Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero wszedłem do zakazanego lasu i zaczynam czuć lekkie znużenie. Zamek, tereny obok i Hogsmeade są mega klimatyczne natomiast pozostałe miejscówki to straszne ubiraki bez polotu. Po krótkiej przerwie skupię się już tylko na main story + nowe zaklęcia bo zadania poboczne nic nie wnoszą. W sumie to kolejna gra obok np. FF7 Remake, gdzie zastanawiam się po co pompowana zasoby w jakieś beznadziejne lokacje czy postacie poboczne zamiast grę skrócić, zmniejszyć ale doprowadzić do perfekcji.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Donatello1991 napisał:

Ktoś ukończył? Ja mam 24h i szczerze nie chce mi się do gry wracać. 

Ja skończyłem wczoraj. No też jakoś po 20+ godzinach zrobiłem sobie pare dni przerwy i bardzo mi pomogło. Przez bug nie mogłem zrobić wszystkich sidequestów a więc i skończyć wyzwań na 100% dlatego odpuszczam. Nie będę czekał aż twórcy łaskawie wrócą z wakacji i wydadzą w końcu patch.

Nie ukrywam jednak, że trochę mi smutno kończąc tą grę. Mam lekki niedosyt ale może on wynikać z tego, że zwyczajnie unikam open worldów jak tylko mogę. Chyba dopiero Zelda w maju mnie ukontentuje.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś was narzekajacych na aktywności w grach Open World skończył kiedys grę open world na 100h+. Kazdy nowożytny Assasin, Wiedzmin 3 z milionem tych samych siedlisk utopców, Zelda z milionem kapliczek z dupy,  że was meczy 20h w Potterze xD? Ahh Ci gracze :gigabeta:. Może gra jest słabiutka nie wiem, nie gralem jeszcze, ale przy każdym open world to samo gadanie po 5h 10h 15h 20h znudzeni. Polecam ograć A Short Hike, najkrótszy open world ever:) https://howlongtobeat.com/game/66152

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Czy ktoś was narzekajacych na aktywności w grach Open World skończył kiedys grę open world na 100h+. Kazdy nowożytny Assasin, Wiedzmin 3 z milionem tych samych siedlisk utopców, Zelda z milionem kapliczek z dupy,  że was meczy 20h w Potterze xD? Ahh Ci gracze :gigabeta:. Może gra jest słabiutka nie wiem, nie gralem jeszcze, ale przy każdym open world to samo gadanie po 5h 10h 15h 20h znudzeni. Polecam ograć A Short Hike, najkrótszy open world ever:) https://howlongtobeat.com/game/66152

To może wpierw zagraj a nie teoryzuj :dafuq:Jakość contentu, a nie ilość.

 

Gra jest ok ale na dłuższą metę nie chce się juz zbierać każdego śmiecia ze skrzyń/worków itd bo i tak wiadomo, że pójdą na sprzedaż a ktoś mądry wymyślił tutaj, że mamy limit na przedmioty a po otwarciu skrzyni lvl tego przedmiotu będzie już na stałe taki, jaki naszej wówczas postaci. Oznacza to, że jeżeli zwlekaliśmy z wyczyszczeniem slotów i ładujemy się do np dungeonu na 8 lvl, a potem do niego wracamy okazuje się, że wypada przedmiot na 8, kiedy nasza postać już dawno ma wyższy. 

 

Nie ma sensu też robić każdej aktywności na mapie, bo np do zrobienia wyzwań dla zagadek Merlina wystarczy mniej niż ich połowa (chyba, że są jakieś trofki z tym związane, nie wiem mam wywalone w nie. Szczególnie, że gra zmusza przejście jej kilkakrotnie w różnych domach).

 

Po pewnym czasie w gierce jesteśmy praktycznie samowystarczalni - Sami uwarzymy każdą możliwą miksturę, rzeczy które nosimy można jeszcze ulepszyć, co jeszcze bardziej zabiera sens podnoszenia nowych gratów. Pieniądze po pewnym czasie już są tylko do nowych mioteł, które mają tylko wpływ kosmetyczny.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, balon napisał:

Na a ten zbalansowany? Coś mi się obiło, że często ok 60ks? 
 

Wierność nie ma 40 ks przy hdmi 2.1?

 

Balanced 40 kilka. Wierność 30 kilka. Performance 1080p (plus zobacz sobie porównania, bo performance jest mocno pocięty, szczególnie poza zamkiem), pozostałe trochę ponad 1440p.

Edytowane przez tjery
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wania napisał:

31/32 brakuje mi jednej pobocznej misji, nie wiem gdzie ją znaleść XD

Jedna chyba się aktywuje po ukończeniu wątku głównego. A jeśli mimo to nie wiesz gdzie, to rozejrzyj się na mapie za znacznikami, bo niektóre się pojawiają i póki ich nie odwiedzisz, to się nie aktywują na liście misji. Czarne flagi na mapie Hogwartu/Hogsmeade/Świata oznaczają, że jest gdzieś dostępna misja (aktywna/bądź nie). 

 

Chyba że to ten bug z poboczną misją dotyczącą Ciasteczka (Biscuit)? 

 

Ja wczoraj wykręciłem 100% mapy i kolekcji. Teoretycznie byłaby platyna, ale nie chce mi się uczniem każdej szkoły docierać fabularnie do Komnaty Mapy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...