Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chętnie sobie chwilę pograłem.

Trochę zapomniałem jak się w to gra, dodatkowo nie będę ukrywał że w żadnym gowie nie wchodziłem na 100% w system walki, do poziomu kojarzenia jaki kamień co daje, niektórych ciosów w życiu nie użyłem, specjale też niektóre miałem w użyciu. Tutaj to wszystko trzeba doczytywać, jak dostaje się upgrade jakiegoś ciosu, to trzeba się go uczyć od nowa, bo upgrade nie dotyczy całej broni tlyko danego ciosu, który nie koniecznie może nam pasować. I dodatkowo umiejętności rozdzielone na 3 bronie. System rogalikowy jest oczywiście sam w sobie okrutnie świetny, rzeczy jest tu chyba mnóstwo do odkrycia, fabuła też jest, filmiki są, grafika jest przepiękna, tylko trochę za drogie.

Edytowane przez Rtooj
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Kogo ja zaczepiam? Mówię przecież, że nie podoba mi się dodatek, bo jest rogalem, mimo że lubię GoWa

Szermac napisał, że dodatek nie jest dla niego, bo nie lubi nowego GoWa, jak napisałem że nie lubię rogali, więc dodatek też nie jest dla mnie. 
Czy to jest nielegalne? 
 

W temacie Returnala musiałem się bardzo dokładnie tłumaczyć pewnemu psychofanowi pętli dlaczego nie chcę już grać w Returnal XD  

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Rtooj napisał:

Chyba dyskutowałeś o tym w temacie Returnala, a tutaj sam w zasadzie zaczepiasz i powtarzasz dyskusje...

 

Dziwić mnie dziwi ze ktoś nie lubi Returnala  i Hadesa, ale to chyba normalne że jedni wolą autka a inni pifpaf.

No mnie też dziwi że ktoś nie lubi NBA2k albo zamiast np ograć fajne gierki z innych platformy woli grać 400h w dość generycznego open worlda, jendnak to jest jego czas i gust. Przecież to hobby i robi je dla przyjemności c’nie? więc jestem mimo wszystko daleki od :beka:


Co do mojego wpisu o rogalu w tym temacie, to piszę go dla osób takich jak ja, którzy uwielbiają serię GoW, czekali na te DLC, a niestety jak się nie lubi rogali to padaka na maxa ten dodatek. 

Btw jestem pod wrażeniem jak głęboko i dokładnie są analizowane moje posty oraz to, że ludzie je pamiętają i przenoszą z innych tematów. Muszę być bardzo zapętlony w niektórych świadomościach:beka: 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rtooj napisał:

Oczywiście że pamiętam te dwie osoby na świecie które źle pisały o returnalu.

A widzisz to chyba jednak źle zapamiętałeś. Bo sama gra jest dla mnie cudowna (klimat, responsywność , AV), jednak to czego bardzo nie trawię grach, NIESTETY odrzuciło mnie o tej kozackiej gierki. 

Odnośnik do komentarza

Skończone. Tryb mocno inspirowany Hadesem pod względem rozwoju. Wpadamy na arenę i po wygranym pojedynku wybieramy interesująca nas umiejętność. W grze dostępne są wyzwania i kontrakty za ktorych wykonanie dostajemy ulepszenia.

Warto przed rozpoczęciem rozgrywki wybrać rękojeści, szal oraz tarcze które obecnie będą miały bonus. 

Fabula to głównie powrót do przeszłości i poznawanie historii Kratosa. 

Jak ktoś lubię walkę to będzie się spoko bawił. Najfajniejsze jest chyba poznawanie i kombinowanie z umiejętnościami. 

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj byłem o krok od odinstalowania gry gdy przez 3h nie mogłem przejść drugiego cyklu, jednak mechanika walki nie sprzyja małym przestrzeniom z 8 wrogami, do tego kompletnie nie podoba mi się system przyznawania szczegółowych właściwości danej broni, bo ciągle trzeba czytać co trzeba zrobić by mieć te 5% więcej siły. Bieganie ciągle od plaży też trochę za długie.

Ale stwierdziłem że jedna rzecz uratuje sytuację, poziom trudności, który chyba nawet wskazuje że powinien być podnoszony przez gracza wraz z progresem, a nie od razu latanie na ultra hard. 

I nagle zabawa wróciła, gra w 3 i 4 cyklu rośnie o drugie tyle mechanik i wydaje się ogromna, do tego fabularnie jest super. Nie wiem ile to potrwa ale od czasu returnala nie było tak pysznie za darmo.

Odnośnik do komentarza

To DLC jest czasami lepsze od podstawki, no mój trzeci ulubiony rogalik po Returnalu i Hadesie :). Wciąga jak bagno, jestem po kilku udanych runach, ale jeszcze końca nie widać, ciągle questy są :). 

 

Oby rogalik do Tlou był w polowie tak dobry jak ta darmowa aktualizacja, bo naprawdę jest tutaj bardzo wysoki poziom, nawet jak ktoś nie lubi rogali niech sprobuje, bo warto. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...