Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Niby tak, ale inne talenty za bardzo kusiły, a i myślałem, że znacznie wyższy level trzeba na to mieć. Nic to, daje radę. Prawie wszystkie czary odblokowane, Transformacja z przemianą gagatka w wybuchową beczkę, to jest obecnie mój faworyt. Jakie to OP robi na polu bitwy to ja pindole, czasem kilka sekund i jest po grupce przeciwników. Na hardzie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Banan91PL napisał:

I trafiłem w końcu na ścianę nie mogę zrobić zadania głównego bo mam za mały poziom i muszę teraz robić poboczne a dopiero 12h za mna ://

Bardzo dziwne. Ja prawie w ogóle nie robiłem zadań pobocznych (były zbyt proste) i ani razu poziom mnie nie ograniczył. Pewnie wystarczy zebrać parę pierdół i będziesz gotowy. A jak z pobocznych to zadania przyjaciół są fajne i mają swoje mini wątki.

Edytowane przez Brolin
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Banan91PL napisał:

I trafiłem w końcu na ścianę nie mogę zrobić zadania głównego bo mam za mały poziom i muszę teraz robić poboczne a dopiero 12h za mna ://

Pozbieraj pare znajdziek. Lvl na początku rośnie bez spiny.

Odnośnik do komentarza

Ok, nie chce sie tu zbytnio rozpisywac, bo generalnie gierka nie jest zla (7+ dla mnie max). Ale najgorszy imo to jest loot i fakt ze nie wnosi praktycznie nic. Mam itemki z 13 levelu, obecnie jestem na 23 i wciaz RZADKO kiedy widze cokolwiek co by dalo jakis upgrade. Otwieram juz tylko te skrzynki ktore sa na mojej drodze, bo szkoda mi bylo czasu na kombinowanie, jak sie dostac tu czy tam.

 

Nie czytalem ksiazek i filmow zadnych tez nie ogladalem wiec nie wiem jak tam lore sie ma do tego. Mogly by byc jakies talizmany, pierscienie, gemy czy upgrady do rozdzki. No cokolwiek w sumie. Bo otwieranie setnej skrzynki zeby dostac +1 okulary to lekko beka.

Odnośnik do komentarza

Mam za sobą 16h i dalej już nie dam rady grać, nieangażująca fabuła, brak logiki, dialogi z obliviona i ten ubisoftowy świat tak mnie odrzucają, że to dla mnie jest męczarnia, dla mnie to jest przeciętniak 5/10. To jest jakaś żenada, że widzisz jakąś ciekawą lokację, a na końcu znajdujesz jakiś szalik czy inne gówno. Walka to też nie wiem co takiego w niej świetnego, kilka czarów ofensywnych rzucasz i ściągasz prawie każdego na hita. Nie miałem jakiś dużych oczekiwań, ale nic nie poradzę na to, że mnie mdli na samą myśl o uruchamianiu tej gry. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze że po kilku godzinach jestem grą rozczarowany. Nie odbieram jej klimatu, atmosfery czy pięknego wykonania Hogwartu. Przynajmniej ja na chwilę obecną nie umiem znaleźć powodów dla których chciałbym zarwać z grą kilka godzin na jednym posiedzeniu, po prostu tempo i chyba otwartość tego świata mnie trochę odrzucily. Może kiedyś spróbuję znowu, ale wolałbym grę chyba bardziej liniową w innej formie.  Paradoksalnie bardziej podobał mi się początek i zwiedzanie ruin z profesorem niż chodzenie od postaci do postaci, rozmowy, udania się w miejsce gdzieś tam by zrobić coś drobnego. Może po prostu innym razem. A szkoda, bo nastawiałem się na więcej, zwłaszcza że czytam Insygnia po raz któryś już i myślałem że w ciągnie jak Kamień Filozoficzny jak za dzieciaka. 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Il Brutto said:

Ja juz jestem chyba na koncu i ciesze sie ze nie bylo koniecznosci grindu bo jakbym mial to robic tak jak w asasynach ze musze robic jakies losowe questy poboczne, zeby moc ruszyc z fabula to bym raczej podziekowal.

Wlasnie skonczylem glowny watek i wyskoczyl nastepny quest ktory wymaga 34lvl a mam 27 :kekw: Takze biorac pod uwage jak wolno leci doswiadczenie to ja spasuje.

Odnośnik do komentarza

Mięczaki. U mnie 23 godziny na liczniku, 27 level i dalej sprawia frajdę. Teraz zacząłem budować zagrody dla stworków żeby je rozmnażać i odblokowuje kolejne elementy dekoracji mojego mini królestwa. :tokar:

 

Fabuła raczej przeciętna ze słabymi antagonistami, ale pojedyncze misje wchodzące w jej skład mi się nawet podobają. Na większy plus wątki towarzyszy czyli Poppy, Natsai i Sebastiana. Side Questy to typowe przynieś/zanieś coś, czasami wyczyść obóz, innym razem znajdź skarb z pomocą mapki itp.

 

Dużo sekretów, które staram się naturalnie odnajdywać (i patrząc po statystykach idzie mi całkiem nieźle), ale już wiem, że część z nich pominę - przede wszystkim wyzwania Merlina, których mogło być max 10 ale bardziej rozbudowanych i z niepowtarzalnymi zagadkami.

 

Na chwilę obecną mocne 7/10...

 

 

 

 

 

DEjqtkX.png

 

 

 

8/10 :spicy:

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ogolnie to gra sie zajebiscie, 17h wpadlo od czwartku. Jak rzygam openworldami i nawet w Ragnaroku robilem wlasciwie tylko fabule tak tu zatrzymuje sie przy kazdym znaczniku i czyszcze mapke. No ale to trzeba lubic ten swiat i cale uniwersum. No i tez nie rozbierac wszystkiego na czynniki pierwsze. Ja to walkowalem filmy, ksiazki HP przeczytalem moze 2-3 wiec jakies glupoty w grze mnie nie bola ale z drugiej strony mowimy o serii o chlopaku co latal na miotle i strzelal z kawalka drewnianego patyka a nie kurwa o The Wire takze zalecam zimna saguaro z lidla jak komus cos sie nie spina.

 

Najwiekszy minus to nudne zadania, te mordy jak z generatora w fifie, chujowe postacie, nijacy wrogowie. Jak juz odetna pastgeny to fundamenty na mesjasza za 5 lat sa ale to trzeba fabule wymyslic lepsza

Odnośnik do komentarza

Ja przez około 20h bawiłem się świetnie, głównie ze względu na to, że gra stale coś fajnego dodawała i było świeżo. Po tym czasie widziało się już wszystko i jest tylko dobrze. Tak więc po kolejnych kilku godzinach stwierdziłem, że odpuszczam i może dokończę kiedyś tam. Ale parcia nie ma, szkoda się zmuszać. 

 

Te pierwsze 20 godzin, mniej więcej do połowy zimy, oceniłbym zatem na 9, bo to był czysty fun i nie zwracałem szczególnie uwagi na braki i niedociągnięcia. Dalej to już lekka powtarzalność i brak większego motywatora, zarówno pod względem gameplayu, jak i fabuły, takie 7/10. Całości nie oceniam, ale wiem jedno, warto było wbić się w ten świat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...