Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Po zapowiedzi myslalem, że odpale, zagram kilka razy i tyle, ot fajny tryb do walki - nic bardziej mylnego.

 

Praktycznie od razu widać, ze ten dodatek to po prostu fabularny epilog Ragnaroka, a to co sie dzieje dalej tylko to potwierdza. Te DLC stoi fabuła i nawet jak ktoś nie lubi rogalikow, to polecam obadać, będziecie zadowoleni.

 

Dodatkowo ilość smaczków z Grecji jest bardzo, bardzo duza. W jednym momencie aż mi gały wyszły na wierzch, haha. Chociaz po zakończeniu stwierdzam, że mogli zaszaleć nawet ciut bardziej. Nie zmienia to jednak tego, że to jest kapitalny dodatek. 

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Rtooj napisał:

Dla antyfanów rogali - na poziomie normal jeżeli ma się skilla to przejście bez śmierci jest całkowicie możliwe, wychodzi wtedy normalna gra z paroma powtórzonymi komnatami ale z innymi przeciwnikami. Dla reszty po skończeniu gry zaczyna się główna zabawa :D

Dokładnie fabularnie rogalika można przejść nawet nie ginąc, ew. ginąć kilka razy na normalu, a są jeszcze jakieś niższe poziomy trudności ( w sumie 5) i wszystkie zaliczją się do wspólnej progresji, nie można tego zrobić lepiej, kozacy z Santa Monica dowieźli. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rotevil napisał:

Teraz żałuję, że po splatynowaniu, grę sprzedałem, miało nie być żadnych DLC a tu twórcy wypuszczają fajny mięsisty tryb, ech :nosacz2:

 

Ale ta gra chyba jest za 39,99 w koszach tesco ;]

Co zabawne, mimo tego nadal ani widu ani słychu o premierze na PC. A miało być już zaraz.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ryuk napisał:

Do 2 lat po premierze konsolowej wyjdzie. Tak jak było z Rachet, Miles i Horizon. Nie będę ogłaszać portu gow skoro cykl marketingowy horizon forbidden west na pc teraz jest 

Dokładnie, oni zawsze robią przerwy, chronologicznie najpierw Horizon i nie mam pewności, czy przypadkiem przed Gowem nie wrzucą Part 2 TLOU, bo serial itp. 

 

 

Trochę świeżych ocen graczy (sam dałbym solidne 9.5/10 za to mięsiste FREE DLC)

 

image.thumb.png.000f6576370843a67ba9e5263d66c6f2.png

 

I pierwsze recki: 

 

image.png.5ba8c6e23ffeb2f6d7d201fb928d32e1.png

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

 

Po zakończeniu podstawki kilka razy do niej podchodziłem na Give me Balanced i może do 50% paska schodziłem. Po DLC, który uczy BARDZO mocno techniki systemu walki, skilli i movesetów Gna padła za 3cim podejściem xD. 

Dla mnie dużo silniejszy wydawał się ten ostatni król, Gne zabiłem za trzecim czy czwartym podejściem gdy grałem na premierę a on po kilku godzinach prób u mnie padł dopiero. Ja w dlc

Spoiler

Tyra pokonałem

, daleko do końca?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Lochu napisał:

Dla mnie dużo silniejszy wydawał się ten ostatni król, Gne zabiłem za trzecim czy czwartym podejściem gdy grałem na premierę a on po kilku godzinach prób u mnie padł dopiero. Ja w dlc

  Ukryj zawartość

Tyra pokonałem

, daleko do końca?

Trzeba go jakoś chyba 

Spoiler

4 albo 5 razy ubić, za każdym razem walka wygląda inaczej. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dodatek ukończony i z ostatnio ogrywanych giereczek zdecydowanie nic mnie tak nie wessało .Co by nie mówić rogaliki mają działać jak kokaina i ten model tutaj sprawdza się wspaniale bo jednak pod względem walki God Of War jest bardzo przyjemny i mięsisty. Do tego Kratos w zestawie czarnego niedźwiedzia ze skórą na plecach robi robote.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...