Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem dziś kilka godzin i jestem zaskoczony jakie to dobre i że dostajemy to za darmo. Super rogalik. Chwilę trzeba było poświęcić na przypomnienie sobie co i jak no ale zaraz można zwiększać poziom i cieszyć się walką. 

 

Upadłe studio ze swoim paczem do part 2 za $ i tamtejszym trybem rogue like ma przed sobą dość wysoko postawioną poprzeczkę. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W tym dodatku brakuje mi jednak troche takich starc jak w wyzwanich w odslonie z 2018 roku, gdzie walczylismy z dziesiatka przeciwnikow i byla totana rzeznia. W Valhalli walczymy zazwyczaj z mniejsza grupa przeciwnikow. Np. te pierwsze dwa pokoje, gdzie my 2-3 przeciwnikow totalnie zbedne, bo wynudzaja. Moze tez chodzilo by nie wydluzac, bo to tez mogloby znudzic, ale szukalem tego tego rozpie*dolu. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
17 minut temu, standby napisał:

Hej, dużo jest tych etapów w których gra się tylko młodym? 
Nie wiem po chuj to dodali, jest taki wkurwiający, całe tempo gry siada, pomijam fakt ze pasuje do uniwersum Kratosa jak swini siodło. Jeszcze jak biegał za bogiem wojny było ok ale te etapy nim to jest taka nuda ze omg

Żadnego, to tylko skórka :D. 

 

A chodzi Ci pewnie o Atreusa, tak bardzo dużo :D. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kolejny etap z Ateusuem, kurwa przez te jebane etapty z tym kurwiem nie chce mi sie w ta gre grac. Jak śmigam kratosem to jest spoko. Nie wiem jak dorosli ludzie moga dobrze sie bawic biegajac tym malym, wkurwiajacym rudym pizdzielcem.

Edytowane przez standby
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Teraz, mario10 napisał:

Panowie, a jak z poziomem trudności w tym GOW lecieć na trudnym pod razu czy jest ciężko?

Gra jest w sam raz na normalu, tutaj ewentualnie możnaby skoczyć wyżej, jak bardzo Ci się chce i lubisz ginąć :).

 

Same wyzwania endgame są dosyć trudne już na normalu. 

 

Rogalik - tutaj już jest to bardziej skomplikowane, bo same nagrody i przebieg każdego runa mocno zależy od poziomu trudności, ale można sobie dowolnie skakać, więc luz. Wszystko ładnie się od razu skaluje i przechodzi pomiędzy poziomami. 

 

W zasadzie doradziłbym normal wszędzie, to raczej nie jest jakiś samograj :). 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Schranz1985 napisał:

Niby tak ale na hard przeciwnicy to gąbki i te walki nie tyle są trudne costrasznie długo się ciągną i pacing gry trochę traci wg mnie.




 

 

Nieprawda, różnica między poziomami jest taka że im wyżej tym bardziej potrzebna jest taktyka a mniej pomaga wyrzucenie wszystkich specjali na raz i czekanie aż zrobią cooldown. GOW w trybie rozpracowywania wrogów na wzór soulsów to prawdziwy gow, a nie mashowanie w przyciski.

 

Faktem jednak jest że najwyższy poziom trudności to to samo co niższy tylko przeciwnicy więcej zabierają i mają mocniejszy pasek energii, ale taktyka walki podobna.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...