Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, balon napisał:

Nie masz TV z hdmi 2.1 i 120hz, bo może tak ci się odpalał (40ks)?. Ragnarok właśnie bardzo fajnie wygląda w trybie jakoś i 40ks

Mam, ale tu nie odpalałem tego trybu 120hz + jakość. Ogólnie muszę trochę poprzepinać kable, bo mam chwilowo ps5 do soundbara i soundbar do tv, co niestety wyłącza 120hz. Setup ten mam, bo xbox ma mega laga w dzwieku przy atmosie jesli i soundbar i xbox sa wpiete do innych hdmi, a dopiero passtrough eleminuje laga w atmosie, ale tez psuje 120fps, bo passtrough tylko 4k/60hz. Ps5 z tego co czytam nie ma problemu z dzwiekiem jak klocek wiec musze przetestować(chociaz ustawienie atmosa w ps5 opcjach to tez powoduje rozne dziwne rzeczy jak w ff16 dialogi sa zza kanapy a na dolby audio juz git).

Odnośnik do komentarza

Zacząłem dzisiaj Walhallę i bardzo fajny tryb. Brakowało mi latania bez kompana, bo chyba w całym Ragnaroku zawsze ktoś biegał z nami (tak wiem, Mimir jest dalej obecny, to akurat na plus). Bałem się, że forma dodatku będzie dotyczyła też umiejętności, ale na szczęście mamy dostępne wszystkie ruchy z podstawki, a nawet nowy szał doszedł (da radę go odblokować do zwykłej gry?). Co cieszy to masa nawiązań do oryginalnych części, w tym powrót znanych przeciwników (szkoda, że cyklopowi nie można wyrwać oka).

Obok Legend i Wstąpienia najlepszy darmowy dodatek od Sony.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Skończyłem też od razu wczoraj i podtrzymuje, że super dodatek. Rozczarował mnie jedynie wygląd centaura i że nie

Spoiler

wspinamy się na Olimp, bo widząc pierwszy raz łańcuch i górę miałem hajp porównywalny do tego przed premierą trójki. No i szkoda, że z bogów jedynie Helios się pojawia.

 

Odnośnie nowego szału i skórki to widziałem komunikat, że są dostępne w NG+, ale to trzeba zacząć na nowo? Jak wczytałem starego sejwa to nic nie doszło do ekwipunku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...