Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, ASX napisał:

Lektor w filmach który  niszczy oryginalną ścieżkę dźwiękowa, ale za daje w zamian monotonny, pozbawiony emocji głos lektora, więc w gruncie rzeczy zarówno jedna jak i druga ścieżka dźwiękowa wypada słabo, to tragedia i nie chciałbym przy przenosić ten filmowy "wynalazek" na grunt gier.

 

 

Całą młodość oglądałem filmy i seriale w telewizji z lektorem, uważam że 100 razy lepsze rozwiązanie niż dubbing który zabija oryginał w 100%. A z lektorem spokojnie człowiek słyszał oryginalne wypowiedzi.

Można było odczytać kontekst i emocje wypowiedzi z oryginalnej ścieżki, a dokładny sens uzyskać od lektora.

Edytowane przez Rtooj
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Rozi napisał:

Jak Ty filmy oglądasz? Też z lektorem?


Oglądam z głosem prawdziwych aktorów (chyba, że harry potter na t*n to może być) i nienawidzę w filmach też napisów, mnie to rozprasza… ludzie niesłusznie zakładają, że jak ktoś chce zagrać w grę z polskim dubbingiem to nie zna jezyka angielskiego. Dajmy już temu pokój, ludzie

 

Jestem po dwóch spektakularnych walkach już. Przerwa na szamę. Gdybym palił szlugi tobym musiał zapalić szluga :)


są emocje

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenia graczy, a nie tfu recenzentów nie napawają optymizmem.

 

Cytat

I’m super underwhelmed so far. But I guess I’ll give it more time. Having such a weak move set to start the game really sucks, i cant really get into the flow of anything with such limited combat options, and the first few hours are paced really poorly. Loved God of War 2018, but this feels a little too familiar.

I can see how this game was held back by the ps4 too, and I got to say it’s such a disappointment considering I’m playing on a 120 hz screen.

Just a big bag of meh so far.


 

Cytat

It feels very safe and although it looks great, it doesn't scream next gen in a way that Ratchet did last year, or even the cross gen Forbidden West earlier this year. Of course I expect it to keep getting better as it goes on so I'm not too worried, but I can't help but feel that the environments so far are very cramped and dare I say, archaic feeling compared to what we had earlier in the year with Horizon and Elden Ring. I can't help but compare it to Ass Creed Valhalla which had much more liberating movement and controls. God of War feels much more rigid in where you can go and with what you can jump on and climb. Also the camera is far too close in combat, making it much easier for enemies to attack you from behind. Even ass creed figured out to zoom the camera out further in combat to prevent this issue. It might also be that I'm coming off Bayonetta 3 which set a very high bar for combat.


 

Cytat

Played for about two hours.
So far I'm a little underwhelmed. Nothing really made me say "wow".
It definitely feels like a safe sequel so far - I was like "yep, that's God of War alright".

I am bit underwhelmed visually as well. Don't get me wrong, it looks good, but it's obivous we are dealing with a PS4 game here.
It looks like I remember GoW2018 looking on last gen.



 

  • Haha 1
  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza

IMO walka w ogóle tak jak i w GoW 2018 średnio mnie grzała, tak tutaj też, szczególnie na początku właśnie, nie za wiele jest do kombinowania, chociaż używam co dają :D No i parowanie to faktycznie niezła rzecz.

Zobaczymy jak w całej grze będzie wyglądać sprawa z pobocznymi zadaniami. Póki co właśnie robie pierwsze, pamiętam, że w gow2018 zrobiłem też tylko pierwszą i pędziłem z głównym wątkiem. Może tu będzie inaczej, bo jakoś bardziej chce się zaglądać w zakamarki, bo lokacje zyskały trochę względem poprzedniczki mam wrażenie i na samej budowie jak i przywiązaniem do detali. Mimir z wyspiarskim akcentem jest najlepszy :D 
Idę ciachać :cool:

edit. wiem w sumie trochę czemu walka mi nie siedziała, zamieniłem unik na kółko a interakcje na krzyżyk, tego brakowało :D

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...