Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już skończyłem, więc spokojnie. Zresztą jak mi się coś bardzo podoba, to przecież przez krytykę drugiej strony nagle mi się nie przestanie podobać:) 

 

To było tylko ostrzeżenie PANA CZASU hehe

10 minut temu, Square napisał:

Nie no, "epickość" to niestety jest na tym samym poziomie.

Oczywiście, że nie, co zresztą widać w tym temacie, recenzjach itd.


Może ty jedynkę kolejny raz przeszedłeś zamiast Ragnarok? Lubisz przecież gry po x razy przechodzić. Stąd może tyle tych wad wynalazłeś, taka sama epickość itp kwiatki? :) 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Ja też wolę HFW, ale epickosc w Ragnaroku ciężko niezauwazyc.

Nie no spoko, kwestia gustu, mi bardziej chodziło why te równania do jedynki? 

Dla mnie za to Horizon spoko, dobra gierka, ale GoW (choćby przez budowę świata - nie open World) zdecydowanie wyżej. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Ins napisał:

@_Red_

 

Spokojnie. Początek też mi nie siadł i zmuszałem się do grania. Nie wiem jak będzie u Ciebie ale w pewnym momencie u mnie coś zatrybiło i nie mogłem się oderwać.


Ogólnie lubię gry liniowe o schemacie, jaki sam opisałem wyżej - więc zapewne przejdę, bo wolę taką produkcję z silną narracją niż kolejny ubiworld. Jedynkę wspominam bardzo dobrze, mimo że kojarzę sporą powtarzalność i pokonywanie kilkunastu tych samych cyklopów. Jestem jednak ciekaw na ile inaczej (może lepiej) by się gralo przy poruszaniu 360º lewą gałką, zamiast FPP-style, tj. side stepy i obracanie kamerą. Imho to jest dobre do strzelanek, ale do naparzanki, w której atakują nas z każdej strony to tak średnio dla mnie. Praktycznie co chwila widzę pokrywającą się czerwienią strzałkę, że ktoś mnie zachodzi od tyłu, gdy nawet go nie widzę. No nie wiem, nie jara mnie do końca taki mechanizm - w starych GOWach kamera była dalej, można było ładować wrogów dookoła błyskawicznie. Rozumiem, zmiana konwencji, ale niezbyt w mój gust.

Odnośnik do komentarza

Ta gra się otwiera wielokrotnie. Czasami się wydaje jakbyś miał kilka gier ukrytych w jednej grze. Nie jestem przekonany, czy każdy uzna to za plus, musisz mieć odpowiednie podejście. Bez grania na wyścigi i z wiedzą, że jest dużo, długo i syto. Jak się teraz zajmujesz miskami z rzygami, to też możesz mieć nienajlepszy czas na takie kolosy.

Epickość jest, ale kamera i przede wszystkim jedno ujęcie mają swoje ograniczenia, nie pokażesz na ekranie telewizora w całości wielkiego luja, tzn. pokażesz, ale nie takiego wielkości planety. Gra też nie jest na 8-10h jak greckie odsłony, więc nie, to nie jest ta epickość i nieustanny rollercoster od początku do końca.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, balon napisał:

Nie no spoko, kwestia gustu, mi bardziej chodziło why te równania do jedynki? 

A do czego mam porównywać jak nie do jedynki? To ty robisz jakieś porównanie z dupy do Horizona.

Prawda jest taka, że Ragnarok cierpi przez decyzję twórców którzy znowu na przekór graczom zrobili całość w jednym ujęciu. Ragnarok poprawia sporo rzeczy jak różnorodni bossowie, ale "epickość" jest na tym samym poziomie co jedynka czyli nisko. Dodaj do tego wykastrowany system walki wręcz plus inne mniejsze rzeczy jak dalej zjebane podróżowanie po światach i masz moją "krucjatę", bo oczekiwałem jednak trochę więcej.

  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...