Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Może później, na razie mam przed sobą dużo leveli do podniesienia w tych elementach, po drugie są nadal silne w porównaniu z innymi, po trzecie, pomyliłem się, są to rękawice i pas, naramienniki można zakładać inne.

Na razie mam tlyko jeden silny run zdobyty w pobocznych Valheim, a robię po drodze wszystko co można i raczej skrupulatnie wszystko oglądam, kruków mam 20, jestem w

Spoiler

midgarze z czarodziejką

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, iluck85 napisał:

Wrócę do chaty spr PL.

Zalapalem się kilka razy ze inaczej zrozumiałem niż napisy mi pokazały co mówią. Ze słuchu gorzej u mnie, napisy lepiej. 

 

Bo tłumaczenie jest średnie i jak to zwykle bywa tłumacz nie miał przed sobą sceny lub poniosła go wodza fantazji przy tłumaczeniu. Niestety naliczyłem już parę miejsc gdzie dialog ma konkretnie inny sens/przekaz niż oryginał. Dlatego materiał źródłowy ZAWSZE jest lepszy niż przedkład.

 

Anyway, 20 godzin za mną a nie jestem nawet w połowie. :obama: Robię wszystko co się da zanim idę dalej. Jest gituwa.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rtooj napisał:

Może później, na razie mam przed sobą dużo leveli do podniesienia w tych elementach, po drugie są nadal silne w porównaniu z innymi, po trzecie, pomyliłem się, są to rękawice i pas, naramienniki można zakładać inne.

Na razie mam tlyko jeden silny run zdobyty w pobocznych Valheim, a robię po drodze wszystko co można i raczej skrupulatnie wszystko oglądam, kruków mam 20, jestem w

  Pokaż ukrytą zawartość

midgarze z czarodziejką

 

Zaraz zaraz.. przeciez mozna levelowac elementy rynsztunku wiec nie ma zadnej obawy przed oslabieniem.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Square napisał:

No można, ale nowszy sprzęt z reguły ma lepsze stary z tego widziałem. No i surowców też nie ma jakoś za wiele aby podlevelować zbroje.

Tak tu masz racje. Z tym ze mozna sie rozgladac jezeli cos mamy upatrzone do levelowania i na tym jednym konkretny elemencie  sie skupic. No zobaczymy. Giera sama zweryfikuje :problem:

Odnośnik do komentarza

Polecam Surtra z Muspelheim, za wyzwania. Chyba jeden z lepszych, o ile nie najlepszy secik. Długo używałem Radiance, potem Dragon i jednak Surtr najlepiej mi siadł.

Pamiętajcie, że w Niflheim na arenie można sobie skille ulepszać. XP i materiały nie lecą, ale drzewko można łatwo i szybko ulepszyć, bo nie giniemy i przeciwnicy się nie kończą.

Odnośnik do komentarza

@Patrickow sensie, że punktuje się te wyzwania, które można znaleźć w kodeksie?

 

@Squarejak się nazywa ta zbroja?

 

W ogóle, to jakoś tak mało sprzętu, który wynagradza agresywne podejście do pojedynków. Mam przegrane póki co 13h, więc może dlatego takie wrażenie. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Pogralem trochę dzisiaj. Pierwsze bo to wrażliwa kwestia dubbingowa: oryginalny angielski dubbing jest bardzo, wyśmienicie, wspaniały (ale i tak zagram po polsku drugi raz). Odin brzmi trochę jak taki podstarzały italiański wise guy, a thor… jak thor, masakra.

 

Dzisiaj sobie podróżowałem drogą historii i nie tylko. Podoba mi się że tak to nazwę ten dualizm fabularny. Tré > Kratos. Plejada asów w Midgard a co jeden to lepszy. W ogóle każda kolejna kraina powoduje opad szczeny a kolejni spotkani bohaterowie są zajebiści w h*j…

 

ale najwięcej frajdy daje mi odnajdywanie kruków i skrzyń Nornira,  jest więcej na nie sposobów niż dwa, nad jedną myślałem od wczoraj i jak mi się dzisiaj w końcu udało to

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...