza gre na premiere w tej dekadzie ✔️  

 

TYLE SIE DZIEJE!!!!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No kurierek z PB juz jedzie :) pięknie. DF przejrzalem na szybko, bardzo chwalili grę i BARDZO mało bugów, to sie chwili po tych wszystkich rozjebach z tego i poprzedniego roku z wielikmi premierami teraz 3x super releasy Zelda, Diablo i Final. Performance jest jaki jest, nie ma co liczyć na stabilne 60 już w tej generacji konsol, moze poza kilkoma magikami. Postawili na coś pomiędzy, jak w Eldenie. W combat - będzie dobrze, jak w demie. 

 

Będzie grane jutro :). 

56 minut temu, Pupcio napisał:

Jaka najlepsza wideo recka do luknięcia bez nadmiernych spoilerów?

DF jest ok, to nie recka, ale wystarczy :). Innych w sumie nawet nie dotykałem, tylko ocenki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak coś to w ME wysłał dzisiaj i jutro ma być w sklepie. Jak ktoś będzie chciał to możliwe że na półkach też będą.

 

Z kolei wczesniej chciałem zamówić w MM ale babka na infolini powiedziała że na razie mają tylko na wysyłke a nie zamówili na sklepy. Oczywiście może to się jutro zmienić ale warto zanim się pojedzie, zadzwonić czy jest dostępny. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem odjebywać wszystkie obowiązki jakie miałem na głowie, więc jutro po 16 jak tylko skończę pracę cyk prosto do paczkomatu po Fajnala, bunkruję się w domu, zamawiam pickę i zaczynam urlop z najlepszym erpegiem tego roku. Penis równie sztywniutki jak dzień przed zagraniem w RE4 remake, a więc bardzo :gachigasm:

 

Na metakritiki i tym podobne wynalazki już od dawna leję ciepłym moczem, wystarczy mi opinia graczy, z którymi mój gust dosyć mocno się pokrywa, a tym widzę że gra się podoba. Natomiast Schranzem proponuję się nie przejmować, to jest gość z bardzo specyficznym gustem (fanatyk samograjów oraz ziom, który w Rocket League spędził już 5 milionów godzin), raczej ciężki do dogadania się w temacie giereczkingu. Ale dosyć pocieszny jak się go lepiej pozna. Wszystkim pozostałym życzę jutro (a niektórym szczęściarzom już dzisiaj) miłego szarpania ;) 

  • Plusik 1
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...