Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no ja gralem na trudnym ale kamera bardzo nie pomaga, jest za blisko pleców kratosa i czesto przeciwnicy mnie gangowali. Na dodatek, w czasie niektórych walk  z bossami dochodzą jakieś z dupy nowe mechaniki i dziwne sposoby walki z nimi przez co kur.wa rozpierdala Ci to plan na cała walke.

Odnośnik do komentarza

Ja drugie podejście robię. 

Mnie również gówniak wkurwia, mocniej niż w poprzedniej odsłonie. 

I ogólnie w tych grach sony nie leży mi dialog pomiędzy postaciami. Strasznie jałowe te relacje, sztuczne i męczą mnie te rozmowy. Jak tutaj, w TLOU czy w Spider Manie. W Uncharted jeszcze jakoś, ale to co wymieniłem. No ja usypiam jaki oni zaczynają gadać.... Muszę chyba na ANG przerzucić, obstawiam że tu leży problem. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Relacja wypada słabo. 

Aktor po drugiej stronie chyba nie grał/nie gra. Czyta txt i tyle. Strasznie słabe to jest w odbiorze dla mnie. 

W sumie nigdy się tym nie interesowałem jak wygląda dubing gier w kraju. 

 

-Ellie jak sie czujesz?

-ok

- no ok 

 

-synu, musisz mnie słuchać

- nie traktuj mnie jak dziecka

 

 

Nie no, dam na ang jak odpale teraz, może lepiej to wypadnie w odbiorze dla mnie. Na teraz te rozmowy są bez polotu, drewniane. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Homelander napisał:

Lucek, ale Ty jesteś pierdoła serio. Stary cap i pierdoła


why?

 

7 godzin temu, Figaro napisał:

 

.... no ale tak właśnie jest. Od zarania dziejów. Jakiego przebiegu nagrywania się spodziewałeś?


Że ma ekran i widzi co się dzieje- próbuje oddać to co widzi? 
 

Odnośnik do komentarza

No bo rozkmina przyszła teraz. 

Kończyłem te gry i nie dumałem dłużej. Teraz kumpel kupił Ps5, gra w Ragnaroka i też zmęczony gówniakiem i tymi rozmowami. Temat ożył przez promocje na grę i przeczytałem kilka postów i w sumie nie jestem jedyny. Coś na rzeczy i tak nam wyszło, że te rozmowy są drewniane. Gdzieś dzwoniło, ale nie wiedziałem gdzie. 

Odnośnik do komentarza

Mnie tam w ogóle ten gówniak nie przeszkadza, a nawet jest ok, bo przynajmniej nie wpada nuda grając niemotą samą bez komentarzy, no jest mimir, też komentuje. Ogólnie jestem z tego zdania, że to lepiej, że nie grasz w grę w "ciszy" jak to kiedyś było, teraz to jest pewne takie urozmaicenie ot co, może nie tyle urozmaicenie, a fabularnie to zrobione. Tyle, że takie granie to trzeba umieć robić, takie ND i SM umieją, gdzie w takim Starfield to towarzysz mnie wkurwiał, wchodził mi pod nogi i pierdolił jakieś chujowe farmazony z dupy. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem troszkę pierwsza walka z Thorem, jakaś Łowczyni ala centaur, też pokonana i na razie sam początek więc fajnie się walczy. Wybrałem hard i wydaje mi się, że na razie balans jest ok zobaczymy co później bo dopiero liznąłem :)

 

Grafika też ładnie się prezentuje, postaci szczegółowe z tym zbrojami :)

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

A mam pytanie praktyczne jeśli chodzi o zbroję. Bo pojawiły mi się nowe składniki i mogę wykuć zbroję na drugim poziomie i teraz mam pytanie lepiej oszczędzać zasoby i jak jest możliwość wykuwać nowe zbroje na wyższym levelu czy też ulepszać już te, które mamy bo z tego co widzę to zbroja na 2 poziomie, którą wykułem ma 9 poziomów ulepszenia :)

 

Początkowo przytłacza ilość ciosów, które można zadawać przez Kratosa każdej broni 3 drzewka i ciężko to spamiętać wszystko :gayos:

Odnośnik do komentarza

Odnośnie ulepszeń to w miarę postępów będziesz zdobywał więcej zasobów i wyższej klasy, ale jak będziesz ulepszał na bieżąco wszystko to będzie ci brakować na wyższe poziomy i będziesz musiał czekać z ulepszeniami. Każdy przedmiot da się ulepszyć na 9 poziom (na 10 w NG+).

Ja osobiście latałem tylko w tym podstawowym torsie, bo mi najbardziej pasował wizualnie, a od 7 poziomu (dość późno w grze) ma sporo bonusu, plus rękawice/pas na spowolnienie czasu. Jest transmog ale w tragicznej wersji, bo dopiero po ulepszeniu na maksa można zastosować inny wygląd.

 

Co do drzewek to wszystkie mają dokładnie takie same kombinacje, więc musisz się tylko nauczyć jednego. Ruchy są w zasadzie te same co w jedynce, plus doszło przytrzymanie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Że tak powiem gra mi się zajefanie. Na prawdę świetny początek, przeszedłem pierwszą miskę fabularną

Spoiler

uwolniłem Tyra

I pierwsza misję samym Atreusem.

Fajnie się gra Atreusem solo, zobaczymy jak dalej. Jedyna rzecz, która mnie trochę denerwuje to fakt, że będę musiał to przejść jeszcze raz bo co chwilę mam hasło "nie masz potrzebnych narzędzi" czy jakoś tak. Co chwilę mam te elementy, do których już mi ziomek zdradził

Spoiler

potrzebuję włóczni

Mam jakiś wrogów co są sporo silniejsi ode mnie, a w pierwszej lokacji i kopalni nie otwarłem żadnej bramy do szybkiej podróży.
Może jeszcze fabularnie za wcześnie i wszystko się z czasem rozkręci :) ale na tym etapie początkowy chce mi się grać dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...