Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Bully: Hogwart Stories :banderas:

 

Na tym pokazie praktycznie  nie wiedziałem wad dla mnie. No i te miejscówki poza Hogwartem :obama:

Jedyna rzecz do której mógłbym się przyflurwić, to edytor postaci. Wolę, z góry fajnie przygotowaną postać bez edycji. Mam nadzieję, że będą jakieś ciekawe „szablony”, bo ten Mongoł z prezentacji nie powalał na kolana.

Reszta sztos i patrzàc po opiniach, to jak dowiozą, to co pokazują, to może być to gierka, która połączy w zgodzie forumek :) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, balon napisał:

Bully: Hogwart Stories :banderas:

 

No tutaj praktycznie nie wiedziałem wad dla mnie. No i te miejscówki po za Hogwartem :obama:

Jedyna rzecz do której mógłbym się przyflurwić to ten edytor postaci. Wolę, z góry fajnie przygotowaną postać bez edycji. Mam nadzieję, że będą jakieś ciekawe „szablony”, bo ten Mongoł z prezentacji nie powalał na kolana.

Reszta sztos i patrzàc po opiniach, to jak dowiozą, to co pokazują, to może być to gierka, która połączy w zgodzie forumek :) 

Ogólnie kustomizacja nie będzie przeszkadzać bo jest VA, najgorzej jak robisz postać i nawet pierdem się nie odezwie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Totalnie zero zajawki miałem na ten tytuł, HP oglądam głównie z żoną po raz 2137, wiec i tak uniwersum się zna, ale tu wjechała nostalgia za Bullym jak pojebana :obama: Potencjał jest ogromny, oby faktycznie miało się normalny rozkład dnia, lekcje magii itd, a po godzinach łażenie po zakamarkach, wymykanie się z zamku i walka ze złem.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Czoperrr napisał:

Zajebiste to, ale powinni dać możliwość stworzenia własnego ryjca wedle upodobania :frog:

Będzie kreator, pokazywali na tym materiale. Ja mam nadzieję, że nie będę tylko mongolskie rysy :) a tak serio mam nadzieję, że będą w miarę spoko gotowe sety tak jak np w C2077.,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...