Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Bigby napisał:

 

No dobra, ale Ghost też miał zerową różnorodność misji i cały czas napierdalałeś grupki Mongołów.

Ghost miał wykurwisty system walki i piękny świat, znakomicie oddający ówczesną Cuszimę :)

 

Ale dobra, już nie piszę nic, bo jak kupiłem grę i się zawiodłem, to trzeba zamknąć mordę xd

20 minut temu, maciucha napisał:

Dobra plz dajcie znać jak roziemu przestanie się ulewać co 2 post, bo nie idzie tego czytać. Chłop spodziewał się rdra 2 i bullyego w skórce hp, a dostał asasynka premium w skórce hp. No kto by to przewidział xd

 

Jak zwykle to samo z tym typem. Coś jak z cyklem życia Stonogi. Najpierw pianie ciągiem 2 lata od zapowiedzi, konduktor hype trainu na 2 dni przed premierą, okołopremierowy orgazm okurwa 999 na meta okurwa, później zjazd, następnie rzyganie w postach przez tydzień, pożegnalne beknięcia. Pianie 2 lata od zapowiedzi innej gierki.

 

Get some help gościu. 

 

Dawaj posty, gdzie nakręcałem hajp na tę gierkę przed recenzjami. Nie dasz, bo ich kurwa nie ma. Jak ktoś gra i przechodzi (czyli nie ty) dużo gierek, to w Hogwarts Legacy odnajdzie jedynie nudę. Może ty się podzielisz doświadczeniami? Czy znowu odpaliłeś dwadzieścia gier pod kołderką siadając na butelce od Vanisha i żadnej nie skończyłeś?

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Rozi napisał:

Ale dobra, już nie piszę nic, bo jak kupiłem grę i się zawiodłem, to trzeba zamknąć mordę xd

Może chodzi bardziej o to, żeby nie pisać o tym co chwile ? :P

Zaznaczyć rozczarowanie raz, dać szanse, napisać drugi i koniec przygody z gierką i zrzędzeniem :gigabeta:

Nie żebym tak potrafił xd ale może o to chodzi, a nie zakaz mówienia o rozczarowaniu w ogóle.

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rozi napisał:

Ale dobra, już nie piszę nic, bo jak kupiłem grę i się zawiodłem, to trzeba zamknąć mordę xd

 

Yhy, za to w temacie o GOW:R wyrażanie swojego zawodu skutkowało wyłącznie ninja-seriami z klaunomatu, niech mnie chuy z tymi podwójnymi standardami dyskusji na forum :kekyayaya: 

  • Plusik 3
  • This 5
Odnośnik do komentarza

Przejrzalem opinie na gafie i meta z ciekawości, gra praisowana w każdy możliwy sposób, ciezko powiedziec, moze trochę na wyrost, sle ludziom sie podoba. U nas na forum to takie 6/10 z waszych opinii xDD. Chyba za dużo co poniektórzy wymagali od gry open world, dokladnie taki sam płacz był przy Cyberpunku, Dying Light 2, Asasynie Valhalla itp. Ja w sumie uwielbiam open worldy, nowe Asasyny itp. więc pewnie jak ryba w wodzie, ale za jakiś czas, troche poczekam, ciśnienia nie ma. Niemniej jednak gry open world nie są dla każdego. Ja mam taki myk, że jak widzę, że nie idzie, przegryzam zawsze jakimś indykiem albo korytarzowym AAA. Rzadko kiedy robię gry na 40h+ za jednym wejściem, to pomaga lepiej się wczuć w klimat (o dziwo) :). Chyba tylko W3 przeszedłem nie przegryzając tematu czymś innym i nie stopujac progresu raz na kilka dni. 

 

A na koniec mojego wywodu z dupy, bo w grę jeszcze nie gralem jedzenie z RDR2 vs HL xD

 

https://youtu.be/Mmss2w6mVSE

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Tak popatrzyłem jeszcze na gameplaye, to normalnie jakbym reskin assassina oglądał (i tony innych gier: radar, hot-keys z umiejętnościami itp.). Pewnie dla g r a c z a, który już zżarł za dużo open worldów to będzie za wiele, ale myślę, że żonie podpasi, skoro jedyne w co grała przez ostatnie parę lat to Tomb Raidery i Uncharted 4. Przesyt jej nie dotknął, a swego czasu lubiła książki z potterem.

Na Metacritic gra ma o dziwo bardzo wysoką opinię, także u zagrajmerów (którzy zazwyczaj bombardują kiepskie produkcje jedynkami i zerami).

