Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mnie przydzielono do Ravenclaw, walka wydaje się rozkurwiatorem (parowanie Drętwotą i haptyka :obama:), a Black to niezły buc z tym quidditchem :/ Już w intrze mamy zajebisty smaczek z testralami :banderas: A to moja postać, Henry Potter, pra-pradziadek Harry'ego, który jest zgodny z lore i który faktycznie występuje w uniwersum:

 

1862d146cb471-screenshotUrl.jpg

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pupcio napisał:

A mimo to dalej się zlatujecie bo macie tak zakodowane w tych pece baniakach że bylibyście chorzy bez napisania NA PC NAJLEPIEJ

Lepiej, ale na jebanych małych ekranach XD . No ale jak nos (+ idealne podparcie potylicy na krześle biurowym typu ergocomfort) w 20-30 calach, to lepszy efekt jak 85 z 2,5 WIADOMO. 

 

Spoiler

:leo:

 

1 godzinę temu, Wredny napisał:

Ale fakt - mogliby jakoś się dogadać i zmienić nazwę, bo ja w życiu o tym amerykańskim Avalanche nie słyszałem wcześniej :dunno:
2046544871_Avalancheiavalanche.png.04a1b66783d1f542cd037c901f6e061b.png

o Boże jak dobrze, że te Avalanche po prawej tego nie robiło…

 

Co do samej gry to zajebiście im to wyszło. Uwielbiam HP, ten klimat no i taki rodzaj gierki, fabuła, dobry oraz mocno zarysowany główny wątek, ciekawe, fabularne poboczne i dość różnorodny gameplay. Czuje, że razem z Rudym i Pająkiem bardzo mocno dowiozą pod kątem gierek na licencjach ad 2023:banderas:  

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, balon napisał:

Lepiej, ale na jebanych małych ekranach XD . No ale jak nos (+ idealne podparcie potylicy na krześle biurowym typu ergocomfort) w 20-30 calach, to lepszy efekt jak 85 z 2,5 WIADOMO. 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

:leo:

 

Ja gram na 77 oled i nie używam krzesła. Tjery też gra na oled. Ale dzięki za troskę :)

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Ja gram na 77 oled i nie używam krzesła. Tjery też gra na oled. Ale dzięki za troskę :)

Tjery gra na małym oledzie z nosem w ekranie, ci się gierki nie odpalają. Wolę jednak konsolowy gemening, a teraz jak wam się jednak odpaliło polecam o gierce popisać. Elo PC wariaty. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pupcio napisał:

Całe sony w tej generacji. Blokowanie contentu i gier na inne platformy to ich goty strategia :beka: 

Ale jak CoD ma iść do MS to wielki ból dupy. Spierdolona firma. 

 

@balonOn ma chyba 48 cali. Więc chyba nie tak mało. 

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, balon napisał:

Lepiej, ale na jebanych małych ekranach XD . No ale jak nos (+ idealne podparcie potylicy na krześle biurowym typu ergocomfort) w 20-30 calach, to lepszy efekt jak 85 z 2,5 WIADOMO. 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

:leo:

 

o Boże jak dobrze, że te Avalanche po prawej tego nie robiło…

 

Co do samej gry to zajebiście im to wyszło. Uwielbiam HP, ten klimat no i taki rodzaj gierki, fabuła, dobrze oraz mocno zarysowany główny wątek, ciekawe, fabularne poboczne i dość różnorodny gameplay. Czuje, że razem z Rudym i Pająkiem bardzo mocno dowiozą pod kątem gierek na licencjach ad 2023:banderas:  

Ja do teraz myślałem że to robili ci od Just cause i Mad maxa xd

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Jakim napisał:

Ja do teraz myślałem że to robili ci od Just cause i Mad maxa xd

No długo też  tak myślałem i przez to mocno byłem sceptyczny, bałem się co z tego wyjdzie (czyt. ładny generyk). Po tym jak do mnie doszło, że to inne studio, mimo że bez wielkiego „dorobku”, to odetchnąłem. 

Odnośnik do komentarza

Oni są od potężnego:

Dragon Ball Z: Sagas for PlayStation 2 Reviews - Metacritic

Fajnie widzieć jak ludzie od przeciętniaków i crapów w końcu dostarczają coś bardzo dobrego i przy okazji dzieło życia, w dodatku na licencji, która nic szczególnego przez te wszystkie lata nie zgarnęła. Jak ktoś jest fanem(na pewno nie ja), to musi być osrany po pachy ze szczęścia.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

 

@balonOn ma chyba 48 cali. Więc chyba nie tak mało. 

 

Ja myślałem cały czas, że on sobie z tym jaja robi, ale pisze to już któryś raz, koleś nie ogarnia konceptu, że odczuwalna wielkość ekranu wiąże się z odległością siedzenia od niego, zbyt abstrakcyjne dla niego. Nie ma co tłumaczyć. 

 

 

 

 

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Tak, w kinie też zawsze siadam w pierwszym rzędzie, aby być przy samym ekranie. Czuje się jakbym grał w tym filmie!
W ogóle nie wiem po co takie duże ekrany produkują, przecież wystarczy 40 cali i resztę regulujemy taboretem/wersalką. Zresztą nie jesteś pierwszy. Pamiętam, że już ktoś tu brechtał z ludzi co kupują duże ekrany, jak można przecież fotel bliżej podsunąć…
 

Dobra odpisałem PCPiPo, odpisałem PCtjeremu. Chyba czas skończyć ten OT. Miłego grania, tfu przesuwania suwaczków. 
 

Wracając do gierki, to stety/niestety jest dobrym kandydatem na różne DLC i dodatkowe misje/lekcje/pojawienie się nowych uczniów czy kanonicznych bohaterów.
 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...