Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie nie przepadam jak muszę wracać po jakieś drobne elementy, które nie są związane z fabułą, ale na razie gra mi się świetnie więc jak nic się nie zmieni to zapewne wrócę do początku otworzyć te elementy, na razie jedną skrzynię norn i sklepać jednego wroga w kopalni bo jednak ma fioletowy pasek i tak do połowy dochodzę :)

 

Odnośnik do komentarza

Nie no, fabularnie to ta gra miażdży. Gameplay też spoko, co prawda aż tak dużo nie rozwinęli , ale czuć moc lewiatana i ostrzy po paru ulepszeniach. Mam 22 godzin na liczniku, a dopiero wychodzę: 

 

Spoiler

Z obozu Frejra, po oswobodzebiu klątwy Freji. 

 

Jest dobrze, dobry sequel, bezpieczny. 

 

Nie to, co jebane w dupę Tlou2. 

  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Pokazuje mi 30% gry i mam 20 godzin wczoraj

Spoiler

uwolniłem Freję

i zacząłem poboczne w tym świecie.

Pięknie wygląda ta gra a walka

Spoiler

z tym smokiem, który więził Freję

jest świetna.
Na ten moment jestem mega zadowolony. Walka jest soczysta ( na hardzie) świat wygląda pięknie, nic nie chrupie, chodzi płynnie. Taki poziom techniczny powinien być standardem w tej generacji :)

Odnośnik do komentarza

Wspaniała gierka, którą ukończyłem i jestem fest ukontentowany, że też nie wspomnę o zakończeniu gry, która okazała się pomyślna. Największy minus gry to kamera ale to już raczej wiadomo od GoW 2018, która ma tak zjebany mały fov, że walka z trzema berserkerami na arenie to jest spierdolenie umysłowe twórcy, bo taka była idea. Ideą to może byc jego chuj wjebany w dupę za te niewygodne granie i ciągle napierdalanie w plecy przez przypadkowego pojeba, bo kamera chujowa, to już nawet nie chce mi się myśleć jak się trzeba pierdolić na najtrudniejszym poziomie gry. Nie wiem czemu nie mogli dać opcji wyboru fov jak w tlou2. Zdecydowanie za bliska kamera i gówno na ekranie widać przy takiej odległości. 

 

Wspaniała fabuła, gameplay, nordycki świat. To jeszcze mi zostało ograć Valhallę. No SM dała radę zrobić sequela, nie to co jebane w dupę ND razem z Insomniac ze swoimi tlou2 i spidermanem 2.

 

Ocenka KRATOS/11 i rzekłem. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ile jeszcze muszę się nachodzić po tej Walhalli, żeby zdobyć trofkę odwiedzone wszystkie 9 światów? Obstawiam, że mi ostatni świat został, ale no ile jeszcze mam męczyć bułę? Na forum byłem, na statku też byłem i na tej trzecie lokacji również, wtf, gdzie ten ostatni świat jest?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Faka napisał:

Ile jeszcze muszę się nachodzić po tej Walhalli, żeby zdobyć trofkę odwiedzone wszystkie 9 światów? Obstawiam, że mi ostatni świat został, ale no ile jeszcze mam męczyć bułę? Na forum byłem, na statku też byłem i na tej trzecie lokacji również, wtf, gdzie ten ostatni świat jest?

Nie użyłeś którejś początkowej brońki, każda brońka ma unikalny świat, wybierz tą jedną, której nie brałeś i wpadnie Ci w runie 9 świat. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem Ragnaroka :)

 

Co tu dużo pisać to bardzo udana kontynuacja i bardzo fajna historia w grze została opowiedziana. System walki jest satysfakcjonujący momentami jak się odpali specjalne ataki plus ataki towarzyszy to grubo się dzieje na ekranie.
Podobały mi się postaci poboczne jak Odyn, Freyr czy córka  Thora, ale najlepsza jest jednak Freya. Świetnie mi się z nią walczyło i podobała mi się jej historia.

Dla mnie poziom graficzny takiego Ragnaroka jest świetny, gra wygląda i działa pięknie. Raz chyba przez całe 70 godzin mi się przywiesiła, a tak to fajnie płynnie chodziła. Tak wyglądająca gra robi robotę. Bardzo różnorodne światy co dodaje uroku grze.

 

Bezpieczna ale bardzo dopracowana gra.  Rozwinięcie pierwszej części plus nowa broń fajnie się sprawdziło ja bawiłem się doskonale. Poziom trudności hard wskazany od samego początku wówczas dla mnie tylko pojedyncze starcia były wymagające.

Jeszcze coś jeszcze pobiegam z Freją i coś jeszcze porobię w świecie gry, starałem się robić na bieżąco, ale chyba jakichś 2 skarbów mi brakuje i pojedyncze walki z berserkerami.

 

Ciekaw jestem czy planują coś dalej bo w sumie

Spoiler

historię Lokiego/Atreusa mogliby rozwinąć

Szkoda mi jeszcze

Spoiler

Broka, że zginął ale co zrobić


 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nadrabiam dalej exy na plejke i platynka wbita w Ragnarok - gra jest wspaniała tak samo jak "1". W Valhalle juz mi się grać nie chce, bo mam trochę dość walki(nie robiłem tygla wczesniej i musialem to gowno na raz zrobic do platyny jako ostatnia rzecz). Jedyne minusy jakie mi przychodzą do głowy to tak jak Faka pisał spierdolone fov przez które ta walka z 3 berserkerami jednoczesnie to byla meczarnia i sekcje gówniaka są nudne gameplayowo, bo walka nim nie jest zbyt fajna + level design tych lokacji jest bardzo prostacki w porównaniu do Kratosowych.
Zaskoczony byłem, że gra jest mega grywalna w trybie jakości 30fps i nie czuć jakiegoś rwania czy innego dyskomfortu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.04.2024 o 12:09, Soban napisał:

Zaskoczony byłem, że gra jest mega grywalna w trybie jakości 30fps i nie czuć jakiegoś rwania czy innego dyskomfortu.

Nie masz TV z hdmi 2.1 i 120hz, bo może tak ci się odpalał (40ks)?. Ragnarok właśnie bardzo fajnie wygląda w trybie jakość i 40ks

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...