Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:

Walka wręcz to krok wstecz? U mnie Kratos w pancerzu Steinara z perkami dającymi synergię z obroną i ogłuszaniem, gołymi rękami radził sobie wybornie. Non stop szły finiszery pod R3. Do tego podział tarcz na te pod parry i typowy blok, również przypadł mi do gustu. Także widać że ilu graczy, tyle ocen mechaniki walki emoji16.png

Walka wręcz w Ragnaroku została wykastrowana do jednego komba R1, R1, R1. Brak ciosów po uniku, brak kombinacji tarczą, które były w jedynce, a które teraz częściowo są w różnych tarczach. No nie wiem jak można tego bronić.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dobra pany jestem w lokacji gdzie jest 

Spoiler

Studnia zyczen

Btw. najlepsza lokacja jak do tej pory. Wyczyściłem prawie całą i mam jeden problem. Jest miejscówka co zjeżdża sie na linie i są totemy i odradzający się ciągle wrogowie. Nie kumam co tam trzeba zrobic, żeby przestali się klonować. Pewnie rozwiązanie jest banalne, ale nie mam pojęcia co zrobić. I czy dużo mi zostało do końca?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

Walka wręcz w Ragnaroku została wykastrowana do jednego komba R1, R1, R1. Brak ciosów po uniku, brak kombinacji tarczą, które były w jedynce, a które teraz częściowo są w różnych tarczach. No nie wiem jak można tego bronić.

Jak ktoś kompletnie nie walczy rękoma to tego nie odczuwa.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, GSPdibbler napisał:

Dobra pany jestem w lokacji gdzie jest 

  Ukryj zawartość

Studnia zyczen

Btw. najlepsza lokacja jak do tej pory. Wyczyściłem prawie całą i mam jeden problem. Jest miejscówka co zjeżdża sie na linie i są totemy i odradzający się ciągle wrogowie. Nie kumam co tam trzeba zrobic, żeby przestali się klonować. Pewnie rozwiązanie jest banalne, ale nie mam pojęcia co zrobić. I czy dużo mi zostało do końca?

Ci przeciwnicy są potrzebni do pewnej zagadki związanej ze smokiem nieopodal, więcej zdradzać nie mogę ;) 

A co do długości i zakończenia to zależy bo jesteś w opcjonalnej lokalizacji Vanahaimu

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Whisker napisał:

Ci przeciwnicy są potrzebni do pewnej zagadki związanej ze smokiem nieopodal, więcej zdradzać nie mogę ;) 

A co do długości i zakończenia to zależy bo jesteś w opcjonalnej lokalizacji Vanahaimu

Nie chodzi mi o tą miejscówke, tutaj sie skapnąłem co trzeba zrobić. Tam sa takie totemy co leczą mobkow i się ciagle odradzają. A tych totemów chyba się nie da rozwalić, tylko zamrozić, ale to nic nie daję, bo i tak pojawiają się kolejni. To jest na takiej skale na którą wjezdzamy po linie.

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to tam są dwa te drzewka mgły i trzeba do odpowiedniego potworka zablokować toporkiem pasujące drzewko (czy tam totem).

 

e. Czasami w takich lokacjach występuje też dowódca szaman i trzeba jego najpierw zabić rozpozna się go po tym, że czaruje on zieloną poświatą w kierunku orków co się ich normalnie bije. Nie pamiętam czy w tej lokacji on jest ale chyba tak bo tam słychać te modły z daleka

Edytowane przez Ken Adams
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, smoo napisał:

To może chociaż 1 i 2 bo to era PS2 :frog:

wystarczyło by mi żeby chociaż kolekcje HD z PS3 podnieśli do UHD w 120FPS i mieć to natywnie. GoWiki to chyba jedyny powód tego, że żałuję sprzedaży PS3 bo resztę praktycznie mam dostępną na PS4/5 i PC.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Donatello1991 napisał:

Jak się uzbroić 

  Pokaż ukrytą zawartość

Na króla berserków? 

Jaki macie build ogólnie.

Sam jestem na nim, i mam pomysł taki że zwykły szał nie ma sensu i pierwszy raz użyję tego leczenia pod R3+L3, a to przez ten jego najgorszy atak gdy konieczne jest rozbicie go tarczą, a on jest za daleko. Na hardzie pół drogocennego paska leci. Poświęce też statystyki i założę rękawicę i spódnicę Blasku, spowolnienia zawsze pomagają przyłożyć dwa razy siekierą. Zdecydowanie w walce głównie trzeba używać

Spoiler

włóczni

z nałożonymi atakami ogłuszenia, w zasadzie walkę można pewnie skończyć wbijając mu je i detonując, dodatkowo idealny sposób by przerwać jego atak bifrosta gdy jest w powietrzu.

Taki mam plan by dzisiaj go skończyć.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Donatello1991 napisał:

Jak się uzbroić 

  Pokaż ukrytą zawartość

Na króla berserków? 

Jaki macie build ogólnie.


Najlepsza zbroja to berserkerów, w dodatku świeci w ciemności.

Heavy i light runic attack wszystkie ustawiłem sobie na szybko odnawiające się - żadne spektakularne huragany co się odnawiają 300+ sek. Tymi atakami można blokować tego ci*la najgorsze rzeczy. Resurrection stone najlepiej mieć ten co daje rage, bo rage i tak odda zdrowie. Dużo blokowania i strzał Frejki.

a i tak się jest na dwa strzały więc najlepiej

Spoiler

zejść na łatwy

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...