Poczekam aż zejdzie do <200 zł :cebula:

Odnośnik do komentarza
Gość S3V3N
8 godzin temu, Homelander napisał:

Ale to jest Rozi. Będzie pisał do wyrzygu. Tak jak w temacie o serialu TLoU. Jesteście pewni, że Rozi nie jest babą? Bo takie pierdolenie non stop tego samego to typowo babskie zachowanie

Rozi zachowuje się jak te lawackie pojeby co jadą grę. Od i cała prawda.

Edytowane przez S3V3N
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, _Red_ napisał:

 

Yhy, za to w temacie o GOW:R wyrażanie swojego zawodu skutkowało wyłącznie ninja-seriami z klaunomatu, niech mnie chuy z tymi podwójnymi standardami dyskusji na forum :kekyayaya: 

Tak, pamiętam jak w Forza Horizon też naskakiwal na wszystkich co grę krytykowali, spustów nie było końca przez pierwsze 20h, a później jeden wielki wylew i kasowa gry z shiftem xD No i też uwielbiam jak zawsze wszystkim mówi, że bez lore, przeczytanych książek, obejrzanych filmów,  zgłębienia poprzednich czesci człowiek nie będzie się dobrze bawił w grze, a później piana że gra wyśmiewa święte prawo Azkabanu! XD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

Tak, pamiętam jak w Forza Horizon też naskakiwal na wszystkich co grę krytykowali, spustów nie było końca przez pierwsze 20h, a później jeden wielki wylew i kasowa gry z shiftem xD No i też uwielbiam jak zawsze wszystkim mówi, że bez lore, przeczytanych książek, obejrzanych filmów,  zgłębienia poprzednich czesci człowiek nie będzie się dobrze bawił w grze, a później piana że gra wyśmiewa święte prawo Azkabanu! XD

Pamiętam jak w temacie Elden Ringa miał potężny wylew po tym jak go Malenia dojechała i płakał przez kilka stron, że to "niedorobiony", źle zaprojektowany i niesprawiedliwy boss i ogólnie to wina From Software :kekw: 

Ciężko chłop ma w życiu chyba

Odnośnik do komentarza

Mozna sie z roziego smiac ze dostaje cieczki w kazdym temacie z gra ale akurat w przypadku HL warto przed zakupem poczytac opinie forumowiczow. Czekalem na gre jak glupi, niestety brak czasu nie pozwolil wziac na premiere. Mowie poczekam tydzien bo recenzje w tym przypadku moga byc falszywe. Zjeby z lewej i prawej strony beda zanizac/zawyzac wiec jak widze, ze rozi kurwi na gierke z czestotliwoscia 10 postow na dzien to ostrzegawcza lampka sie zapala.

 

No, takze gra zamowiona i czekam. Przy MW2 nabilem 150h fajnego strzelania chociaz dla roziego to byl rak bez contentu, tutaj licze chociaz na 30h fajnego czarowania.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Tylko trzeba mieć też na względzie, kto, co oczekuje od konkretnego tytułu, bo jeden będzie miał wyjebane na uniwersum(wystarczy mu spoko gra), drugi jest umiarkowanym fanem, więc będzie się cieszył, że dostał coś więcej niż kiedykolwiek, a trzeci jako psychofan będzie rozkminiał z wczutą, że dana rzecz jest niedopuszczalna, bo łamie kodeks gandalfa.

Przy tych rozkminach o tej piłce na miotłach było widać, że tutaj nie mamy do czynienia z amatorami kwaśnych jabłek, tylko prawdziwymi weteranami wojen magicznych. Także takie rzeczy też trzeba uwzględniać w obliczeniach.

Pamiętam podobne historie z Max Payne 3, że jak łysy, z brodą i jak to w Brazylii może padać deszcz i zapadać zmrok. Halo, gdzie tu noir?

Pewnie i z Wiedźminem znajdzie się coś podobnego, że on nigdy by czegoś takiego nie zrobił/nie powiedział itd. Chociaż nie mówię, może rzeczywiście jest to rakowisko w stylu Mad Maxa i dużo zależy od tolerancji, czy doświadczenia danej osoby.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak kiedyś o ten dysonans pomiędzy narracją a gameplayem spytali twórcę GTA. Powiedział coś w stylu, że cała gra dzieje się w scenkach, natomiast gameplay jest tak jakby poza grą i to co gracz wyrabia na mieście tak naprawdę nie istnieje w samym świecie gry. Trochę to zagmatwane, ale na pewno wiecie o co chodzi. Gra jest grą i tyle, musi mieć gameplay. Te same zarzuty co do HL można odnieść do praktycznie każdej gry na czele z Uncharted, Tomb Raiderem, wspomnianym GTA i tak dalej i tak dalej. Więc zamiast narzekać na to, że bohater wybija pół populacji Szkocji po prostu bawmy się gameplayem, a fabułę śledźmy w scenkach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...