Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Digital foundry weekly. Polecam obejrzeć. Kilka zdań o preview ragnarok... 

W wielkim skrócie super fabuła, ale nie ma co się spodziewać rewolucji. Czuć że to ta sama gra ( jak to niektórzy opisywali że DLC) 

Ja czekam z wywieszonym jęzorem :P

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Plackus napisał:

Digital foundry weekly. Polecam obejrzeć. Kilka zdań o preview ragnarok... 

W wielkim skrócie super fabuła, ale nie ma co się spodziewać rewolucji. Czuć że to ta sama gra ( jak to niektórzy opisywali że DLC) 

Ja czekam z wywieszonym jęzorem :P

Dlatego posypią się jutro 8/10 i 9/10. Dla mnie i tak to nie ma znaczenia, ale sporo recenzentów wrzuci to jako minus. Zmian jest bardzo niewiele w stosunku do oryginału. Nie będzie to w żadnym wypadku przeskok jak przy grze poprzedniej generacji The Last of Us Part II. Średnia ważona powinna być w granicach 90, na pewno powyżej Forbidden West i Rift Apart, najwyzej ocenianym grom AAA Sony nie będącymi remakami od czasu wydania PS5.

Odnośnik do komentarza

No panowie, dzisiaj o 17 schodzi embargo. GoW z 2018 na meta jest na poziomie 94. Jak obstawiacie z Ragnarokiem? 

Z jednej strony, to już nie ten świeży powiew, a raczej bezpieczna kontynuacja. Z drugiej, wszystko wskazuje na to, że naprawili większość błędów i bolączek ostatniej części. 

Dla mnie i tak day one, bez względu na oceny, ale obstawiam 92.  

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pix napisał:

No panowie, dzisiaj o 17 schodzi embargo. GoW z 2018 na meta jest na poziomie 94. Jak obstawiacie z Ragnarokiem? 

Z jednej strony, to już nie ten świeży powiew, a raczej bezpieczna kontynuacja. Z drugiej, wszystko wskazuje na to, że naprawili większość błędów i bolączek ostatniej części. 

Dla mnie i tak day one, bez względu na oceny, ale obstawiam 92.  

jak już wspominałem, 91-92 to max. 

Odnośnik do komentarza

imo ta dyskusja nie ma sensu, bo czym realnie gra ze średnią 92 na metacritic różni się od tej na 94 czy 96? W zasadzie niczym, wszystkie 3 to bardzo dobrze oceniane produkcje i czy cyferka jest o 2 punkty wyższa lub niższa często zależy od opinii pojedynczego recenzenta.

Nie ma sensu zaprzątać sobie tym głowy i poświęcać temu zbyt dużej uwagi, bo czasami ludzie za bardzo się fiksują na tych cyferkach. Pamiętam jak na reseterze czy neogafie, ukazał się temat z ocenami gier z najnowszego numeru Edge i God of War dostał tam bardzo dobrą ocenę 8 (Edge ocenia zasadniczo gry dosyć surowo), przez co średnia na meta spadła z 95 na 94 i ludzie tam dostali takiego szału pizdy, że moderacja musiała zamknąć temat i posprzątać syf.

 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...