Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja miałem dziwną sytuację z moim zamówieniem na PS5 w Media Markt. Dzisiaj nagle w moim opłaconym już zamówieniu pojawiło się ubezpieczenie od awarii Komfort na 3 lata za 199zł. W zeszłym tygodniu się ze mną kontaktowali w celu potwierdzenia zamówienia i wtedy chcieli mi wcisnąć ubezpieczenie, ale stanowczo i wyraźnie odmówiłem. Musiałem teraz dzwonić na infolinie aby to odkręcić. Udało się, ale sami w sumie nie wiedzieli skąd to się wzięło w moim zamówieniu.

Odnośnik do komentarza

@szyna100

 

Dobrze, że o tym napisałeś, bo dzięki temu sprawdziłem u siebie i mam tą samą sytuację. Powiedziałem gościowi przez telefon, że się zastanowię i niech zadzwoni dwa dni później. Fakt, że dwa dni później nie odebrałem telefonu, bo nie zdążyłem, ale wpychanie na chama ubezpieczenia bez mojej zgody? Ładnie ich po(pipi)ało.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, schabek napisał:

A na wiosne zamkneli wolnostojace elektromarkety czy nie? Bo tez mam w takim odbior

Były zamknięte te w galeriach oraz powyżej 2 tys m2. No i kilka wolnistoajacych ME, Euro itp było zamkniętych 1-3 dni aby przystosować się do nowych przepisów (pleksie, dezynfekcja itp.)

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ginn napisał:

@szyna100

 

Dobrze, że o tym napisałeś, bo dzięki temu sprawdziłem u siebie i mam tą samą sytuację. Powiedziałem gościowi przez telefon, że się zastanowię i niech zadzwoni dwa dni później. Fakt, że dwa dni później nie odebrałem telefonu, bo nie zdążyłem, ale wpychanie na chama ubezpieczenia bez mojej zgody? Ładnie ich po(pipi)ało.

Do mnie nie dzwonili z ubezpieczeniem ale ja płaciłem z góry. Czy wy placiliscie z góry? 

Odnośnik do komentarza

Ja wpłacałem tylko kaucję. Już zadzwoniłem na infolinię i to wyjaśniłem. Dla pewności dwukrotnie podkreśliłem, żeby usunęli mi tylko to ubezpieczenie, a nie całe zamówienie :kaz:

 

Przy okazji podpytałem jak sytuacja. Babka mi powiedziała, że nie ma żadnych przesłanek odnośnie ograniczonej ilości, ale tak naprawdę to będą w stanie to określić w momencie otrzymania dostawy.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Labtec napisał:

Ja tam spokojnie czekam na PS5, ale to tylko chyba dlatego ze nie spieszy mi się w co gra na niej, Cyberpunk na PC,  Sackboy z synem ale on jeszcze trochę za mały, a Morales-a zostawiam sobie na święta żeby pod klimat świątecznego N.Y. pasowało, wiec 0 stresu

 

ale tym co sprzedali wszystkie konsole? ufff współczucia

No jeśli kupujesz 10.11 xsx to ten spokój mnie nie dziwi. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dawid30 napisał:

A ja bym chętnie przytulił taka dodatkowa gwarancje,200 zl to mało.Ale media expert nie dzwoni z taka propozycja..

Eh jo oldscholowy anonimowy weteren ze Śląska chętnie załapałbym się na jakikolwiek preorder teraz... 36 lat na karku ale z każdym dniem hajp zaczyno zbierac swoje żniwo... 

Edytowane przez Rash
Literówka
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, blantman napisał:

Do mnie nie dzwonili z ubezpieczeniem ale ja płaciłem z góry. Czy wy placiliscie z góry? 

Zadzwonili do mnie z ubezpieczeniem, powiedziałem że wezmę, ale zadzwonili wieczorem tego samego dnia i powiedzieli że opłaciłem zamówienie z góry + FV, więc mam próbować przy odbiorze w sklepie bo oni nie mają w takim przypadku możliwości dodać gwarancji (media markt).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...