Skocz do zawartości

Dyski SSD PCIe 4.0 m.2 NVMe kompatybilne z PS5 oraz dyski zewnętrze USB


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
23 minuty temu, czarek250885 napisał:

Każdy na USB3.0 będzie kompatybilny jedyne ograniczenia to chyba pojemność max 4TB

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Figuś napisał:

Odtwarza bo chodzi mu o te które ja wrzuciłem, kurwa wezyr obudź się

 

no racja ;/ zmiana nocna to średnia sprawa, naprawdę

 

no chimieliński chyba nie rozumie, że identycznie działa to na XBoxie dla gier ze wstecznej, bo stąd przecież standard otwarty >> standard specificzny dla sprzętu

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

no racja ;/ zmiana nocna to średnia sprawa, naprawdę

 

no chimieliński chyba nie rozumie, że identycznie działa to na XBoxie dla gier ze wstecznej, bo stąd przecież standard otwarty >> standard specificzny dla sprzętu

 

Aha, bo pochwaliłem jedną decyzję Sony to jestem już ultrasem, który nie widzi zalet w Xboxie? Wsteczna na Xboxie jest znacznie lepsza od Playstation, choćby dlatego że obsługuje gry starsze niż XB1, nie wiem co to ma do customowych kart za złodziejskie ceny :dunno:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Chmielinski napisał:

Aha, bo pochwaliłem jedną decyzję Sony to jestem już ultrasem, który nie widzi zalet w Xboxie?

 

porównałeś po prostu "jabłka do pomarańczy" i wysnułeś z tego dość nieadekwatne wnioski, tyle :lapka: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Chmielinski napisał:

Czyli Sony zrobiło dobrze robiąc customowe karty do Vity i sprzedając je 2x drożej niż micro SD?

 

Jak ma się to do tego, że obie konsole obsługują wsteczną z dysków zewnętrznych w ten sam sposób, a o to się wszystko rozbijało? Ba! Nawet jeśli używasz tych dysków jako magazynów danych to działają one identycznie na obu sprzętach.

 

Różnice zaczynają się dopiero kiedy mówimy o instalacji gier dedykowanych na pamięci rozszerzonej i w tym przypadku - otwarty format na PlayStation >>  te śmieszne karty na Xboxa. Tylko, że w ogóle nie o nich rozmawialiśmy, a o dyskach zewnętrznych do gier we wstecznej = patrz zdanie powyżej. EoT 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Jak ma się to do tego, że obie konsole obsługują wsteczną z dysków zewnętrznych w ten sam sposób, a o to się wszystko rozbijało? Ba! Nawet jeśli używasz tych dysków jako magazynów danych to działają one identycznie na obu sprzętach.

 

Różnice zaczynają się dopiero kiedy mówimy o instalacji gier dedykowanych na pamięci rozszerzonej i w tym przypadku - otwarty format na PlayStation >>  te śmieszne karty na Xboxa. Tylko, że w ogóle nie o nich rozmawialiśmy, a o dyskach zewnętrznych do gier we wstecznej = patrz zdanie powyżej. EoT 

Przecież ja nie mówię tu o tym jak te dyski obsługują wsteczną, tylko że tak jak rok temu karty do Xboxa były zachwalane, bo kosztowały tylko co dyski PCIe 4 (NO I NIE TRZEBA ŚRUBOKRĘTA), tak teraz dysk 2TB jest tańszy niż karta 1TB, nie mówiąc o większej ilości opcji pojemności. Nie wiem skąd w ogóle wziąłeś z mojej wypowiedzi cokolwiek na temat tego jak te dyski obsługują gry xD

 

Otwarty standard >> custom, bo działają prawa wolnego rynku, konkurencja, więcej opcji, dzięki czemu ceny dość szybko spadają.

Edytowane przez Chmielinski
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...