Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bigby napisał:

 

A to akurat da się wytłumaczyć. Sam Thor mówi, żeby przestał się hamować, że chce zobaczyć prawdziwego Boga Wojny.

Prosto w 10tke kolego. 

 

3 godziny temu, PiotrekP napisał:

Fajnie można się bawić w podbijane-zabijanie mniejszych wrogów. Podbić i ciachać na dystans, żeby zabić zanim spadną na ziemię. 

Juggle juz byly wczeaniej :lapka: ale w polaczeniu z bojem fajnie mozna goscia poskromic. Jest frajda.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Rozi napisał:

Dla mnie póki co GOTY, Elden Ring za długi i nierówny, tutaj widać kurwa wielki budżet i rozmach, jebaniutki Kratosik dostarczył :obama:

Te minusiki pod postem wtf xD 

Pierwsze 10h za mną, cały dzień grania. Póki co wszystko top i gra nie męczy przy długim powiedzeniu przed konsolą. 

Zastanawiam się tylko o co wam chodzi gdy chwalicie te poboczne zadania jakby były 8 cudem świata, ot nie są zapchajdziurą, ale też nie są wybitnymi opowieściami. Elementy "łamigłówek" jak najbardziej na plus, fajnie czasem pokombinować jak rzucić Lewiatanem zwłaszcza w Alfheimie.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Rtooj napisał:

Ale loadingi to tak slabo, tutaj liczyłem na rewolucję. Po śmierci trzeba swoje odczekać. Konczę Alpheim.

 

P.s. czy nie odnosicie wrażenia że głos Tyra brzmi trochę jakby gadał z jakieś skrytki na miotły?

Oj tak byczku, wczytywanie światów trochę trwa, bifrost dostałem downgorad.

Odnośnik do komentarza

Taaaa, ta druga lokacja wizualnie to dla mnie next gen, szczególnie w tym trybie 4k i 40klatek. Ta woda, ta ilość detali nawet na tłach czy jakiś straganach, do tego ten kosmiczny hdr :banderas:

Powiedzcie mi, w tej drugiej lokacji m robicie najpierw te poboczne (btw bardzo ciekawe), czy lecicie z głównym wątkiem?  Trochę boje się rozmycia głównej osi (która wciąga), ale z drugiej strony  te poboczne questy są dobre. Rozumiem, że jak coś, będzie można do nich wrócić, jak w „jedynce”?  

Odnośnik do komentarza

Obojętnie. Młody Tre co chwilę gada „możemy zrobić to albo to później wrócimy” a jak czegoś się nie da zrobić ((jeszcze)) to o tym doda coś Mimir.

Pierwsze poboczne zadanie (to z kominami) - warto dla nagrody

ps. Kto wymyślił te wkurwiaj*ce glisty - mam nadzieję, że zostanie zwolniony z sms

Edytowane przez Ken Adams
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, balon napisał:

Taaaa, ta druga lokacja wizualnie to dla mnie next gen, szczególnie w tym trybie 4k i 40klatek. Ta woda, ta ilość detali nawet na tłach czy jakiś straganach, do tego ten kosmiczny hdr :banderas:

Powiedzcie mi, w tej drugiej lokacji m robicie najpierw te poboczne (btw bardzo ciekawe), czy lecicie z głównym wątkiem?  Trochę boje się rozmycia głównej osi (która wciąga), ale z drugiej strony  te poboczne questy są dobre. Rozumiem, że jak coś, będzie można do nich wrócić, jak w „jedynce”?  

Pisali przeciez ze questy sa tak dobre jak te Wiedzminskie, ktorymi sie inspirowali.

 

Reedycja.

Ktorej tarczy uzywacie?

Ja zrobilem ta mala do parrowania i dosc szybko mnie stunuja. Ta wieksza pewnie lepciejsza na bloku, co :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza

Piękna gra. Wczoraj usiadłem na spokojnie i jakby nie to, że rano trzeba wstać, to grałbym całą noc. Czuć, że to specjalny, ważny, sztandarowy tytuł, w który wpompowano ocean gotówki.

 

Druga lokacja zupełnie w innym klimacie niż pierwsza, bardzo dobry pacing, genialne postacie i dialogi między nimi. Po 4 godzinach to na pewno jest gra roku. Grafika jest też genialna, niby assety podobne, ale wszystko jakoś tak podrasowane, fantastyczne oświetlenie, hdr. Nie wiem jak to osiągnęli, ale w każdym trybie gra jest ostra jak żyleta, klatki trzymają się absolutnie stabilnie i nie widzę żadnych bugów. Rzadko moża spotkać tak dopracowany tytuł na premierę. Jedyny minus jaki mogę wrzucić to, że gra wyszła na PS4, co widać w pewnych sytuacjach, jak przejścia pomiędzy lokacjami i wplecione tam elementy fabularne, to jest jak najbardziej ok, ale widać, że gra była tworzona z myślą o starej generacji. Ciekawe czy Santa Monica wyda coś jeszcze tylko na PS5, bo jeżeli tak, to może być jeszcze grubiej, aczkolwiek to co zaprezentowali w Ragnaroku to jest najwyższa liga i Sony pewnie zdobęcie tytuł z największą liczbę GOTY 4 raz w przesiągu 5 lat! (GOW 2018, Death Stranding 2019, Tlou2 2020) niesamowite kilka lat mają z tymi exami.

 

Godzinę temu, MEVEK napisał:

Pisali przeciez ze questy sa tak dobre jak te Wiedzminskie, ktorymi sie inspirowali.

 

Reedycja.

Ktorej tarczy uzywacie?

Ja zrobilem ta mala do parrowania i dosc szybko mnie stunuja. Ta wieksza pewnie lepciejsza na bloku, co :philosoraptor:

Też używam tej do parowania, no musisz używać jej do parowania, do blokowania jest słaba:D. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...