Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się w końcu przysiąc do konsoli i jestem po spotkaniu z 

Spoiler

Nornami, które powiedziały mi, że Hajmdal chce zabić Atreusem

Połowa gry, czy dalej?

 

Poza tym cała sekwencja i lokacja bardzo baśniowe, któraś już z kolei w tej grze. Zadania poboczne w Midgarze wykonane, lecę dalej.

Odnośnik do komentarza

Po początkowym zawodzie gdzie autentycznie człowiek miał wrażenie, że to jakieś DLC bez polotu, gra nagle zmienia się w przekocura.

Sequel naprawia wszystkie bolączki jedynki i trzyma za mordę do samego końca.

Gra jest długa ale nie ma się wrażenia, tak jak przy TLoU2, że jest przeciągnieta na siłę. Mimo 45 godzin na liczniku (lizanie ścian i takie tam) nie chciałem by się kończyła. Duży plus.

 

Chyba sobie wbije platynkę bo mam ochotę jeszcze pobiegać po tym świecie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Skończyłem wczoraj. Piękna gra, wszystko mi tu zagrało i nie było wad z „jedynki”.

Ilość pracy oraz detali włożona w ten tytuł naprawdę zasługuje na szacunek. Skończenie głównego wątku i części pobocznych zajęło mi 40h, no ale widzę, że jak będę miał ochotę to jeszcze dużo grania mnie czeka.

 

No takie gierki (wielkie, dopracowane SP) to dla mnie esencja giercowania i koniecznie muszę taką pozycję raz na jakiś czas zaaplikować. No nic, to teraz mam czas i chęć na zaliczenie kilku indyków z abonamentów.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Square napisał:

No to słabo muszę przyznać, bo moim zdaniem wady są i to nie jakieś widzimisię.

Pytanie tylko dla kogo słabo jak to IMO? Dla mnie, w ogóle. 

Nie czytałem żadnych recenzji, nie oglądałem trailerów,  nie czytałem tu żadnych opinii i rozkładania gierki na czynniki pierwsze, ba nie wchodziłem do tematu. Skończyłem i napisałem co czuje. 

Dla mnie gierka idealna pod kątem AAA, tym bardziej, że jestem fanem serii. Jedynka już blisko była, ale tam zabrakło mi jednak więcej bossów i ogólnej epickości.

 

Jeden potrafi zagrać 500h w dość powtarzalną gierkę sp, drugi nie widzi wad w Ragnarok, easy :)  

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...